Konzolista.cz

Záběry ze hry Kingdom Come: Deliverance

novinkačtvrtek 23. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Záběry ze hry Kingdom Come: Deliverance
V těchto dnech na PC odstartovala alpha verze akční RPG hry Kingdom Come: Deliverance od českého studia Warhorse. Alpha verze zatím obsahuje jen z větší části procházku po velmi pěkné krajině a menší vesničce, jak se můžete podívat níže v novince na zveřejněném videu. Alpha zatím vypadá opravdu parádně, nyní jen počkat, až vývojáři dokončí nějaký ten konkrétní obsah, který samozřejmě bude tím nejdůležitějším. Do komentářů nám určitě napište, jak se vám záběry líbí. Kingdom Come: Deliverance je ve vývoji i pro konzole současné generace PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CRU5T

Jinak na to, že to sotva vylezlo z kickstarteru je toho hotovýho až až... technologie je nachystaná a to je základ... ;)

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC

Pro ty kdo si stěžují že nemají skoro nic hotového, přidávám citaci z webu hry: "Usually Alpha version means that you get a finished game with plenty of bugs, rough edges and missing parts. We would like to approach the Alpha early access phenomenon a bit differently. So how will our Alpha look like? Our Alpha version is more likely a Technology Alpha! " - link

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Moc pěkná hra[s14]

Predator
👍2

Už by to opět chtělo nějakou tu kulervoucí českou hru, jaká byla za svého času MAFIA. Tohle určitě má k tomu nakročeno a to dost.

Smileface
👎1

Proboha vždyť oni ještě nemají skoro nic hotovýho...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3
👎1

Tohle bude pecka a velka [s7][s7][s7] Keci o PC tu melou jen ti co nemaji nextgen konzoli a tou je ps4 - jak zabavne [s14]

CRU5T

Ta krajina vypadá skoro jako v drive clubu ;) [s12] [s16]

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Měli by se vyprdnout na vydávání alpha verzí a radši makat na hře ještě je tam toho spoustu co dodělat...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Nádhera [s14]

sisaCZE
sisaCZE #Ups...
👍2

Jo taky si myslim ze to na konzole tak pekne vypadat nebude, ikdyz by to konzole bezesporu zvládli :)

Donn_Y
Donn_Y #Pc>Sd>XsX>Ps5
Donn_Y
Donn_Y #Pc>Sd>XsX>Ps5

2015-2016 první akt

Sonyhacker

nezná někdo datum vydání ? jestli teda bylo oznámeno

kuki164
kuki164 #Play3Day
👍2

Lord_of_Angmar: Je to alpha, nemá to ani motion capture

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍3

Vypadá to pěkně :)

Padre
👍1

Pecka :)

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍3

Super PC video na webu o konzolích [s6][s6][s6]

Lord_of_Angmar
👎4
👍1

Mjoll Myslíš tie strnulé tvare bez akéhokoľvek výrazu a emócie,doskakovanie tieňov,objektov,to máš na mysli?

HDRcze
HDRcze #Games4Life
👍1

Cryengine 3 je fakt bestie [s7]

senator
👍5

Překrásný, fakt že jo![s7][s7]

Fry
Fry #( . ) ( . )
👍1

Ty vole

Melny
Melny #PS4
👍2

Vypadá to teda nádherně. Nejvíc mě tam zaujal vítr a jak vypadají krásně ty stromy

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎4

Next-gen na PC [s7][s7][s7][s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články