Záběry z DLC Corporate Lockdown pro Alien: Isolation

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (13)
Nemal som este moznost tuto hru vidiet ani hrat,ale vypada to skvele.mam rad votreelcou a vse co sa tejto tematiky tyka :-)
FreeGoro: zkoušel jsem Crew Expandable a musím říci, že tak trochu o ničem. Kup si základní hru a na DLC se vykašli. Hra ti na poprvé zabere cca 15-20 hodin, pokavaď budeš chtít nějaké trofeje, tak počítej dalších 10-15 hodin. A myslím, že po tom všem budeš mít hry fakt plné kecky a nějaká DLC ti budou fuk, resp. jen jako takový odfrk. Hra je jako celek dosti obsahlá a ucelená. Myslím, že většinu DLC stejně jen vyzkoušíš, 1x projdeš a už se k nim nevrátíš. Znám to z vlastní zkušenosti. Crew Expanadble a Last Survivor jsou obsahově tak trochu prázdná, bez života, bez předmětu, prostě útržek něčeho, čeho si z filmu v herním hávu. Jinak hlas staré Ripleyové nezní příliš dobře. Pusť si film a zahraj hru, uděláš lépe [s4]
Nevim kdy si tu hru zahraji ale vim,ze to bude srcdcovka,proste alien [s7][s6] Ty dlc uz fakt serou...mam mit tu hru celou a ne to kupovat po kouskach,kolik jeste jich bude?Tohle je prachsproste ojebavani hracu,zaplatte hru dvakrat...vyhodime par levelu z plne hry anebo pokud hned vedle 2 tym dela na dalsich levlech....pracuji zaroven,jsou placeni stejne,maji ty mise dat do plne hry.
Jako fanousek chci mit vsechny mise pohromade,to je mam shanet vsude mozne po vsech certech...tam ta mise je exklusivni pro objednavky,tam ta je pro limited edition a dalsi dlc vychazeji s takovou frekvenci,jako kdyz slon pri putovani pousti,pusti kazdych 5km jedno h***o
Už to jedu potřetí, teď na "one shot", tak jsem zvědav, kde mě chňapne a zežere XD Na hardu to bylo kupodivu dost v poho, nicméně level 10 mě i s plamenometem dost vytrestal. Uivdíme, nicméně tohle je asi největší survival, takže DLC prozatím není třeba ;-)
SpawN: pro mě tedy první skutečná Alien hra, kde toto monstrum nahání skutečně hrůzu. Vývojáři vsadili na nepředivatelnost, craftování a tvorbu udělátek. Chtělo by to teď ještě trochu umírnit rychlost přesunu vetřelce, tak aby to bylo trochu reálné, když tedy zaleze v jedné místonosti do šachty nemůže přeci stát hned za dveřmi. Tak jsem zvědav, zdali by do případného dalšího dílu zakomponovali to samé, či udělali nějakou změnu, každopádně, pokavaď se do hry dá větší různorodost prostředí, může mít hra skutečně dobrý potenciál pro toto univerzum. Za sebe bych si přál udělat Fiorinu Fury 161, strašně moc bych se chtěl proběhnout v tom depresivním vězení po těch všech koridorech [s7]
Krox: co si představuješ od hry alien isolation?? zatím je nejlepší a i ta atmosfera je jako z 1.Aliena,tak nechápu co bys ještě chtěl,asi bych nechal dělat tebe na vývoji teto hry,myslím že bys toho moc nesved,možná na něco jo :-Dna sranec :-D
Dohrano a mohu rici, ze jsem dlouho nehral tak dobreho aliena, snad prijde pokracovani s novymi napady .... super hra ! [s7]
Osobně mě štve, že takovéto věci nemůžeme odemknout postupem hry, že si to musíme kupovat. Ztrácí to tak své kouzlo, nahráváme tak maximálně trofeje :-( DLC je sice dobrá myšlenka, zejména pro pokračování ve hře. Takto dobře argumentovaná věc se však zvrtla v neskutečně komerční záležitost, která ochuzuje a kazí hru jako takovou. Vzpomínám např na RE4, jak jsme po dohrání odemkli krátkou hru za Adu Wong. Tohle prostě mělo své kouzlo. DLC mi připadájí takové osamělé, opuštěné, takové jako by křiky do tmy. Nejlepší je, že se v případě úspěšnosti hra zkompletuje a prodá znova se vším jako definitivní edice. Dříve vycházeli platinovky, dnes definitivky [s8] Akorát s tím rozdílem, že bonusový obsah není nutné odemknout dokončením hry, takže tak torchu o ničem :-(
Hra je bomba i obe predobjednavkove DLC. Hlavne Last survivor je brutal. To ozvuceni, para vsude a jen Vy a on. Jako ve filmu. Nezapomenutelne !
Tyto DLC me uz tak neberou, nechci s Alienem behat o zavod a uz vubec ne se stresovat, ze jsem pred dokoncenim levelu nevzal nejakou blbost..Doufam, ze pracuji i na normalnim DLC a ne jen na Survivalech...
Speedy: myslím, že pokračování určitě bude. :-)
Hlavní hru mám dohranou dvakrát, včetně hard obtížnosti a musím říci, že prostě radost [s7] Konečně po letech hra, která se:
1. Neukládá sama.
2. Nedoplňuje život automaticky.
3. Neukazuje "infrapohledem" kam máme jít.
4. Nenabízí možnost mapy přímo při hraní v rohu obrazovky atp.
Prostě hra, která je skutečný survival s atmosférou vetřelce z let 1979 :-)
Možná jen to blikání interaktivních předmětů by mohlo jít vypnout, dle potřeb hráče. Skutečně pecka zážitek. DLC vypadá celkem fajnově, ale osobně bych bral raději další díl, kde bychom pokračovali tam, kde se hra utne :-)
ta hra je proste bomba.
Šel bych do toho ale store je už asi týden v hajzlu
ta hra je podle meho strasny sranec a to rikam i jako obrovsky fanda aliena ...