Uniklo datum vydání pro hru God of War Ragnarok?
novinka•úterý 28. prosince 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (23)
Jestli všechno vyjde tak jak má bude do září o zábavu postaráno a potom dostanou bohové naloženo 😊
Září?? V pohodě! Těším se a to faaaakt mooooc!
@Beast of Yharnam: jak sa vravi: kto chce psa byt tak si palicu vzdy najde.
@Raziel: asi by mal kratos vyriesit nejaky hlavolam alebo inu minihru kym by si sadol do lode aby nesadal stale rovnako :DDD
@Marty: je nemocnej...
Super to mám akorát narozky
Další nářez 😎🤘
@Chaser91: Fakt by mě zajímalo co hraješ za hry, že ti tohle vadí.
@Raziel: no spise nekomu vadi ze to ma ty same animace nastupu do lodi a tak....
Perte to do mě, jak další dávku vakcíny.
Dá se předpokládat že to datum je správně. Co o hře víme. Vyjde příští rok a vychází po kratší době než Horizon a zároveň na jaře už má vyjít Gran Turismo, Horizon, a v lednu Uncharted. Dá se předpokládat že to vyjde někdy před Vánocema. Dřív než toho 30. záží jsem ani God of War nečekal
@Petr: nepřej mu tak smutný život majitele xboxu
nemělo to nahodou být už 2022 začatek
Uplne jasne na zacatku roku GT,Horizon,Elder ring,DL2 , a plno jinych do zari to plno hracu dohraje a pak bude aspon cas na zaverecnou epizodu Kratose.
Upřímně jsem novou ukázkou GoW docela zklamanej, vypadá jako z předchozí generace. Hlavně ať mi tady nikdo nevrdí, že konec ps4 vycházeli hry které vypadali jako next-gen, to je píčovina. Jako já mám doma i PC a to už teď drtí PS5 launch hry - to je normální. Ale někteří lidi zde píšou nesmysli o grafice atd...Samozřejmně krok Sony chápu, má na trhu 115mil.PS4 ale čekal jsem nějaký posun. Spíš než nový Ragnarok jsem zvědavý na to, co dělá Barlog. Spekulovalo se o scifi, tak snad Santa Monica přestane produkovat jednu značku a vrhne se konečně na něco velkého. Jinak Kratos bude určitě cool,ale prosím už ať s touhle značkou Sony skončí. Nic s tím moc nevymyslí,2018 bylo fajn tohle bude jen větší ale totéž.
Počkám, až potvrdí Jakub Twitteras do ty doby klid 🍺
Druha pulka roku asi dava smysl, na prvni uz maj tri velky hry. Tohle bude silnej system seller, tak snad tou dobou, uz bude PS5 normalne vsude skladem.
Dalsi a dalsi TOP Sony prispevek do herni historie 🙂❤️👍A jde to i bez kradeni,pujcovani velkych aaa znacek
@Fabio Mon Archa: Teď pojedou masáž na GT a Aloy
A uz to tady zase pojede. Srdicka atomovky a co ze to je recyklat predchoziho dilu. Vsadim se ze inovaci minimum a budeme sazet na jistotu a na ovce co opet spokojene zachrochtaji. Proc hra co vychazi 2 roky po vydani konzoli NG bude delana i na predchozi generaci. To fakt nevidite jak si s nama sony vytira prdel? Nevidite. Rozumim. Tak nic.
Já osobně to teda ani v první půlce roku 2022 nečekal, to už by to mělo trochu jinou reklamu, atd... a do tý doby bude pořád co hrát
Sony vydává hry před Vánoci sporadicky. Takže září, říjen bych očekával,tak jako tak.
Sem s tím, ať už je to tady! Tohle bude neskutečná bomba.