Hra Hyper Scape nenaplnila očekávání, vývojáři připravují řadu změn
novinka•pátek 2. října 2020•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama





novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (29)
@salát: Apex je taky taktický kde se soustředí na týmovou spolupráci
Fortnite jsem zkoušel a líbí se mi grafika , styl i svět . Ale to stavení , na to už jsem asi starej 😂 Dělat 20 úkonu naráz , na to nemám . Hrál jsem dlouhou dobu apex , než přišel warzone . Warzone je oproti ostatním BR nejvíc taktickej , baví mě už od vydání a zatím neomrzel .
@StepoBella: No řekl bych že to je věc názoru.Je to spíš o vkusu,mě třeba nebaví honit někde typka jen pro to že chce být Borek stavitel takže když hraju Fortnite tak každýho koho potkám staví věže až do nebe.Jasny ta hra je tak dělaná ale mě nebaví někoho nahánět po střechách kdy se týpek někde krčí a furt staví zeď,okno,zeď, většinu času prostě jen vyjdu na otevřenou planinu a čekám až prostě z ty díry vyleze a mě osobně to nudí.A neodehrál jsem jen jednu sezónu dokonce mám skoro hotovou i tuhle ale proste mě to nebavíMě sedí nejvíc Apex je to rychlí,pohyb je plynulej máš na výběr víc charakterů ,ultimatky,pro mě je to nejlepší volba když si zahrát BR.
mnaca hele myslím to vážně. Ať se to někomu líbí nebo ne. Tak Fortnite králem opravdu je.Apex jsem zkoušel, aaaa no radši nic.. Nebudu se k tomu vyjadřovat.. stačí jen že jsem to hrál 😀To už mě více baví CoD Warzone. Ve Fortnite je to hodně o skillu, kdo umí perfektně stavět, má hodně na vrch. Spousta hráčů co na Fortnite nadává to buď nehrálo, a nebo jsou frustrovaní číslem 99 na obrazovce. 😀 Ne vážně, ja se nikoho nechci dotknout, ať si každý hraje co chce. Ale myslíš že je nesprávné považovat Fortnite za krále BR? Proč? Apex snad denně hraje více hráčů? Má také takovou podporu jako Fortnite?Ja to neříkám proto, že bych měl radši Fortnite, ale vycházím pouze z faktu.Zkoušel jsem všechny BR hry co za něco stojí. A pro mě vážně vítězí drtivě Fortnite. Je to velmi zábavné, a to hlavně díky eventum jaké Epic dělá. PS.. Přejme Hračovi123 těch 100 výher.. 😀
Je to uz celkem plny botu a lidi s mysi a klavesou tojo ale zavazal sem.se sam sobe ze dam 100 vyher tak tam jeste chvili vydrzim...ten apex musim taky prubnout teda..
@mnaca: rozhodne ne tuhle sezonu..ten marvel bullsheit co nacaply do hry je des...predchozi ale byla spica.
Standartní Ubi sranec.
Vsivaci chceli by to ojebat ale nejdeto len tak
O téhle hře slyším teď poprvé.. Ale hned vidím kde je zakopaný pes. Haf haf.. 😀 No to je hnus... Chtějí udělát řadu změn? Tak hned tou první by mělo být vyhození celého designu světa do koše. Něco tak odpudivého jsem v dnešních hrách dlouho neviděl. Absolutně bez nápadů. Grafický hnusné, a postavy stejně tak.Takže to jsou ty věci, které vidím ihned, a které mě osobně překáží už jen z pohledu. Navíc... Je tu prostě Fortnite..s tím nic neotřásne.. Takže kdo by tohle hrál když muže hrát krále Battle Royal her? 😀 No a pak jsou tady taky ty další zástupci...sice už ne tak kvalitní, ale, no někdo to hraje
@MCJoel: žánr je dobrý jen je toho moc a z toho Apex je fakt nejlepší všechno ostatní je meh PUBG jsem nezkoušel jediný
@chulagan: no jo ale sam asi citis tu nemoznost vyhovět tvému požadavku. Ubi a něco originálního.
Popravdě ani nevím že to vyšlo na konzole
Nastává čas, kdy se budou muset vývojáři více snažit, podobných chujovin jsou mraky a jestli se chce někdo dostat na vrchol, tak nám musí vyrazit dech
ja to chtel nedavno zkusit,tak sem dal vyhledat zapas a 18min nic,po druhy taky pres 10 min a na potreti sem si stihnul udelat veceri :D tak sem to zase smazal...
To cod je fajn
Ja neviem ale ani jedna hra tohoto zanru ma vobec nezaujila a nebavila.A uz vobec nie styl fortnite skakat stavab behat strielat.Zamna bordel a chaos.Ale chapem sme hraci kazdemu sa paci nieco ine🙂
Hra odsouzena k průseru ještě před vydáním. Kdo má rád BR tak hraje Warzone.
Cernuska netrefi ani stodolu, takže jeho frustrace z kompetitivnich MP fps her je jasná.
Já myslel že to má teprve vyjít.
Ono už to vyšlo?
Kdyby to mělo klasický team deathmatch, tak je to stokrát lepší hra. To si fakt myslím.
Pokud je na scéně Warzone, Fortnite a případně ještě Apex, tak je podle mě úplně zbytečné se zkusit prosadit s novou BR hrou 😂
Mc Joel lépe to napsat nešlo 😎👍
Chujovina jak sviňa... a ta mapa, to je jedna velká šeď a nuda bez kousku kreativity. Kdo tohle schválil, už by letěl.
"uděláme na rychlo něco, čeho je plný trh, ale trošku jinak.. ale ne dost jinak aby to bylo zajimavý" .. stejnej příběh stokrát jinak..
Nejlepší změna bude hru odpískat a zkusit vymyslet něco originálního.Kdo by tohle hrál když si může zahrát Warzone.
Slovy Karla Gotta: To jsem opravdu nečekal, přátelé.
Když přijdou na trh jako poslední a ještě to vypadá jak to vypadá tak ať se nediví. Ani jsem to nevyzkoušel...
Vazne? Tomu se mi nechce věřit.
Tak to se dalo čekat