Konzolista.cz

Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce

novinkasobota 1. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Vývojáři ze Sony Online Entertainment v minulém roce oznámili pro PlayStation 4 hned dvě své hry. MMO akce DC Universe Online je už od startu konzole dostupná, ale po akci Planetside 2 se tak trochu slehla zem, ačkoliv byla prezentována během letošního ročníku E3. Dnes John Smedley na svém twitteru potvrdil, že se na PS4 verzi Planetside 2 stále pracuje a každým dnem vypadá lépe, což i podpořil fotkou z nejnovější verze, podívat se na ni můžete níže v novince. Bohužel také dodal, že do vydání zbývá ještě několik měsíců, takže v letošním roce nevyjde, což je určitě škoda. Vývojáři v posledních měsících měli kompletně překopat interface, protože ten původní se jim moc nelíbil a hra se neovládala na gamepadu pohodlně.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce
Planetside 2 se na PS4 dostane v příštím roce

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor

Marcel je prase, ktere se vzmohlo akorat na zoufale kviceni pod drtivou vahou argumentu :-). Je totiz vyprazdneny a krome bezducheho a snadno vyvratitelneho hejtu, ze na Vitu nevychazi hry, se na nic jineho nezmuze. Ale ono je tezke obhajovat a dokazovat neco, co neni pravda.

bf333
bf333 #Ravens

Ze to zrovna pises TY...

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👎1

To je vul ze to neni mozny...utratte ho nekdo prosimvas :D

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

zavorka: ona je to cirou nahodou tak narocna hra i na pc, ze ja jsem hodne zvedavy, jak se jim ten port podari, a vubec se nebudu divit, pokud to bude fail. A to vubec nemluvim o grafice.

Sracky pises sam, o NDS nic nepisu a snad si nemyslis, ze na prodejnost funguje jediny mustr, asi jo, ha, ha. :-)

Prodeje her na PSP byly prave velmi slabe, takze nasledovala slaba herni nabidka a hraci nadavali na Sony, jak PSP pohrbila, protoze pro nej nejsou hry. Sony konzoli dotovala, na sw moc nevydelavala, byl to pro ni prusvih. Proto u PSV zapracovala na silnych protipiratskych opatrenich typu vlastni pametova karta. Vysledkem je, ze pirati psv nekoupili a prodej konzole je slaby. Lidem se jednoduse nechce platit velke castky za mobilni hry. Zvlaste dnes v konkurenci levnych nizkonakladovych her na mobily, ktere vetsine jednoduse staci. Zda se, ze tu neni velky prostor pro specializovanou herni platformu, pro kterou by se vyplatilo produkovat vetsi mnozstvi vysokonakladovych hry za adekvatni cenu. Proste po nich neni dostatecna poptavka, aby to takovy trh utahlo.

A dalsi nesmysl je, ze by ti vita mohla nanradit tablet. Nemohla, pouzivam vitu i tablet a i kdyby na vite bezel android se vsim vsudy, nebudu ji pouzivat jako tablet. Na to ma maly displej. Ze sameho duvodu nepouzivam misto tabletu ani mobil, ktery je jinak prakticky s tabletem totozny. A tohle plati pro desitky milionu uzivatelu tabletu, kterym nestaci jejich mobil a investovali do tabletu. Navic sony na Vitu nemuze pouzit android a snazit se nanem vybudovat platformu s uzavrenym obchodnim modelem, pohrbilo by ji piratstvi a vyvoj vlastniho univerzalniho operacniho systemu a prislusnych aplikaci je extremne nakladny. Neni to jen otazka chteni, ale take ekonomicke smysluplnosti.

