Konzolista.cz

Xur má tento týden exotickou sniperku Ice Breaker

novinkapátek 16. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Xur má tento týden exotickou sniperku Ice Breaker
Tento týden si připravil Xur opravdovou lahůdku pro všechny hráče Destiny. Přinesl totiž exotickou sniperku Ice Breaker, která patří k vůbec nejlepším zbraním ve hře. Jednak je silná, ale také se jí automaticky doplňují náboje, takže se o ně nepotřebujete starat. Dále Xur nabízí exotické helmy pro všechny tři postavy a možnost upgradu pro různé zbraně. Níže se můžete na celou nabídku pro tento týden podívat. Nezapomeňte, že máte šanci nákupu do neděle, pak zase Xur odletí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bezatom99

a kde je ten vocas?nemohl jsem ho najit..nikde.

godycz
godycz #katana-san

mam vexe trikrat a ice breakera jsem si musel koupit. to je loot kua :(

Banan

REK-CZ: buďme rádi, že se Kachlo zasekl právě u Destiny. Teď si představ, kdyby nás bombardoval novinkami o hře, kterou tu nikdo nehraje. Destiny je jedna z mála her, kde takové informace pomůžou nejednomu konzolistovi.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

njn hra roku [s6][s6]

REK-CZ
👍1

Zhruba takhle to vypada, kdyz se admin herniho webu stane zavislym na nejake onlinovce :-) Veskere novinky zasvecene z prvni ruky: tamhle nova zbran, tamhle novy stromecek a ta vlajecka na mesicni zakladne uz nevlaje doprava, ale doleva! Usmevne pro nezaujate ctenare. Skoda, ze to tak nefungovalo v dobe, kdy jsem hral DC Universe Online :-)

Spratekk_CZ

Stepo: nejjistější volba je weekly strike na 30lvl a s trochou štěstí nightfall strike s dropem 9+ strange coinů (nebo taky nic)... Ale získat je můžeš za vpodstatě všechny aktivity viz ten link

CarlosCarano
CarlosCarano #PC+XOX+PS4

Co si zkusit precist tohle link ... Uz ti ten link hazel Kachlo

V komentu to tam mas napsany, kde se daji poridit...

Spratekk_CZ

Nero: je pravda, že se píše o prdu, ale lhal bych, že to nečtu. Destiny mě baví a zrovna tohle je pro mě vždy zajímavá informace, ikdyž jsem pak akorát dojebanej, že jsem ještě v práci. Je fakt ale, že psát o každý hře kde se co zrovna mihne tak by jste taky řvali.

Doufám, že až si jí koupim, tak že jí dostanu ještě z raidu. To bych asi omdlel

Víkend bude ale hlavně ve znamení Iron Banneru

Nero_CZ
Nero_CZ #tvoje máma
👎1

To jsou články tvl :D :D [s6]

Kachlo
Kachlo #BOSS

To nejsou čtverečky, je to toto link

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍2

dragy: Pro Gjallarhorn odletí

lachko

stepo hej nebudes ju moct pouzivat ale ak mas coiny tak si ju urcite kup

dragy
dragy #Legenda
👍1

A kam přesněji odletí.

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍3

upgrade mel jednou ale nema cenu, lepsi koupit znovu, zvlast kdyz je za 17 coinu

JEDImfp

kupuju tri a ten jeden stary rozeberu.kdyz tam byl prvne nemel jsem prachy a tuseni ze pojedu tri postavy.upgrade tam taky jeste nemel

lachko

uz styri tyzdne ju xur nemal....hlavne ze gala ma kazdy tyzden...

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

padla mi uz davno a rad s ni hraju a upgrade uz u Xura na ni byl tak ted uz ji jen tunim zase na max !

modjo75gajo

ja sa teším lebo konečne od kedy mám hru nepadla , tak ju budem mať a potom čakať už len na VEXu :)

lachko

keby ty mamlasovia radsej dali upgrade na ice breaker.....uz styri tyzdne ho tam nevedia dat....

Související články

Nejčtenější články