Záběry ze hry Kingdom Come: Deliverance

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (23)
Jinak na to, že to sotva vylezlo z kickstarteru je toho hotovýho až až... technologie je nachystaná a to je základ... ;)
Pro ty kdo si stěžují že nemají skoro nic hotového, přidávám citaci z webu hry: "Usually Alpha version means that you get a finished game with plenty of bugs, rough edges and missing parts. We would like to approach the Alpha early access phenomenon a bit differently. So how will our Alpha look like? Our Alpha version is more likely a Technology Alpha! " - link
Moc pěkná hra[s14]
Už by to opět chtělo nějakou tu kulervoucí českou hru, jaká byla za svého času MAFIA. Tohle určitě má k tomu nakročeno a to dost.
Proboha vždyť oni ještě nemají skoro nic hotovýho...
Tohle bude pecka a velka [s7][s7][s7] Keci o PC tu melou jen ti co nemaji nextgen konzoli a tou je ps4 - jak zabavne [s14]
Ta krajina vypadá skoro jako v drive clubu ;) [s12] [s16]
Měli by se vyprdnout na vydávání alpha verzí a radši makat na hře ještě je tam toho spoustu co dodělat...
Nádhera [s14]
Jo taky si myslim ze to na konzole tak pekne vypadat nebude, ikdyz by to konzole bezesporu zvládli :)
link
2015-2016 první akt
nezná někdo datum vydání ? jestli teda bylo oznámeno
Lord_of_Angmar: Je to alpha, nemá to ani motion capture
Vypadá to pěkně :)
Pecka :)
Super PC video na webu o konzolích [s6][s6][s6]
Mjoll Myslíš tie strnulé tvare bez akéhokoľvek výrazu a emócie,doskakovanie tieňov,objektov,to máš na mysli?
Cryengine 3 je fakt bestie [s7]
Překrásný, fakt že jo![s7][s7]
Ty vole
Vypadá to teda nádherně. Nejvíc mě tam zaujal vítr a jak vypadají krásně ty stromy
Next-gen na PC [s7][s7][s7][s7][s7][s7]