V letošním roce by měla vyjít akční hra Dead Island 2
novinka•čtvrtek 10. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Deep Silver
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (24)
No som zvedavi DL2 ma bavi a zombie postapo hry mam rad takze ak sa to podari rad zahram.
Ale moc tomu neverim kdovie kolko krat ta hra mala restart a posledny gameplay z tejto hry co som videl bol celkom bieda. Mozno ta hra uz vyzera uplne inak a bola to nejaka starsia vizia hry.
Ted sice hraju DL2 ale stejně musim uznat ze me vzdycky vic bavil Dead Island kterej jsem prošel několikrat. Kdežto DL1 jsem nikdy nedohral ani jednou. Nevim..asi radeji chodim proste po zemi než za kazdym ukolem doskákat. Mít to lepsi FPSka tak si dead island dam hned znova na PSku. Ale nedavno jsem to zkousel stahnout a uz to neni ono co se vykonu tyce. Od doby co mam PS5ku mám celkem rozmazlený oko.
Trailer byl velmi povedený. Tak snad stejné to bude i s hrou 😃
@Lagzz: Toho se asi už nedočkáme.
@Lagzz: Jednička byla v coopu náhodou dost dobrá Tak doufám, že tady to nebude jinak.
@BarackObama: Jo, máš hodně nereálné požadavky.
A ja myslel ze uz to davno vyslo a to maji na Kume na to predpodej 8 let
Jo, vyjde maximálně tak trailer.
To chci! Doufám, že to je pravda a že to neposerou.
Zrovna dneska jsem přemejšlel, jestli to někdy vyjde :D
Heureeeka! ono to zije
@Uffrangan: hral a dohral mou
To nemůže být pravda? Opravdu vidím dobře "Dead Island 2"?
Nevěřím...
@Valhalla: a tys to hrál že tak soudis ?
„Podle všech, s nimiž jsem mohl mluvit, je hra ve slušném stavu..."
Jak ve slušném stavu? Hry mají vycházet v excelentním stavu! Bez bugů, glitchů, propadů frame ratu, ale to by chtěl člověk asi moc...
Do teď si pamatuju ten crazy trailer.Hodně se mi líbil
A vo co že ne
Bruh pls.
To už je pěkná řada let...
Snad to bude lepsi nez Dying Light 2 ale spis to bude dalsi pruser.
Tyvole..
Kéž by...