Ubisoft skončil s aktualizacemi pro akční hru Watch Dogs Legion
novinka•pondělí 24. ledna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (19)
Ať si říká kdo chce co chce, tak to nebyla špatná hra. Minulý rok jsem se u ní dobře bavil.
Hrozna hra
Já pořád nevím v jakém módu to hrát jestli v 30ti fps a RT a nebo 60fps a médium setting :)
Mna tato hra dost bavila. Nasiel som si v nej sympaticku zensku, paradne som si ju obliekol ala Matrix a presiel celu hru do konca. A pravdu povedat užil som si to. Urcite si to este raz zahrám.
Mám to na seznamu her který bych si chtěl zahrát. Asi to vemu za pětikolo abych to ještě za 150 dal do frcu
Jo já už jsem si vzpomněl co je to za hru, díky za připomenutí, hned ji jdu smazat z externího disku kde ji mám za zálohovanou stejně jako Marvel's Avengers, ostatně to je taky dobrá chujovina. To jsem koupil ze začátku když jsem měl PS5 abych zkusil nějakou hru optimalizovanou pro next-gen.
Chtělo to hrát jen za jeden charakter.
Přitom stačil lepší scénář, škoda
WD 1 8/10, WD2 6/10, WDLegion 4/10 … Takto aspoň za mna 😉
@Pavel Pj Jurišta: rok a pul update na převážně singleplayer hru, je dost dlouha podpora :) pravda, ze to nebyl nejlepsi dil, ale zase "sracka" jak tady nekteri pisou to nebyla ani nahodou.
@S.T.A.R.64: tomu prece nikdo nemuze verit :D kdyby to bylo +10M tak to zasobujou jak zbesili
Na netu píšou 10M+ čili to asi komerčně fail nebyl no...
Jednička byla skvělá,o dalších dílech už se to říct nedá...
Jsem to koupil asi za 600 stovek před pár měsíci a sorry,ale za mě nehorázná sračka.
To smrdí pluskem na Únor
Komerčně nezaujala, ale kolik se jí vlastně prodalo.
Když bude za 300.- ultimate edice tak to pro malého klidně vezmu ✌️
To moc dlouho netrvalo 😁 před pár dny jsem dohrál jedničku a super... Ale tohle mě teda neláká vůbec 😁