Konzolista.cz

Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2

novinkapondělí 17. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Vývojáři ze studia Sony Online Entertainment už delší dobu připravují port své úspěšné akční MMO hry PlanetSide 2 pro konzoli PlayStation 4. Zatím jsme tu měli jen několik informací, až nyní se na internet dostala nahrávka z testování, takže se můžeme podívat, jak bude konzolová verze zhruba vypadat. Podle známých informací zatím hra běží v rozlišení 900p při 60fps, ale vývojáři mají cíl hru rozchodit v 1080p. Do vydání mají času ještě dost, protože vyjde nejdříve v létě, ale dost možná se dočkáme spíše na podzim. Ještě před spuštěním ale proběhne betaverze, mluví se o kvěznu. Na zmíněné video z PlanetSide 2 se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2
Záběry z PlayStation 4 verze hry PlanetSide 2

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kerl72cz

Tak z grafiky jsem tedy sedl na zadek. Nic krasnejsiho jsem uz dlouho nevidel. Cela hra tmava to aby nemuseli delat zadnou grafiku. At prestanou kourit travu a zacnou delat na necem poradnem. Zatím vychazi skoro samej brak. PS4 vykona a oni tohle?

jorici

Nech je dorobia co naj lepsie potom zazitok bude fakt suprovi uz sa tesim na atmosferu totalnej vojny pokial viem tak malo her ponuka taku tamosferu vojny:D

Zajestochlebem

pokud to Sony opravdu vydá až na podzim tak to je epic fail, zvlášť potom co to slibovali na launch. By mě zajímalo proč jim to trvá tak dlouho, zvlášť když je to jenom port.

Offon
Offon #Close it.
👎1

Wow, nevypadá to teda vůbec ošklivě. Ale jak tu někdo říkal, v tu dobu tu bude Destiny.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

No tyhle videa jsou opravdu na ho*no. Tady je lepší: link link Planetside 2 je valka a ne hra na mini mapách jako BF, CoD a titanfail.

Rask
Rask #PS4
👍1

Náhodou, já tohle hraju na PC a musím říct, že to nerozjedu na max, tak se na to těším na PS4...

Navíc možu říct, že je to jako 10-20x větší battlefield4... a zadarmo

Loser

nevypada to spatne[s14]

MacekGT
👍3

idustercz : o titanfalu asi nikdo nic rikat nebude . Rozhodne me tyhle dve videa nepresvedcily o kvalitach hry .

idustercz
👎1

Říkal tady někdo něco o Titanfalu?(:

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Nemůžu se dočkat tohle bude luxus hra

Související články

Nejčtenější články