Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
novinka•pondělí 17. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Online Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie










Reklama






















novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (10)
Tak z grafiky jsem tedy sedl na zadek. Nic krasnejsiho jsem uz dlouho nevidel. Cela hra tmava to aby nemuseli delat zadnou grafiku. At prestanou kourit travu a zacnou delat na necem poradnem. Zatím vychazi skoro samej brak. PS4 vykona a oni tohle?
Nech je dorobia co naj lepsie potom zazitok bude fakt suprovi uz sa tesim na atmosferu totalnej vojny pokial viem tak malo her ponuka taku tamosferu vojny:D
pokud to Sony opravdu vydá až na podzim tak to je epic fail, zvlášť potom co to slibovali na launch. By mě zajímalo proč jim to trvá tak dlouho, zvlášť když je to jenom port.
Wow, nevypadá to teda vůbec ošklivě. Ale jak tu někdo říkal, v tu dobu tu bude Destiny.
No tyhle videa jsou opravdu na ho*no. Tady je lepší: link link Planetside 2 je valka a ne hra na mini mapách jako BF, CoD a titanfail.
Náhodou, já tohle hraju na PC a musím říct, že to nerozjedu na max, tak se na to těším na PS4...
Navíc možu říct, že je to jako 10-20x větší battlefield4... a zadarmo
nevypada to spatne[s14]
idustercz : o titanfalu asi nikdo nic rikat nebude . Rozhodne me tyhle dve videa nepresvedcily o kvalitach hry .
Říkal tady někdo něco o Titanfalu?(:
Nemůžu se dočkat tohle bude luxus hra