Konzolista.cz

Video: Rozhovor s Hideo Kojimou a nové záběry z PS4 verze MGS 5 Ground Zeroes

novinkastředa 5. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Video: Rozhovor s Hideo Kojimou a nové záběry z PS4 verze MGS 5 Ground Zeroes
Sony Computer Entertainment UK dnes vydala speciální rozhovor s Hideo Kojimou a Yoji Shinkawou, který stál za návrhem většiny postav a mechů v Metal Gear Solid sérii. Asi nepřekvapí, že rozhovor je o nové hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, která vychází už tento měsíc, přičemž není naplněné jen zajímavými informacemi, ale také záběry přímo z hraní, některé mají premiéru. Hideo Kojima během rozhovoru řekl, že hráči se budou muset naučit Metal Gear Solid V: Ground Zeroes hrát, nebudou moci využít osvědčený postup z předchozích her, protože otevřený svět změnil naprosto vše. Dodal ale, že pokud hráč na nový způsob hraní přistoupí, bude mít cestu daleko snazší. Video naleznete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Holisovecg

[s15][s14][s13][s11][s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

To same jako u MGS 4 .... demo dohraje za2h jen blazen ktery bezi do predu .... Ja mel 20h v MGS 4 uz v 2 aktu - hra je od toho aby se hrala - nez si clovek pohraje se vsemi neprateli tak to chvily trva - pokud je obejdete a bezite dal je vysledny cas uplne nekde jinde - to same v MGS2 tanker .....

Kira_Sakuya
👍1

MGS4 jsem hrál také okolo cca 20h... tohle MGSdemo mám už objednané a myslím, že jsem vůči němu hodně skeptický… takže jsem sám zvědavý na reálný herní čas…

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

MGS4 trvá 4 hodiny len ak si speedruner a preskakuješ všetky cutscény. Mne to trvalo okolo 20 hodín a keďže 9 hodín sú prestrihovky, tak gameplay bol okolo 11 hodín, čo je obstojné. Ground Zeroes má bohužiaľ 2 hodiny aj s filmečkami. Je to úplne to isté čo Tanker, ten má tiež okolo 2 hodín aj s cutscénami.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Jo demo trva 2h a MGS 4 trva 4h ...ale u obou her je realny cas nekde jinde - pane Scorpio[s6]

Mihau

Přesně, jak píše Scorpio... Japonci jsou nacionalistická špička, takže na angličtinu se můžou... Jen si zapátrej...

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

... lebo to trvá 2 hodiny, kým to prejdeš do konca. Demo na Diablo 3 má 4 hodiny a demo na Bravely Default má 10 hodín.

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

Za HIDEA mluví hry, nepotřebuje angličtinu :D

Proč tomu skoro všichni říkají že se jedná o demo ?! [s8]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Gorerated: Japonci sú strašní nacionalisti a angličtinu tvrdo odmietajú. Mnohí CEO veľkých firiem nevedia poriadne anglicky - viď Iwata, alebo Yoshida. Tí sa síce snažia, ale tá ich angličtina stojí za starú bačkoru. Jediný kto z nich vie poriadne a pekne anglicky je Kaz Hirai. Ten má krásnu, čistú, dokonalú angličtinu ako sa na CEO korporátnej firmy patrí a sluší. Vývojári sú na tom ešte horšie, Kojima sa zmôže aspoň na "Hi, my name is Hideo" ale taký Yamauchi nevie ani ceknúť.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Brezen bude dobry mesic .... MGS GZ a Dark Souls 2 - dve srcovky co vic si prat....

the_edge
the_edge #dave3345

jsem velky fanousek MGS a zahral bych si to,ale demo za 900 si kupovat proste nehodlam

Banan
👍2

jiridvorak515: Udělat domo z dema, to už je oříšek :) ... nutná brát s rezervou

jiridvorak515

Mohly by vydat demo at to cekani neni tak tezky a kazdy se rozhodne.Sice 20.3 vyjde,ale hraci muzou hrat az kolem 23.3,kdyz si hru predobednaly.

20 krabicka serie od roku 1999 co vysel prvni ve 3D.

Z doby hrani se nebojim,protoze jak se znam kazde misto prozkoumam a min 20 hodin u ni zustanu.

MSG REVENGE dohrajes za 6-7 hodin a jeste nemam vsechny trofeje.

Mrzi me,ze Portable OPS nepredelaly do HD,ale v multaku MSG PW jsou mapy prave z Portable OPS tak musim doufat.

ACID 3 bude ? To bych i PS VITU koupil nebo na PS3 super takticka karetni hra.

DIGITAL NOVEL 3 bude ?

stillalive
👍2

gorerated: Člověk jeho formátu jak vidno nepotřebuje umět anglicky. Každý si s sebou rád přivede tlumočníka aby mu rozuměl :)

Jinak co se týče novinky, prostě dokonalost.

Mihau
👍1
👎1

Co Tě na tom překvapuje??? Je to Japonec. To je jako bys na jihu Francie zkusil mluvit anglicky. :-)

AK-47
AK-47 #mejdzr81

Super. TLOU jsem mel v ellie edici, ma to krasnej obal, kdo ma tak vi. Za cenu cca. 800,- by to mohlo bejt zabaleny v ty bunde co maj kuci na sobe, bez tak by byla cena super, protoze ta bunda nebude o moc drazsi[s14] I tak to koupim, MGS je pecka.

Související články

Nejčtenější články