Konzolista.cz

Without Memory má obsahovat realisticky ztvárněný les

novinkačtvrtek 19. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Without Memory má obsahovat realisticky ztvárněný les
Vývojáři ze studia Dinosaurum Games v současnosti usilovně pracují na PlayStation 4 exkluzivním thrilleru Without Memory na Unreal 4 enginu, na který už letos v létě se dočkáme prvního teaseru, konkrétně na GDC Europe v srpnu. Dnes se vývojáři pochlubili, že pro hru používají technologii SpeedTree, díky níž budou moci vytvořit nádherný a realisticky vypadající les. Ten bude hrát důležitou roli ve hře, takže není divu, že si s ním dávají vývojáři záležet. Níže ještě ukázka z modelování hlavní hrdinky.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

bosshunter78: náhodou, kdyby na to fungoval morpheus, tak budeš rubat dřevo jak vzteklej[s6]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍1

asi to bude nějakej simulátor dřevorubce[s6][s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Fucku: ty jsi poeta a romantyk, ty se nezdáš[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

Chlapci, ale v lese musíte být potichu, chovat se tiše a ne hulákat, jinak se Horyna nasere[s6]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍3

Lecuv mozek zapomnel :D ,ze takovy metro2033 byl taky udelany na vychode..sice ukrajina ale to je detail

Tesim se,zvlast kdyz je to exklusivni :P to bude min. 9 z 10 hehe

Deloix
👍1

Speed Tree je zadarmo k Unreal Enginu několik let a byly tim dělany stromy i do Lone ranger filmu (detailnější verzí)... a v tom Maxu tam nemodeluje, to je scan.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎2
👍1

danik_CZ : Můj názor je stejně hodnotnej jako to, že ta hra bude mít real les bez jakékoliv fotky nebo videa.

Harnet
Harnet #SONY
👍7

Without Memory je exclusivni pro SONY [s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍9

danik_CZ : Takovýhle nick jsem ještě neviděl[s6]

Já už mám tady na konzolistovi někdy fakt dost[s6]

leco77 : Zalez, tenhle článek se týká PS4 ne Xboxu[s15]

hakiba
👍7

dalsia exkluzivna hra na PS4 ? a na XO nic ? jaj, na XO idu len kreslene hry [s15]

Starky
Starky #NaughtyGod
👍4

Toz, plamenaky bych v lese az tak necekal, ale proti gustu zadny disputat. :-D Veverky bych si uz ovsem libit nechal a hlavne se nam tu klube dalsi zajimava exkluzivni libovka.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎5
👍1

Na les sere pes.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍8

super sisky,veverky,hajnej,rumcajs[s16]