Ukázka z programu SHAREfactory
novinka•středa 23. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama





novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (12)
Saliman33..
To si teda vyhrajes, o to se nebojím [s14]
Joo s tím si později vyhraju :))
Bosshunter78...
Vís Bossi, i já jsem z podobne stary skoly, ale v tomhle s tebou vyjímecne nesouhlasím. Na PC sere Bílej tesák, jelikoz Personal Computeru mám z práce az nad hlavu [s6]
Na pohodovy a povedeny neherní funkce jsem si uz u PS3 zvyknul natolik, ze si MODERNÍ konzoli bez tehle doplñku jen nerad predstavuju. Verím tomu, ze se i PS4 casem promení z parádní moderní herní konzole, na parádní moderní multifunkcní konzoli a príjemná aplikace pro editaci videa SHAREfactory budiz první vlastovkou [s14] Tesím se..
HDRcz...
Mám pro Tebe potesující zprávu, nahrávání SHARE tlacítkem je firmwarem 1.70 opraveny a uzivatel ted' muze nahrávat presne to, co nahrávat chce. Dvojity klik spustí nahrávání, jedno kliknutí nahrávání ukoncí....po x hodinách nahrávek muzu napsat, ze to funguje naprosto spolehlive, coz je bezva [s14]
MjollniR & Maverick_cz...
Muzu Vás chlapi uklidnit, na casy foto-video editací v PS3 muzete v klidu zapomenout, jelikoz aplikace SHAREfactory je úplne jiná liga, u ktery se nejen já náramne bavím a jeste dlouho bavit budu. Neco tak intuitivního a pohodovyho se nevidí kazdy den a je dobre, ze to SONY sverila do rukou profesionálum..
A pokud bude mozny s pomocí SHAREfactory na PS4 v budoucnu upravovat i osobní videa (akce, koncerty, svatby atd.), tedy nejen ty herní, tak mají u me v SONY takovy plus, jako jeste nikdy [s14] Byla by vecná skoda vyuzívat tak bezvadnou aplikaci jenom na editaci herních videí...
bosshunter78 presne tak! [s3]
Asi jsem ze starý školy ,ale já potřebuji herní konzoli k jedinému - hraní her , kdybych potřeboval multimediální zařízení, kde bude bezbřehý výběr různých funkcí pořídím si PC.
Hlavně aby ta PS4 taky konečně začala pořádně nahrávat, zatím co jsem tak slyšel, tak to nahrávání nikomu nefachá, takhle ten střihací program spíš ty lidi nasere
>>MjollniR: ty radsi doufej, aby Nintendo na Wii U vydalo update na vetsi mnozstvi her. Fakt mu citelne chybi :)
to mi dává vzpomenout na starý dobrý časy s ps3, kdy cca jednou za rok vyšel vždycky novej prográmek pro třídění a zobrazení fotek... všechny stály za nic díky svý zbytečný komplikovanosti a nejlepší byl ten úplně první ... základní.. nejjednodušší integrovaný přímo v systému.
Video teda nenalákalo... spíš odradilo.. ty síly uvolněný pro tenhle projekt bych si dovedl představit soustředěné jinde.
Zas melete ho*na, když neni update, tak brečite, že co SONY dela a když ma bejt update, tak se vam nelibi, panove, prodat PS4 a mate po problemu a nikto vas nenuti update stahovat [s8]
Jsem zvedavej, kdyby neexistovala SONY PlayStation, to by jste nemeli ani o čem psat, to by byl pruser, nebo jak by se nejaka konkurence hodila pro MS [s14]
MJOLLNIR, v SONY nejsou povinni nam cokoliv navic davat, mužou bejt update pro system a cokoliv navic je jenom plus pro nas, takže držet hubu a krok a bejt radi, že dostavame za malo penez hodne hudby! [s3]
Až na tu trapnou holku to jde. Určitě něco sestříhám. A pak nějaká pěkná soutěž o ps4 joy by šla ne?
A ten update, aby to dělalo topinky zase nic, to je hrozná firma:-)
neni to spatny,ale pro me osobne uplne zbytecna vec