Xur se v Destiny zdrží až do pondělka
novinka•neděle 28. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (16)
tomiczech: to není poprvé už ho vícekrát neměl
V stredu mi dojde destiny tiez :D som zvedavi snad ma to chyti :D sklamanim je tych 30fps no :D
dneska jsme poprve porazili crotu . na tri kola....
Kde toho Xura jako najdu???
poprvé u něj nejdou utratit mote of light nema exotic engram je to parchant [s3]
tenhle týden není o co stát...jako jo, jestli chcete upgradovat nějakou legendárku, to ano, ale jinak nic. jen tak ze sběratelství jsem si koupil tu jednoranku a rukávky na warlocka + pár telemetry....
pomilu-li opakování stejných úkolů, což je věc, která postihne časem všechny hry, tak mi nejvíc vadil, vadí a vadit bude odměnový systém za raidy ( ten novej už aspoň dává potřebný věci ), striky, mp apod. to posrali.
tak len keby ten XUR niečo normálne mal a nie túúú palicu čo má byť sniperka :(
já taky hraji od vydání a stále baví, ale 420 odpařených hodin to už bude spíš závislost :D :D :D
Přesně, mohl by rozšířit nabídku, mam přes 100 coinů a nemám je za co utratit. A klidně ať zdraží, kdo hraje pravidelně, coiny nahraje. Pak má každá lama ty nejlepší zbraně.
Spratekk_CZ :D spíš by mohl rozšířit nabídku mám okolo 200 strange cointů a nemám je zaco utratit :(
Super zprava vecer ho zaletim navstivit [s16] a mam to podobne od 10.9. hraju a nestiham hrat poradne nic jinyho.pres 120hod. nahrano a stale bavi jako na zacatku,pokec s lidma,skvela hratelnost,grafika,nadherna hudba - pro me je to hra roku!!!
Kdyby spíš ten žebrák aspoň občas zlevnil, byl by moc laskavej...
Destiny je skvělá hra ! hraji od vydání , mám 3 postavy lvl. 31 a hra vůbec nenudí :) stačí mít super spoluhráče :)
Aligator : Pro tebe strata casu pro nas zabava u ktere sedime od vydani hry - Destiny hraje nekolik milionu hracu dene . Tvuj nazor je jen tvuj nazor neni to svata pravda to je treba si uvedomit ...Ja jsem udelal 30lv za 2dny - pripada ti to pomale levelovani ? Ze se lokace opakuji no a co - je to proste tak navrzeno kazda planeta ma svoji mapu na ktere se jde stejnou cestou jinam . Destiny ma chytlavi MP , Raidy . rpg system , vybornou hratelnos , ozvuceni a to vse v krasnem nextgen kabatku . Pro me je Destiny neco noveho a zabavneho . Kdyz si tady vzdy ctu ty vase rozumy tak je mi jasne ze jste hru ani poradne nehraly . Az poskladate 6ku lidi a date oba Raidy pak teprve pochopite co to je Destiny .
Aligator:pro me je to letos asi nejlepsi hra protoze ji hraju od vydani a porad me bavi,obcas nadavam ale ten system me dokaze udrzet.pokud je vynikajici gameplay tak opakujici veci vubec nevadi a ze se destiny dobre hraje nelze poprit.dost nas potesilo ze novy raid se da hrat ve dvou (prvni cast pouze hunter) takze se pokousime o nemozny a chybi nam posledni boss+wizard pred nim,to dame.dost hraju i DayZ ale ostatni hry jsou pouze na jeden/dva tydny.killzone pecka ale multak me nechytl.alien pecka ale hrat to mesice nejde.battlefield4 nic moc.GTAV asi tyden protoze jsem to hral na ps3,dead rising 3 dva tydny.takze pro me letos asi nej hra destiny a dayz (ale dayz hraju skoro porad uz od modu,mesic pauza a zase se to da hrat)
jeste me padl do oka novy dragon age ale zatim nebyl cas
Destiny je pre mna osobne jedno z najvacsich sklamani roku. Z mojho pohladu je to ukazka toho, ako MMO rysy dokazu sprznit hru.
Opakovanie tych istych lokacii aj ked postupujete akoze v SP dalej a dalej, zacinate casto z rovnakeho miesta... misie su na styl serius sam nabiehania nepriatelov, pribeh je trapnucky a aby toho nebolo malo, nadizajnovali checkpointy naschval tak daleko od seba, aby ste si to nabiehanie uzili dokolecka viac krat, a to nehovoril este o tom, ze levelovanie je schvalne velmi pomale, a casto potrebujete dogrindovat level v cistom MP aby ste mohli poktacovat v "akoze" SP.
Cele zle... Jedine co je naozaj nadpriemerne dobre su casto krasne kulisy, inak je ta hra absolutna strata casu.