Without Memory v prvním traileru
novinka•středa 10. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama

















novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (10)
Sleduju tenhle projekt už od počátku a bylo naprosto jasný, že jejich cíle dosáhnout na kvality vysokorozpočtových titulů jako Beyond Two souls který prakticky upravují podle svého (Čti technologickou kvalitu, kvalita psaní je už věcí pana Cage :D ), prostě nepůjdou splnit.
Osobně bych jim doporučil překopat to od základu, ponechat ideu i žánr interaktivní drama, a začít pěkně zlehka... třeba episodickým formátem, ono by si to svoje publikum asi i našlo :).
Podle toho co jsem koukal a zjišťoval, tak vedoucí projektu jsou zhruba mladí jako já (23), hádám že i nezkušení nadšenci, co by si prostě rádi vytvořili vlastní hru.. přeju jim úspěch, ale myslím si že zatím jdou špatnou cestou a na první hru si ukousli až moc velký sousto
Hraci jsou hrozne rozmazleni. Meli by si neco sami zkusit vytvorit, aby pochopili, jak je to narocne, jak je to nakladne a co je s tim spojeno prace. Mozna by si pak her vazilo o trochu vice a misto technicke stranky se vic zamerovali na hratelnost, ktera muze byt vynikajici i u technicky mene pokrocile hry.
.Raew presne tak :)
Tohle vypada zatim zajimave, stejne je to až 2016 a když to bude konec roka, tak to maj ješte 2r čas, tak v klidu hoši [s14]
Konsty: tady jde taky o to že třeba právě Heavy Rain by bez Sony vůbec nevyšel, protože Cage šel prvně za MS jestli nechcou publishovat jeho výtvor a ti ho poslali někam! Sony řeklo ok, je to exkluzivitka a MS může jen zabrečet...
Podle mě je celkem dobře že umožní menším týmum vydat svoje "hry", třeba se něčemu přiučí a jednou vydají pořádnou hru pod vlajkou Sony se slušným financováním.
uvidíme.třeba ještě překvapí.
426kahemi: bolševici? Asi nečteš aktuální zprávy, ale zprávy z roku 1985.[s6] V Rusku je naprosto tvrdej kapitalismus jako v USA, Číně a nebo u nás![s6] Jinak s tebou samozřejmě souhlasím.
Z toho asi nic nebude...
No třeba to bude něco jako Deadly Premonition. Ten měl naprosto katastrofální technickou stránku, ale vším ostatním to dokázal dohnat. I když tady to asi zrovna moc pravděpodobné nebude.
Stará Ti nedala že jsi tak nevrlej poslední dobou? Nevím co má společného Greatness Awaits a Only on PlayStation s tím že bolševici udělají mizernou hru... Nutí Tě to snad někdo kupovat?? Nebo snad to co vyjde exclusivně na jiné platformě, včetně tebou opěvovaném PC shitu, tak je automaticky hned pecka? ... Troufám si tvrdit že právě značka PlayStation spolu s Nintendem má ty nejlepší exclusivní hry, byť třeba tahle mezi ně patřit nebude...
"Only on Playstation" Tím bych se snad ani radši nechlubil a nějak nechápu, proč jim to chce vůbec sony vydávat ( vydavatel SCEE ), tak jsem si teprve teďka všiml, že "Greatness Awaits" je registrovaná obchodní značka, haha :D Co se týče teaseru, tak nic moc a jak někdo psal, je to prostě obšlehlej Beyond: Two Souls bez toho nadpřirozena.