Konzolista.cz

Záběry z Resident Evil Revelations 2

novinkačtvrtek 18. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Záběry z Resident Evil Revelations 2
Capcom začátkem měsíce konečně potvrdil vývoj hororové akční hry Resident Evil Revelations 2, která začne vycházet po epizodách začátkem příštího roku pro konzole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360. Následovat pak bude klasické diskové balení s kompletním obsahem a několika bonusy. Resident Evil Revelations 2 je hratelný na probíhající výstavě Tokyo Game Show, a proto se objevují první záběry z hraní, na jedno video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

V zasedačce Capcomu: Ty lidi jsou dnes úplně mimo, proč chtějí furt nějaký návraty ke kořenům? Máme na to nějaký průzkum, nebo tak? Všichni bezradně krčí rameny a přemýšlejí usilovně nad tim, jak jim to Mikami zavařil, když z Capcomu odešel. Ředitel: tak prostě něco rychle zbastlete ať už nám dají pokoj, jo a ty tam v rohu, předělej do hádéčka ten, jak se to sakra jmenovalo...jo ten starej RE Remake, ať to trochu vypadá.

Jackie

První Revelations byl parádním dílem a nepochybuji, že i tento jím bude, ale stále mi tam chybí opravdové zombie.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Čekal jsem teda taky něco jiného[s8] Tak bohužel zlatýho dobrýho Residenta v novém kabátu se už asi nikdy nedočkáme[s8]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍3

Njn mistr hororu Shinji M. je jinde a zůstala po něm skvělá značka Resident Evil kterou totálně utopí banda zoufalců.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Pekny urcite vemu - skoda ze ta strelba je furt arkadova . Jinak stare dobre zombije vidim - to zasluhuje potlesk [s6]

manicek

Konecne se vraci Claire, ma nejoblibenejsi postava z RE.

weskerumbrella
👍2

Ten beh a pohyb postrada napeti a atmosferu survival hororu. Snad se pletu ale nevim nevim RE korenum se to zatim ani zdaleka nepodoba.

senator
👍5
👎1

Tak mě to teda moc nevzalo, vždyť je to uplně stejný jak RE4, RE5 a RE6, kde je teda ten návrat ke kořenům?[s8] Přesně jak někdo psal nademnou, prostě jen DLC z RE6, nic víc, nic míň. A Claire jsem měl tak rád, ach jo.[s8]

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

tak vypada to jako klasicky soucasny resident,jak psal nekdo nademnou vypada to jako dlc do RE5 nebo RE6,ale zklamany nejsem dopadlo to presne jak jsem cekal.

jiridvorak515
👍1

PS3 nebo PS VITA beru.Bohuzel na PS4 to je spis nejaky remake.

Resident Evil Remake uz z jistotou muzu rict,ze PS3 verze.

Resident Evil 7 bude podle vseho plnohodnotny Next.Doyfam,ze se budou vyvarovat Resident Evil 6 a soustredi se na atmosferu pidobnou Resident Evil Remake.

Je i v planu Resident Evil Zero ?

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Kruly, TGS sa len začalo. Odpoveď na Vita verziu sa dozvieme tento víkend.

Kruky66

EL_Scorpio: ale nevies ci to bolo oznamene pre tu Vitu alebo este stale je to len domienka, toto ma zaujima lebo posledne dni som sa nato tesil

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Čo ma zaujíma - výjde Vita verzia za rovno s ostatnými? Tipujem, že nie ale... A bude aj na Vitu krabičková verzia?

Čo sa týka grafiky. Nečakám, že by Capcom kvôli PS4/XOne robil nový engine pre Resident Evil. Je to medzigeneračná hra, čiže vyrieši to klasicky - PS3/X360 dostane verziu na úrovni RE6 a PS4/XOne dostanú vyhladený port prepnutý do FullHD.

Kruky66

Takze to nakoniec neohlasili na Vitu??

Stanley-man
👍3

Vypada to jak DLC do RE6

Chris Redfield

[s7][s7][s7]

Danito4158
👍1

Jako špatně to nevypadá, ale že by to byl ňákej zázrak to taky říct neůžu. Co mě ale zklamalo nejvíc je teda grafika... tohle je tak max na PS3 a ne PS4. Třeba až to budu mít live tak budu mluvit jinak ale takhle... nevim nevim. Ale aspoň herním stylem se vracej ke kořenům nebo to tak aspoň vypadalo

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Ja nevim...asi jsem podlehl tem jejich recem o navratu ke korenum...

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Vypadá to velmi pěkně, jen by to chtělo lepší kvalitu obrazu a hlavně zvuk :-)

Související články

Nejčtenější články