Konzolista.cz

Valve odhaluje ono překvapení - Portal 2 odložen

novinkačtvrtek 10. června 2010Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Valve odhaluje ono překvapení - Portal 2 odložen
Po dnech spekulací vám nyní můžeme naservírovat už pravdivou informaci o tom, co nám hodlá předvést Valve na E3, tedy alespoň to, o čem ono překvapení bude. Nebude to ani nový engine, ani Epizoda 3 do Half-life, ale něco ohledně hry Portal 2, což se ale dalo i čekat. S touto informací bohužel přichází i jedna hodně špatná. Valve oznámilo, že vývoj této hry je hodně těžký a konec letošního roku bohužel nestihne. Portal 2 tak vyjde pravděpodobně na začátku roku příštího. Přesný termín se možná dočkáme na E3.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MadCZJack92
MadCZJack92 #JKDesigns

Teď sem si zahrál jedničku. Hodně dobrá hra, ale je strašně krátká... Tak snad bude dvojka aspoň 2x delší [s14]

filom3n
filom3n #Grip

portal , novy obrazek: link

na valve strankach neni nic, a co sem hledal nasel sem prd, tak nechci soudit, nevim, kazdopadne se na 2 ku tesim...

Lamps
Lamps #Lamps

Nevěřim tomu, že by Portal 2 běžel na něčem jinym, než source.. z toho co jsem viděl, to vypadá na L4D verzi source

filom3n
filom3n #Grip

no mam pocit ze se tu nekde psalo ze Portal2 bude plnohodnotna hra na kterou se hodne soustredi, ja si myslim ze drive kdyz delali source engine (ktery vzesel z puvodniho quake engine) mel jako promotery Half Life 1 a vylepseny source ktery beha dotedka na half life 2 , tak ze dalsi engine budou prodavat prave pod reklamou Portal 2 (stejne tak byly vsechny quakeenginy prodavany pod quakama a unreal engine pod unrealama), je to podobna situace... Lithtech zase treba blood 2 (pak na nem byl postaveny treba thief a fear), Build prodaval Duke Nukem 3D (potom na nem byl postaveny shadow warrior a blood I)

Fenix

Blblost tohle není ono Valve slibuje velké překvapení a pochybuju o tom že by vyrokovaly s překvapením to že Portal 2 nevýjde letos ... to stoprocentně bude ještě něco jinak by to bylo hořké zklamání a nikoliv překvapení ... A jestli si dobře vpomínate Portal nebyl nikdy vyvyjen jako plnohodnotná hra ale jako přídavek do Orange Boxu a tohle je podobná situace ... přesto očekávám oznámení tykajcí se Half Life universa :D :D

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články