Konzolista.cz

Vývojáři o betaverzi akce Destiny - video

novinkaúterý 15. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři o betaverzi akce Destiny - video
Už tento týden startuje na konzolích PlayStation betaverze akční hry Destiny studia Bungie, hráči na konzolích Xbox se pak dočkají o několik dní později. Dnes vývojáři vydali video, v němž se o betaverzi rozpovídali, přičemž hned na začátku říkají, že beta mnohé hráče překvapí svým obsahem, jehož nebude málo. A mají pravdu. Podle informací betaverze obsahuje hned čtyři příběhové mise, čtyři multiplayerové mapy, kooperativní režim Strike a také volný otevřený svět se spoustou dalších úkolů. Beta tak bude daleko větší, jak nedávno proběhnutá alfaverze. Níže v novince se můžete podívat na zmíněné video.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bibach

Je tu dobra duse ktera ma klic navic?diky .....

DaveHaja
DaveHaja #DaveHaja

Všechny cesty vedou do Říma.

BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2

Proč dělat věci jednoduše když to jde složitě.

DaveHaja
DaveHaja #DaveHaja

Geny-dík,ale na PS Store jsem nic nenašel.

Udělal jsem to takhle.Na PC jsem se přihlásil na PSN,potom na stránky Bungie.Tam je učet napárovanej na PSN.Zadaní mailu,potvrzení v zápětí.Výběr systému a regionu kde poběží beta a už jen info že se mám přihlásit 17.7 a dostanu kód na stažení.Tož tak

DaveHaja
DaveHaja #DaveHaja

Zdarec,kam se bude zadávat ten kod?Na stránkách Bungie je odkaz na betu s prihlášením na PSN,ale nefunguje.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Nechci vám kazit nadšení z bety.[s16] Ale zřejmě je málo předobjednávek že dávají každému ještě 2 klíče navíc.Aspoň bude proti komu hrát.

smrtijed1

Tak to je skoda nevadi cekam na jiny klenoty jen jsem myslel ze si to cekani zkratim Destiny.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Uz se tesim,predobjednavku sice nemam,ale tesim se az to vyjde,protoze to zatím opravdu vypada velkolepe

smrtijed1

Jj ted 17 ma byt Beta pro vsechny jak jinak by presvedcili vic hracu a to i mne pro 100% koupeni podle gameplayu a obrazku tezko doufam ze mne to chytne jestli jo tak hned objednavam tu edici.

the_edge
the_edge #dave3345

fakt?tak to je skvele.

dado20
👍1

ten kto si predobjednal dostane dalsie 2 kluče ako bonus, tak od niekoho vyremcaj

the_edge
the_edge #dave3345
👍2

to by me pospinilo karmu[s6]

the_edge
the_edge #dave3345

neeeee!

Kachlo
Kachlo #BOSS

ne

the_edge
the_edge #dave3345

bude i beta pro ty kteri si to nepredobednali?

Související články

Nejčtenější články