Xur v Destiny má tento týden raketomet Dragon’s Breath
novinka•pátek 2. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
crotas end final boss HELP: konecne se nam podarilo dostat pres čárifuky s 3min. limitem,jenze mu nemuzeme sundat stity a jen tak ho lechtame.hrajeme ve dvou lidech (oba lvl31) a vsude jsou videa jak to dava jeden clovek sam.vetsinou mu da raketu,kudla,raketu a je to dole.ja mu dam tri rakety a ma ubranou tak tretinu.zkousel jsem to i sam,stejny.to je to uz nejak opatchovany?kurna se nam podarilo dostat na konec a stejne to asi nedame.predem dik za infa
stepobela1:kazda postava ma svoje,asi hunter/titan/warlock ale tesne protoze se hraje dobre s kazdou tridou.
žralok ma takovej jazyk? :D
Fakt vypada jako zralok.
Raziel : Je to prostě zelený žralok co má dračí dech a tečka :D
Je to drak, ne žralok :D
Kachlo:diky
JEDImfp: Jen za zabití Croty. Z první bedny může vypadnout nějaká exotická zbraň, často tam padá ten dračí dech, co má teď Xur.
HonZyczech:LOL 29lvl,modry botky a raidova zbran
dotaz:raidovy zbrane padaji jen po dokonceni nebo i z beden a prvnich dvou checkpointu?
my jsme jen dva a zatim se nam nepodarilo dostat pres wizarda ve skleniku,ten 3min limit je vrazda.padaji jen materialy,hadry a v bedne byl i patience and time 1x
predem dik za info
HonZyczech: To jsi šel s 29kou a modrýma botama na Crotu že máš Abyssku? :D
raketak se hodi,ja jeste nemel to stesti.jinak mote of light setrim az se vrati iron banner abych mohl zmenit vlastnosti pusky.posledne jsem si koupil tri pusky,na kazdou postavu jednu.ma nejvetsi impact z pusek a pokud investujete mote of light (2ks na zmenu) tak vam prijde upgrade na field scout (zasobnik na 6,v zakladu jen 3).u jedny to mam a je to bomba zbran,hlavne neni exoticka coz je nejvetsi brzda pri nastavovani zbrani,aspon dve najednou ale nejde.na dalsi dve uz jsem nemel jak furt kupuju engramy abych mel shardy :-)
Opravdu je o tomhle treba psat novinku? [s8]
vypadl mi z nightfallu cca 4 dny zpatky :)
Samozřejmě, že je lepší :)
Mam ho uz davno , ale rekl bych ze stary dobry Gjalarhorn je lepsi ...