Warhorse připravuje RPG s husitskými bitvami

Více se o Warhorse studiu dočtete na oficiální stránce http://warhorsestudios.cz/ .

novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
fórum
Think before you sleep
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Do dnes vycházející hry Dead or Alive 6 Last Round se během léta dostane bojovnice Minato
novinka
Připravovaná hra Demons’ Night Fever vyjde pro PS5 a Nintendo Switch, zveřejněn gameplay trailer
Komentáře (17)
to by mohlo bejt zajimavy, nedavno jsem o tomhle tady psal ;-) Takovy stredoveky rezby v multiplayeru s grafikou BF3, to by byla pecka :D Pekne sudlicí nebo palcatem do repy, muhehehe, to by bylo sadlomaslo xD
bakala a maláčová, napojená na klause (myslim že mu kdysi vykouřila) už neví z čeho by ještě vyrazili kapitál, zmrdi zlodějský[s15] a jak se kunda vyzná v konzolích[s6]
obdiv si musí ta hra zasloužit ,jen proto ,že na tom dělá pan Vávra mě rozhodně na prdel neposadí ,každopádně držim palce a sem zvědavej jak se to vyvine
Maj můj obdiv, ale budoucnost je nejistá
Maj můj obdiv, ale budoucnost je nejistá
Rozhodně skyrim překonají v invetaři, Protože něco tak debilního jako je inventář ve skyrimu se už nikde nemůže opakovat.
Takže konečně do RPG příjde nějaká inovace. A ne furt elfove nebo sci-fi pořád dokola. Dan Vávra je frajer takže hra bude fenomenalní jak Mafia 1, hlavně po příběhové strance.
Těch 70 milionu je jenom jeden investor. To si snad myslíte že hra má jenom jednoho investora ? [s6]
2Thor:Jiste ale slo o ukazku toho ze 70mega je smesna castka kdyz hry na ps2 stoji i toliko penez a dnesni generace her stoji i dvakrat tolik... Kdyz miri na generaci budouci ani radsi nechci vedet .nedej boze kdyz hodla znicit Skyrim ,tech 70 mega mu nestaci ani na reklamu
Uvidíme,možná to bude neco jak Mound Blade bez magie,no ješte je to daleko,jen doufám,že to nezruší[s16]
Deshien: za A) Final Fantasy je Final Fantasy
za B) Jsme v Čechách ne v Japonsku :-)
tak se Dane předveď ,těšim se na tu "dokonalost" která se vyvaruje všech těch chyb, který má ta hrozná hra sk[s6]yrim
Tak to jsem zvědav jak si pan Vávra poradí s RPG žánrem, když sám kritizoval Skyrim...
70 mega to je hodne malo .. kdyz si vezmu ze FF12 stalo asi 800mega a to bylo pro ps2.. pokud to bude jen takovej penezni darek na rozjezd[s8]
Těším se mám rád historii.
Hehe...[s6] Bethesda může rovnou začít zavírat...
Dan Vávra čeká na novou generaci konzolí, aby tam měl pořádné stromy a záchod v každém baráku.
No, to jsem zvědavej jak skvělé RPG, s tím "videoherním kritikem" v čele, vytvořej. Zvlášť pro novou generaci.