Ueda stále pracuje na The Last Guardian, který nepřímo potvrdil pro PlayStation 4
novinka•čtvrtek 11. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (23)
No jo no, já tě Kazi chápu, na Plejáku jsou ty hry na tebe moc složitý, na XO nic pořádnýho nevychází a když náhodou jo, tak to vyjde i na PC, tak proč nehrát na PC, když je to tam hezčí a barevný[s6]
Uedo neverim ti ani slovo takze bud taky laskavy a pal do riti aj stou hrou.
Je pátek Kazi, odpočiň si.:-)
Kaz: Naivita je, když se anonym na netu domnívá, že jeho názor má větší váhu než vyjádření vývojáře.
RobotCZ: děkuji ti za tu přímluvu, jménem celé rodiny[s6]
Kazi ty taky věříš, že je XO lepší jak PS4, to znamená, že jsi daleko naivnější jak já[s6]
TLG vyjde, jsem si na 100% jistý. Ono to vyjít musí, páč to by si Stynky nekoupil PS4ku a to nesmí v Sony dopustit :-D....Já se tam za tebe přimluvím :-D
Kurňa viděl jsem hada srát,koně blejt a tohle taky uvidím točit se v BD u mě v PS4
...THE LAST GUARDIAN [s7][s7]
Už se těším, jak si příští rok koupím bundle PS4 s TLG[s7]
Bude to klenot,který bude reprezentovat PS4...ČEKÁME...
Samozřejmě že hra nakonec vyjde.Má stejné porodní trable jako ICO z kterého se nakonec vyklubala nádherná hra.TLG bude stejný klenot na který budem po dohrání dlouho vzpomínat.
Ne nemám věšteckou kouli.Ano sem si tím jistej.[s6]
Zatímco většina čekání a naděje dávno vzdala, já sedím na kopci vytesaný ze žuly a čekám. [s7]
never ending story
Phlips: To je celkem trefne prirovnani a ja verim, ze se to vyplni u obou veci. :-D
Tahle hra je jako konec světa. Pořád se tvrdí, že to přijde, že se na tom pracuje, ale nikdo neví kdy... :D
Last Guardian Forever [s6]
Vyjde na PS6.
Tahle hra už vyjít ani nemůže...to bude jen taková legenda, která se potáhne spolu s Playstationem, občas se napíše, že se na ní pracuje...Je kolem toho takový "hype", že to musí přinést jenom zklamání...a nebo naopak to bude nejlepší hra v dějinách..:D
Jako za celou eru Ps3,nevyda tohle studio ani jednu hru...to je naprosto priserny,nehorazny a nemyslitelne v dnesni dobe a uz tu mame rok Ps4 :D Taky bych chtel byt ziven za nulovy prinos :D Ale ok,nechme to stranou,je to SONY vec a me se samozrejme libi jejich pristup a tesim se na Last Guardian.
Kdybych mel rict jen jednu hru,kterou mam v top,kterou si nejvic cenim,ktera je u proste number 1,ktera u me symbolizuje herni klenot kdy clovek zapomene o vnejsim svete,je to ..... ICO
Takze chlapi snazte se at mi prinesete mozna jeste lepsi hru,pak budu v nirvane
Jakakoliv jina spolecnost by to davno odpiskala, kdyby to udelala i Sony, tak by to pro ne bylo i lepsi.Ovsem v Sony jsou proste uvzati a tenhle projekt se rozhodli dotahnout a to i kdyz jim je urcite jasne, ze komercne to neprinese uspech.Ja jsem za to rad, hry jako ICO a SotC jsou velkou vzacnosti a Ueda umi vykouzlit nezapomenutelne klenoty.
To určitě :D :D
tak kolem vánoc je normální že je všude plno pohádek[s6][s6][s6]
jako tohle je fail.. 5 let a jediný co je venku je trailer... v téhle fázi by se slušelo alespoň informovat co se s tou hrou děje nebo v jaké je fázi. Mlčením se z toho stává komedie...
Hodne jsem čekal predstaveni na PS Experience a nedočkal jsem se, ale neprestal doufat, že to jednou bude, pokud se to rozhodli prekopat uplne od startu na PS4, jako tomu bylo u Drive Club, že musel jit na rysovaci prkna, tak se da čekat, že po potrva, jen do kdy? [s2] Mohlo by SONY aspon nejakej peknej screen vypustit ven [s14]
Že to někdy vyjde už snad nemůže nikdo brát vážně.