Konzolista.cz

Without Memory v prvním traileru

novinkastředa 10. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Without Memory v prvním traileru
Vývojáři z ruského studia Dinosaurum Games už nějakou dobu připravují hru Without Memory, která je oznámena pro konzoli PlayStation 4. V posledních týdnech vývoj o něco málo pokročil, takže mohl být vydán první trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Moc ale nadšení nevyvolal, zvláště animace jsou dost toporné, a prostě projekt zatím nevypadá jako něco, na co by se vyplatilo těšit. Vývojáři jsou si kritiky vědomi a dodávají, že se nesnaží vytvořit velkou AAA hru, nemají na to dostatek zkušeností ani peněz, ale vývoj je stále na začátku, takže se v následujících měsících vše zlepší. Zvláště pokud vyberou peníze na Boomstarteru, což je ruská obdoba Kickstarteru. Zatím ale moc vybraných peněz nemají, a moc se ani nezdá, že by se na tom něco mělo v brzké době změnit. Ostatně sami napište, jaký máte z traileru/teaseru pocit.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Gambit92
Gambit92 #8/24

Sleduju tenhle projekt už od počátku a bylo naprosto jasný, že jejich cíle dosáhnout na kvality vysokorozpočtových titulů jako Beyond Two souls který prakticky upravují podle svého (Čti technologickou kvalitu, kvalita psaní je už věcí pana Cage :D ), prostě nepůjdou splnit.

Osobně bych jim doporučil překopat to od základu, ponechat ideu i žánr interaktivní drama, a začít pěkně zlehka... třeba episodickým formátem, ono by si to svoje publikum asi i našlo :).

Podle toho co jsem koukal a zjišťoval, tak vedoucí projektu jsou zhruba mladí jako já (23), hádám že i nezkušení nadšenci, co by si prostě rádi vytvořili vlastní hru.. přeju jim úspěch, ale myslím si že zatím jdou špatnou cestou a na první hru si ukousli až moc velký sousto

eeeee
eeeee #můj názor
👍2

Hraci jsou hrozne rozmazleni. Meli by si neco sami zkusit vytvorit, aby pochopili, jak je to narocne, jak je to nakladne a co je s tim spojeno prace. Mozna by si pak her vazilo o trochu vice a misto technicke stranky se vic zamerovali na hratelnost, ktera muze byt vynikajici i u technicky mene pokrocile hry.

Harnet
Harnet #SONY
👍1

.Raew presne tak :)

Tohle vypada zatim zajimave, stejne je to až 2016 a když to bude konec roka, tak to maj ješte 2r čas, tak v klidu hoši [s14]

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍4

Konsty: tady jde taky o to že třeba právě Heavy Rain by bez Sony vůbec nevyšel, protože Cage šel prvně za MS jestli nechcou publishovat jeho výtvor a ti ho poslali někam! Sony řeklo ok, je to exkluzivitka a MS může jen zabrečet...

Podle mě je celkem dobře že umožní menším týmum vydat svoje "hry", třeba se něčemu přiučí a jednou vydají pořádnou hru pod vlajkou Sony se slušným financováním.

bobosek
👍1

uvidíme.třeba ještě překvapí.

senator
👍2

426kahemi: bolševici? Asi nečteš aktuální zprávy, ale zprávy z roku 1985.[s6] V Rusku je naprosto tvrdej kapitalismus jako v USA, Číně a nebo u nás![s6] Jinak s tebou samozřejmě souhlasím.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

Z toho asi nic nebude...

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍1

No třeba to bude něco jako Deadly Premonition. Ten měl naprosto katastrofální technickou stránku, ale vším ostatním to dokázal dohnat. I když tady to asi zrovna moc pravděpodobné nebude.

426kahemi
👍6

Stará Ti nedala že jsi tak nevrlej poslední dobou? Nevím co má společného Greatness Awaits a Only on PlayStation s tím že bolševici udělají mizernou hru... Nutí Tě to snad někdo kupovat?? Nebo snad to co vyjde exclusivně na jiné platformě, včetně tebou opěvovaném PC shitu, tak je automaticky hned pecka? ... Troufám si tvrdit že právě značka PlayStation spolu s Nintendem má ty nejlepší exclusivní hry, byť třeba tahle mezi ně patřit nebude...

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👎3

"Only on Playstation" Tím bych se snad ani radši nechlubil a nějak nechápu, proč jim to chce vůbec sony vydávat ( vydavatel SCEE ), tak jsem si teprve teďka všiml, že "Greatness Awaits" je registrovaná obchodní značka, haha :D Co se týče teaseru, tak nic moc a jak někdo psal, je to prostě obšlehlej Beyond: Two Souls bez toho nadpřirozena.