Video: Rozhovor s Hideo Kojimou a nové záběry z PS4 verze MGS 5 Ground Zeroes
novinka•středa 5. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (16)
[s15][s14][s13][s11][s6]
To same jako u MGS 4 .... demo dohraje za2h jen blazen ktery bezi do predu .... Ja mel 20h v MGS 4 uz v 2 aktu - hra je od toho aby se hrala - nez si clovek pohraje se vsemi neprateli tak to chvily trva - pokud je obejdete a bezite dal je vysledny cas uplne nekde jinde - to same v MGS2 tanker .....
MGS4 jsem hrál také okolo cca 20h... tohle MGSdemo mám už objednané a myslím, že jsem vůči němu hodně skeptický… takže jsem sám zvědavý na reálný herní čas…
MGS4 trvá 4 hodiny len ak si speedruner a preskakuješ všetky cutscény. Mne to trvalo okolo 20 hodín a keďže 9 hodín sú prestrihovky, tak gameplay bol okolo 11 hodín, čo je obstojné. Ground Zeroes má bohužiaľ 2 hodiny aj s filmečkami. Je to úplne to isté čo Tanker, ten má tiež okolo 2 hodín aj s cutscénami.
Jo demo trva 2h a MGS 4 trva 4h ...ale u obou her je realny cas nekde jinde - pane Scorpio[s6]
Přesně, jak píše Scorpio... Japonci jsou nacionalistická špička, takže na angličtinu se můžou... Jen si zapátrej...
... lebo to trvá 2 hodiny, kým to prejdeš do konca. Demo na Diablo 3 má 4 hodiny a demo na Bravely Default má 10 hodín.
Za HIDEA mluví hry, nepotřebuje angličtinu :D
Proč tomu skoro všichni říkají že se jedná o demo ?! [s8]
Gorerated: Japonci sú strašní nacionalisti a angličtinu tvrdo odmietajú. Mnohí CEO veľkých firiem nevedia poriadne anglicky - viď Iwata, alebo Yoshida. Tí sa síce snažia, ale tá ich angličtina stojí za starú bačkoru. Jediný kto z nich vie poriadne a pekne anglicky je Kaz Hirai. Ten má krásnu, čistú, dokonalú angličtinu ako sa na CEO korporátnej firmy patrí a sluší. Vývojári sú na tom ešte horšie, Kojima sa zmôže aspoň na "Hi, my name is Hideo" ale taký Yamauchi nevie ani ceknúť.
Brezen bude dobry mesic .... MGS GZ a Dark Souls 2 - dve srcovky co vic si prat....
jsem velky fanousek MGS a zahral bych si to,ale demo za 900 si kupovat proste nehodlam
jiridvorak515: Udělat domo z dema, to už je oříšek :) ... nutná brát s rezervou
Mohly by vydat demo at to cekani neni tak tezky a kazdy se rozhodne.Sice 20.3 vyjde,ale hraci muzou hrat az kolem 23.3,kdyz si hru predobednaly.
20 krabicka serie od roku 1999 co vysel prvni ve 3D.
Z doby hrani se nebojim,protoze jak se znam kazde misto prozkoumam a min 20 hodin u ni zustanu.
MSG REVENGE dohrajes za 6-7 hodin a jeste nemam vsechny trofeje.
Mrzi me,ze Portable OPS nepredelaly do HD,ale v multaku MSG PW jsou mapy prave z Portable OPS tak musim doufat.
ACID 3 bude ? To bych i PS VITU koupil nebo na PS3 super takticka karetni hra.
DIGITAL NOVEL 3 bude ?
gorerated: Člověk jeho formátu jak vidno nepotřebuje umět anglicky. Každý si s sebou rád přivede tlumočníka aby mu rozuměl :)
Jinak co se týče novinky, prostě dokonalost.
Co Tě na tom překvapuje??? Je to Japonec. To je jako bys na jihu Francie zkusil mluvit anglicky. :-)
Super. TLOU jsem mel v ellie edici, ma to krasnej obal, kdo ma tak vi. Za cenu cca. 800,- by to mohlo bejt zabaleny v ty bunde co maj kuci na sobe, bez tak by byla cena super, protoze ta bunda nebude o moc drazsi[s14] I tak to koupim, MGS je pecka.