CZECHpoint_88

Fail nefail, ta hra se mi opravdu libi. Sleduju ji uz pres rok. Hlavne prostrednictvim Youtube hranou na PC. Je to velmi popularni i na CZ/SK scene. Jako Cesi mame jeden z nejvetsich evropskych outfitu(klanu). Ta hra je primarne kooperativni. Jako samostatny jedinec nezmuzete nic !!! To mi na Playstationu chybi. Samozrejme brano v meritku PvP 500:500 hracum

eeeee
eeeee #můj názor
👍2
👎2

To by nebyl Marcel, aby nehejtoval Vitu :-). Vita je paradni herni hardware, dosud nikdo neprisel s lepsim, vychazi na nej kvalitni hry. Kdyby takhle vypadal kazdy fail, to by byla parada :-). Jediny fail je, ze Vita neoslovila masove hrace, kteri byli z PSP zvykli na masivni piratstvi a maji pocit, ze na malem displeji by hry mely byt za malou cenu.

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍2
👎1

Sliby chyby, nic nového...já se tomu nedivím, stejně jako se nedivím stále nefunkčnímu onlinu u DC, „neplánovaným údržbám SEN" nebo failu jménem vita. Prostě SONY [s7] Playstation mám rád, ale jejich sliby a velkohubá prohlášení už beru s pořádnou rezervou. [s14]

eeeee
eeeee #můj názor

Zavorka: to ze je to dobre na pc ale neznamena, ze to je dobre i na konzoli.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Maxi: máš pravdu [s6], ale ten nick, to je dlouhá historie. Na druhé straně, jsou ty anglické výrazy všude nutný?

Maxipesfík

Tak to bych začal přejmenováním na Smradlavého Honzu, když jsme u toho "pseudo-tvrďáctví" :))).

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1
👎1

Já jsem hrozně cool, že umím používat slova jako epic fail a jsem z toho hrozně happy, že je znám. To doopravdy nejde napsat česky.

CZECHpoint_88
👍1

Snad to, že to stále odkládají znamená, že nechtějí vydat jak zde říkáte epic fail... Jsem naštvanej, ne že ne, ale raději si počkám na kompletně hotovou hru. Nechci další Battlefield 4 nebo Aliens: colonial marines. Možná nás všechny čeká ta nejlepší f2p bomba nebo taky ne :-( Dávám jim poslední šanci. Jestli to nevyjde, prodávám PS4[s8]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍3

Děláte, jako kdyby jste neměli co hrát[s6] Tak to vyjde příští rok, člověk se přeci kvůli tomu neposere[s6] Když tenhle odklad bude mít pozitivní vliv na hru, tak proč ne.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Je pravda, ze maj i diky tem posunum na pristi rok tolik her, ze nevim jak to vsechno chcou zvladat.Tech uplne a nebo alespon casove exkluzivnich veci, at uz velkych ci mensich je tolik, ze uz to ted v prumeru vychazi na minimalne dve hry mesicne a to chteji oznamovat dalsi.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1
👎1

eeeee : Né, to nebude na Vitu

eeeee
eeeee #můj názor
👍3

Zavorka: ty nekomu doporucujes pomerne dobre hry ze jsou dobry, prestoze jsi je ani nevidel? Tak to jsi borec.

eeeee
eeeee #můj názor
👍2

Lepsi odklad, nez zbugovana rychlokvaska. Na vyjiti DC se tlacilo a jak to dopadlo. Stoji neco takoveho za dodrzeni terminu? Nestoji. Pokud zjisti, ze to na konzoli neni ono a je potreba to cele prekopat, at to udelaji.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Naděláte se zpožděním,jak ´kdyby šlo o život...[s4]

Zajestochlebem
👎2
👍1

Původně launchová hra co se na konzoli dostane se zpožděním více než jeden rok. Vždyť to že to je pouze port z PC a jediné co měli vývojáři za práci byla optimalizace pro PS4.....hmmmm. Zdá se, že je něco zkaženého ve firmě zvané SONY.

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Tohle bych si taky už dal...

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。

Nemám slov. Člověk by řekl, že Sony sama o sobě za to nemůže, ale vývojáři, jenže jak si potom vyložit, že odklady a nesplněné sliby provází právě studia pod jejich dohledem? Achjo.

hanocri

Mohl to vyfotit ještě z větší vzdálenosti a napsat, jak ultrarealisticky to vypadá.

the_edge
the_edge #dave3345

co muzou na hotove hre ktera vysla snad pred 2 lety pc tak dlouho delat?

dado20

nepáči sa mi to

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články