Už tento týden se koná akce PlayStation Nation, přijďte si zahrát očekávané pecky

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (25)
Já se tam bohužel nedostanu, ale hodně mě zajímá Driveclub, tak dejte vědět jak se líbí[s14]
Mozna pojedu a doufam ze tam nepotkam drogbu a dalsi chodici exoty ale v zone 18+ je vlastne nepotkam :D Jestli bude ale pekne tak jedu radsi na hory.V sobotu to bude od do ?
Arrozo: neboj Mjoll a jeho N partu k demicku nepusti bude to od 18+ :)))
Doufám, že tam casuálové nebudou zkoušet dohrát do konce demo na Bloodborne...taky bych si tam něco chtěl zkusit [s6]
Jedu tam v sobotu, spolu s kámošem :) Už se nemužu dočkat až si ty pecky vyzkouším! [s16]
Je tu někdo kdo se dostaví v pátek?Půjdu se tam podívat už od 10h..aby tam nebyl nával a mohl jsem si vše odzkoušet...
Nejede nekdo v patek z okoli Zlina? Kdyztak PM. Dik
Harnet: prave ze nemam jak ject, ani to kolo nemam :)
napada me pouze autobus nebo vlak. A jak tam chces ject ty ? Jedes jeste s nekym ?
Swarm23: Jak se tam chystas ty, volne misto v aute ? Slozime se na pohone hmoty. Mne by asi vic taky vyhovovala sobota, protoze nevim jestli si k vuli tomu chci brat v praci volno, ale zase sobota to bude vice hlava na hlave.
Kdyztak hosi PM
The Order 1886 ma naslapnuto na to byt nejlepsi hrou vsech dob, kdo by si to nechtěl vyzkoušet hezky tady na Vltavě když Temže není k dispozici [s6]
Hrát na ovladačí, kterej před tím osahávali stovky lidí ? Ne, díky.
Super, zóna 18+,to přesně chtělo! [s12]
Btw. Jedu z Plzně, ale až v sobotu.
Bananek ja jedu z Plzne, tak mužem spolu, jak jedeš? [s6]
Kdyby nekdo jel z Plzne, tak pls PM, pridal bych se.
Bude to tlacenka, kord kdyz neni vstupne, docela bych ale vyse zminene hry vyzkousel.
Bejt to v Brně, tak tam stejně nejdu.
Pražáci se mají. Já zase ztrestám játra a peněženku na stodo.[s13]
Určitě se tam zastavím ve čtvrtek večer když mám to VIP[s6]
asi stojí celý Forgames za starou bačkoru, tak si udělali vlastní akci. A nemusíš aspoň platit vstupné, tak si nestěžuj.
Já si to nenechám ujít tohle určitě bude stát za to. A Forgames ještě uvidím to pro mě bylo trochu zklamání loni...
karukatimon Já mám vůbec strach že tam ani Sony nebude.
Loni byli zmíněni jako partneři ale letos tam není SONY a ani MS, začíná to být divné,
nejsou ani mezi vystavovateli,to by bylo velmi nepříjemné překvapení.
Jako ty nechápu proč to nemužou spojit s Forgames apon by to bylo zase lepší než minule. Takhle mam strach že tam sony nepřiveze žádný pecky:/
zóna 18+? Tak to je dobře, v té bude tak 5% návštěvníků [s6]
V patek se tam prijdu mrknout...
Taky doufám :-D hotel už mám zarezervován nerad bych je na Forgames zbytečně.
Nevíte bude tam tedy Sony? Příjde mi divné že týden před tím dělají vlastní akci.
Jedu tam v Patek [s6]
Doufám, že kvůli svý Playstation Nation neošidí svůj line-up na ForGames, nechci tam jít jen kvůli Bloodborne a Freedom Wars