Nový firmware pro PlayStation 4 přinese video editor SHAREfactory
novinka•čtvrtek 17. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (20)
Na tomhle videu je jeste jeden zajímavy detail, ktery mi prve uniknul a ktery by mohl zajímat ty, kterí netouzí moderní konzoli vyuzívat jenom na hraní moderních videoher. Stopnete si tu videoupoutávku na aplikaci SHARE FACTORY v 00:18s a podívejte se na tu modrou ikonu napravo od ikony hry INFAMOUS: SECOND SON [s14]
Co tam vidíte? Pokud oddíl "Foto/Video", tak jsem rád, ze netrpím halucinacema. No, ze bychom se v blízky budoucnosti na PS4 dockaly nejen hudebního prehrávace, ale i jinych neherních funkcí? Uvidíme, uvidíme, co na nás v softwérovym kumbálu mládenci ze SONY chystají [s6]
[s7] Sony [s7]
"Přiřadit vlastní hudbu" hm, takže podpora .mp3?
Tak videa na Flashku,to mě začíná zajímat....Streamy na sociální sítě ne,ale tohle možná občas něco "típnu"...[s6]
Tak to je fakt bomba!!![s16] Jinak ten SONY Vegas je fakt pecka...Lepší program ani neznám..[s14]
Aha, môže to byť, čo píšete. Videl som video na FB, kde vyzeralo vážne zle. A potom som pozeral aj nejaké videá, čo mám na samotnom disku konzoly a nezdalo sa mi to ani HD. Musím skontrolovať, ako to mám potom nastavené, tam by mohla byť chyba. Vďaka za radu.
Služba k ničemu, jak tady pisete,ps4 hlavně na hraní her. Tak proč si budu hrát na nějakýho DJ . Chci si uložit do ps 4 fotky a filmy.
K TÉMATU...
No, tak ten videoeditor nevypadá vubec zle, i z toho mála co bylo videt a zacínám se na firmware 1.70 docela tesit [s14] Co me ovsem zaujalo jeste víc, to je informace o vlastní hudbe....ze by se snad blízilo pridání MP3 prehrávace a oddelení MUSIC do PS4? To mi nedelejte, to by bylo moc radosti najednou [s6]
MIMO TÉMA...
RomeoSVK napsal.. "Prekvapila ma nízká kvalita nahraného videa"
Já teda Romeo nevím kde si na nahrany videa koukal, ale pokud se nepletu, tak PS4 nahrává videa v HD rozlisení (jeste jsem si ted pro jistotu nekolik mych videí pustil) a vypadají velice dobre. Myslím si, ze mají solidní vypovídací hodnotu o konkrétních nahranych hrách. Jestli si ovsem koukal na videa uz odeslaná napr. na Facebook, tak se Tvojí reakci na "nízkou kvalitu" nedivím. Video se z HD rozlisení (1280x720) na slavnym FB smrsklo snad na 450x220 a to je skutecne tragédie. Takze to rozhodne nebude polovicná robota spolecnosti SONY, ale polovicná robota spolecnosti, která vlastní Facebook urcite [s14]
LordKarl & ft5678877uy5 & dalsí..
Lidi, kdo nechcete vyuzívat PS3/PS4/XBO na nic jinyho nez na hraní her, tak si dál v klidu uzívejte hraní her a ostatních aplikací si v konzolích jednoduse nevsímejte. Ale treba já patrím k ty - evidentne pocetny - cásti lidí, kterí si prejí, aby PLAYSTATION 4 obsahovala i vychytany neherní funkce, ktery by byly minimálne na takovy úrovni, jakou predvádela povedená PLAYSTATION 3. Co je na tom spatnyho? Uzivatele, kterí si chtejí jenom hrát hry prece ty aplikace kolem nijak nerusí a uzivatele, kterí netouzí jen po hraní videoher ty neherní funkce potesí. Spokojenost muze byt oboustranná, ne? [s14]
Hifi vez na MP3, fotorámecek/tablet na prohlízení fotografií, PC/laptop na filmy (kristova noho, to jeste dneska nekdo sleduje filmy na PC monitoru?) a tablet na internet? Kdo touzí po hromade elekronickyho harampádí, tak prosím, ale proc nemít vsechny tyhle bezny zálezitosti dnesní doby ulozeny na jednom míste a v jednom prístroji - v prípade PS4 navíc v zatracene elegantním? [s14]
Osobne doufám, ze v SONY vyslysí hlas zákazníku a ze se soucasná ciste herní konzole PLAYSTATION 4, v následujících mesících pozmení na multifunkcní konzolí PLAYSTATION 4. Jde-li o hry, tak jsem s touhle masinkou spokojeny, ale k maximální spokojenosti mi jeste neco chybí [s14]
Pre ľudí, čo s videom na PS4 pracujú alebo chcú pracovať určite dobrá vec. Konečne sa funkcia nahrávania stane zmysluplnou a plnohodnotnou.
Ja som sa s tým nijak nehral, ale prekvapila ma nízka kvalita nahraného videa, čiže snáĎ s tým bude poriešené aj toto, inak to zas bude od Sony polovičná robota.
S tím nahráváním na flashku je to super. Palec hore.
ještě vylepšit kvalitu nahrávek
Jj tak tohle je good
BigS Live :)
To znamená podporu flash disku, nebo přes mechaniku?
Takze umozni natahat vlastni hudbu do ps4 ? :-)
tak to ma SONY potešilo, super!
PS4 pro mě je nástroj pro hraní nic víc nic míň ;)
na 3d filmy mas blu ray a na hrani konzole .na hdd si tahej rip blu ray mkv a poustej v pc /smart tv nebo jaka kolik tv co umi usb moje 50" LG to umi a cokoliv tam dam tak si pustim na to nepotrebuju ps4 .update urcite jednou prijde i na ps4 ale opravdu nechapu proc tolik lidi troli ze jim to na ps4 chybi .me ani nahodou .
no celkem k ničemu.. raději vychytání 3D a přehrávání filmů z externího HDD.
pekny