Ubisoft oznamuje battle royale střílečku Hyper Scape






novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (30)
Unreal Tournament/Apex=HyperSpace
@Jo-K-e_R: ja přestal hrat apex kde vše právě trvá
To jsou opravdu BR hry tak populární, že je potřeba sypat na trh jednu za druhou? Mě tenhle žánr naprosto nezaujal a snad jsem za to i rád.
řekl bych jim to tím jejich přízvukem "nechtééé šííí tuchléééé slaškůůůů" :D
Dík ale zůstanu u Apex legends jediné BR který mě baví. Warzone letěl do hajzlu po pár hodinách větší kravinu jsem nehrál. Jestli to bude stejně zabrzdeny tak tomu ani nedám šanci.
Ubi, ubi ze ty si byl na te lobotomii s Phillem viď?
Ubisoft tohle mame za cestinu hnus no co dojedu tlou 2 v cestine pak hned v cestine samuraje pak prijde v cestine mafia a pak Tony ten nema cestinu ale brutalni hratelnost srat naky Ubisoft
Ubisoft mě umí poslední dobou už jenom rozesmát, zoufalí výkřik do tmy😂
Ubisoft
Asi takto staci
Já nevím, zase tak strašné to není, náhodou na Battleroyal to má hodně zajímavých a odvážných nápadů.
Ztráta času i financí, už tu dávno měl být nový far cry
vyzkousim uvidime
Přesně to jsme potřebovali.
Nic pro mně.
Mám pocit, že nás Ubishit brzo opustí Jestli budou dál vydávat tyhle ho*na, tak je čeká rychlý konec.
Tvl co to jako má být? Ani zadarmo
Kdyby radši udělali pořádný GR :(
Klidně mohli udělat BR maji velký svět v Breikpointu a nebo Wildlans tak mkhli udelat mód tam. A ne nějaký klon Apexu který vypadá jako slatanina. Infinkty wards uakazalo že je místo v BR módech.
Co takhle raději nový Splinter Cell v češtině?
Mě by zajímalo, co se děje se Skull & Bones. Doufám, že z toho dělají plnohodnotnou pirátskou hru.
@AVERY: třeba na těch hrách dělají, jen není ještě správný čas je oznamovat
Sem rikal, ze ten uspech s R6 bylo jenom stesti ;]
Aneb jak kvalitně promrhat pár hodin života
Místo této generické srajdy měli raději investovat do lokalizací a to nejen u nás. Aneb proč investovat peníze do něčeho, co za pár měsíců skončí a hráče zajímat nebude. Za mě rozhodně špatné rozhodnutí vedení společnosti Ubisoft, palec dole...
Ubisofte přestaňte dělat kraviny a dejte nám následující - Prince Of Persia, Splinter Cell, Beyond God and Evil 2 a Raymana!!
Proč proboha ? Je tu PUBG , Fornite , Warzone , Apex a oni chtěj do tehle konkurence vstoupit ? No tak to hodně štěstí
Warzone je asi nejlepší BR co tedka na konzolích je takže tohle asni stahovat nebudu
Co nato mam povedať mal som dosť to dopozerať ubi je v koncoch hrozna voloviina toto
Docela se me to líbí, skoda jen ze tam neni ani kapka krve... No a druha skoda je, ze jsem vzivote nehral ani jednu br hru, takze se vyhnu i tomuhle...
Sračka x