Záběry z Resident Evil Revelations 2
novinka•čtvrtek 18. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
fórum
Think before you sleep
Komentáře (19)
V zasedačce Capcomu: Ty lidi jsou dnes úplně mimo, proč chtějí furt nějaký návraty ke kořenům? Máme na to nějaký průzkum, nebo tak? Všichni bezradně krčí rameny a přemýšlejí usilovně nad tim, jak jim to Mikami zavařil, když z Capcomu odešel. Ředitel: tak prostě něco rychle zbastlete ať už nám dají pokoj, jo a ty tam v rohu, předělej do hádéčka ten, jak se to sakra jmenovalo...jo ten starej RE Remake, ať to trochu vypadá.
První Revelations byl parádním dílem a nepochybuji, že i tento jím bude, ale stále mi tam chybí opravdové zombie.
Čekal jsem teda taky něco jiného[s8] Tak bohužel zlatýho dobrýho Residenta v novém kabátu se už asi nikdy nedočkáme[s8]
Njn mistr hororu Shinji M. je jinde a zůstala po něm skvělá značka Resident Evil kterou totálně utopí banda zoufalců.
Pekny urcite vemu - skoda ze ta strelba je furt arkadova . Jinak stare dobre zombije vidim - to zasluhuje potlesk [s6]
Konecne se vraci Claire, ma nejoblibenejsi postava z RE.
Ten beh a pohyb postrada napeti a atmosferu survival hororu. Snad se pletu ale nevim nevim RE korenum se to zatim ani zdaleka nepodoba.
Tak mě to teda moc nevzalo, vždyť je to uplně stejný jak RE4, RE5 a RE6, kde je teda ten návrat ke kořenům?[s8] Přesně jak někdo psal nademnou, prostě jen DLC z RE6, nic víc, nic míň. A Claire jsem měl tak rád, ach jo.[s8]
tak vypada to jako klasicky soucasny resident,jak psal nekdo nademnou vypada to jako dlc do RE5 nebo RE6,ale zklamany nejsem dopadlo to presne jak jsem cekal.
PS3 nebo PS VITA beru.Bohuzel na PS4 to je spis nejaky remake.
Resident Evil Remake uz z jistotou muzu rict,ze PS3 verze.
Resident Evil 7 bude podle vseho plnohodnotny Next.Doyfam,ze se budou vyvarovat Resident Evil 6 a soustredi se na atmosferu pidobnou Resident Evil Remake.
Je i v planu Resident Evil Zero ?
Kruly, TGS sa len začalo. Odpoveď na Vita verziu sa dozvieme tento víkend.
EL_Scorpio: ale nevies ci to bolo oznamene pre tu Vitu alebo este stale je to len domienka, toto ma zaujima lebo posledne dni som sa nato tesil
Čo ma zaujíma - výjde Vita verzia za rovno s ostatnými? Tipujem, že nie ale... A bude aj na Vitu krabičková verzia?
Čo sa týka grafiky. Nečakám, že by Capcom kvôli PS4/XOne robil nový engine pre Resident Evil. Je to medzigeneračná hra, čiže vyrieši to klasicky - PS3/X360 dostane verziu na úrovni RE6 a PS4/XOne dostanú vyhladený port prepnutý do FullHD.
Takze to nakoniec neohlasili na Vitu??
Vypada to jak DLC do RE6
[s7][s7][s7]
Jako špatně to nevypadá, ale že by to byl ňákej zázrak to taky říct neůžu. Co mě ale zklamalo nejvíc je teda grafika... tohle je tak max na PS3 a ne PS4. Třeba až to budu mít live tak budu mluvit jinak ale takhle... nevim nevim. Ale aspoň herním stylem se vracej ke kořenům nebo to tak aspoň vypadalo
Ja nevim...asi jsem podlehl tem jejich recem o navratu ke korenum...
Vypadá to velmi pěkně, jen by to chtělo lepší kvalitu obrazu a hlavně zvuk :-)