Ubisoft měl zrušit několik připravovaných Watch Dogs her, značka je údajně mrtvá
novinka•pondělí 22. dubna 2024•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (15)
Žádná škoda, i když první díl ušel...
Za Brothers in arms nebo novýho Raymana bych trhal ruce, ale oni by stejně udělali Brothers na styl Far Cry a Raymana by švihly do 3D s open worldem 🙈🙈
Z temné noir hry zkoušeli vyrobit disneyland a pak se hrozně diví proč to nefunguje.
Bodejt ...kdyz posahanci udelali z toho lgbtq+ propagandu,bych nechal zaplatit ztratu tem co meli ten skvely napad.
Skoda...prvni dil super
@Metal Lord: Tak on jim rayman či immortals ani vzdáleně nevydělá tolik, co hlavní dojné kravky, navíc nedávno vyšla další bokovka v podobě prince, takže to vidím zas na pár miliard vytočených z FC nebo AC. Že někdo po něčem volá, je určitě hodně zajímá. 🙂
@Metal Lord: tvl il2 sturmovnik byl od Ubi?😀 toho jsem se neco nahral. No kazdopadne co bys chtel, no. Vetsina cos vyjmenoval neni masova zalezitost... bohuzel
Ubisoft se zaměřuje na rejžovací značky Far Cry a AC.....ale že tu hromada lidí volá po oživení Brothers in Arms, to ne. Stejně tak pokračování Raymana, Immortals, MoM, HoMaM, IL-2 Sturmovik, Silent Hunter....nebo konečně na konzole přitáhnout nový Rocksmith.
@StepoBella: dvojka byla vyborna,ja tehdy hral prvni dil a rikal sem si jako jo,dobry…a tak sem ze srandy zkusil dvojku a bal se toho prave kvuli tomu,jak na to kazdej nadaval ze to je moc barevný atd.Ale nakonec me to bavilo tak moc,ze je ta hra u me do ted v TOP 10.Divnou grafikou moc nechapu co myslis,jelikoz grafika byla super.Ale proste to holt nebylo tak černobílý jako predchozi dil…ale co se tyce hackovani tam bylo uz vsechno lepsi nez v jednicce…hlavne ty mise tam sou proste paradni :) Takze kdo chcete zkusit dvojku,nekoukejte moc na to co o ni lidi pisou,hlavne ne na to ze je to barevný a pubertální…ta hra je fakt vyborna a zábavná.Treti dil uz tak dobrej bohuzel nebyl a potopil znacku.
Škoda, jednička i dvojka jsou super. Tahle značka měla potenciál, ta tématika hackování mě bavila.
Škoda, první Watch Dogs jsem si užil ale ten druhý díl už bylo celkem utrpení. Hra byla určena převážně pro puberťáky a třetí díl jsem ani nehrál/nechtěl.🫤
Celý ubisoft je mrtvý
U jedničky jsem se skvěle bavil, ale dvojku už jsem ani nedohrál, hrozný skok v kvalitě dolů. Trojku jsem ani nezkoušel a nemám to v plánu. Té hře seděl vážnější příběh jako v jedničce.
Jednička sice nebyla nic světoborného, ale bavila mě,ostatní díly už ale staly doslova za hovno...škoda takhle to zhnojit...
A oni se diví? Jednička byla ještě ok..sice na GTA ani náhodou neměla..ale byla na dobré cestě. Ale co udělali z druhého dílu? Pubertální odpad s divnou grafikou, fyzikou a nulovou zábavou..plus debilní příběh..no prostě meh . No a Legion to doklepl. Větší sračxx jsem nehrál.
Takže joo. Ubisoft by se měl vzpamatovat. Já od nich hrál poslední dobrou hru..a tou byl Assassins Creed Odyssey.
Když napíšou tupý scénář, tak to takhle dopadlo, škoda
No, je dobre, ze BR verzi zrusili 😁 ty jim nejdou.