Vývojáři o betaverzi akce Destiny - video

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (15)
Je tu dobra duse ktera ma klic navic?diky .....
Všechny cesty vedou do Říma.
Proč dělat věci jednoduše když to jde složitě.
Geny-dík,ale na PS Store jsem nic nenašel.
Udělal jsem to takhle.Na PC jsem se přihlásil na PSN,potom na stránky Bungie.Tam je učet napárovanej na PSN.Zadaní mailu,potvrzení v zápětí.Výběr systému a regionu kde poběží beta a už jen info že se mám přihlásit 17.7 a dostanu kód na stažení.Tož tak
Zdarec,kam se bude zadávat ten kod?Na stránkách Bungie je odkaz na betu s prihlášením na PSN,ale nefunguje.
Nechci vám kazit nadšení z bety.[s16] Ale zřejmě je málo předobjednávek že dávají každému ještě 2 klíče navíc.Aspoň bude proti komu hrát.
Tak to je skoda nevadi cekam na jiny klenoty jen jsem myslel ze si to cekani zkratim Destiny.
Uz se tesim,predobjednavku sice nemam,ale tesim se az to vyjde,protoze to zatím opravdu vypada velkolepe
Jj ted 17 ma byt Beta pro vsechny jak jinak by presvedcili vic hracu a to i mne pro 100% koupeni podle gameplayu a obrazku tezko doufam ze mne to chytne jestli jo tak hned objednavam tu edici.
fakt?tak to je skvele.
ten kto si predobjednal dostane dalsie 2 kluče ako bonus, tak od niekoho vyremcaj
to by me pospinilo karmu[s6]
neeeee!
ne
bude i beta pro ty kteri si to nepredobednali?