Xur má tento týden exotickou sniperku Ice Breaker
novinka•pátek 16. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (19)
a kde je ten vocas?nemohl jsem ho najit..nikde.
mam vexe trikrat a ice breakera jsem si musel koupit. to je loot kua :(
REK-CZ: buďme rádi, že se Kachlo zasekl právě u Destiny. Teď si představ, kdyby nás bombardoval novinkami o hře, kterou tu nikdo nehraje. Destiny je jedna z mála her, kde takové informace pomůžou nejednomu konzolistovi.
njn hra roku [s6][s6]
Zhruba takhle to vypada, kdyz se admin herniho webu stane zavislym na nejake onlinovce :-) Veskere novinky zasvecene z prvni ruky: tamhle nova zbran, tamhle novy stromecek a ta vlajecka na mesicni zakladne uz nevlaje doprava, ale doleva! Usmevne pro nezaujate ctenare. Skoda, ze to tak nefungovalo v dobe, kdy jsem hral DC Universe Online :-)
Stepo: nejjistější volba je weekly strike na 30lvl a s trochou štěstí nightfall strike s dropem 9+ strange coinů (nebo taky nic)... Ale získat je můžeš za vpodstatě všechny aktivity viz ten link
Co si zkusit precist tohle link ... Uz ti ten link hazel Kachlo
V komentu to tam mas napsany, kde se daji poridit...
Nero: je pravda, že se píše o prdu, ale lhal bych, že to nečtu. Destiny mě baví a zrovna tohle je pro mě vždy zajímavá informace, ikdyž jsem pak akorát dojebanej, že jsem ještě v práci. Je fakt ale, že psát o každý hře kde se co zrovna mihne tak by jste taky řvali.
Doufám, že až si jí koupim, tak že jí dostanu ještě z raidu. To bych asi omdlel
Víkend bude ale hlavně ve znamení Iron Banneru
To jsou články tvl :D :D [s6]
To nejsou čtverečky, je to toto link
dragy: Pro Gjallarhorn odletí
stepo hej nebudes ju moct pouzivat ale ak mas coiny tak si ju urcite kup
A kam přesněji odletí.
upgrade mel jednou ale nema cenu, lepsi koupit znovu, zvlast kdyz je za 17 coinu
kupuju tri a ten jeden stary rozeberu.kdyz tam byl prvne nemel jsem prachy a tuseni ze pojedu tri postavy.upgrade tam taky jeste nemel
uz styri tyzdne ju xur nemal....hlavne ze gala ma kazdy tyzden...
padla mi uz davno a rad s ni hraju a upgrade uz u Xura na ni byl tak ted uz ji jen tunim zase na max !
ja sa teším lebo konečne od kedy mám hru nepadla , tak ju budem mať a potom čakať už len na VEXu :)
keby ty mamlasovia radsej dali upgrade na ice breaker.....uz styri tyzdne ho tam nevedia dat....