Konzolista.cz

Ubisoft oznámil Season Pass pro akční hru Far Cry 4

novinkapondělí 20. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ubisoft oznámil Season Pass pro akční hru Far Cry 4
Akční hra Far Cry 4 vychází už příští měsíc, takže nepřekvapilo dnešní oznámení Season Passu, který za cenu 29 euro nabídne všechen dodatečný obsah. Ubisoft plánuje celkem 5 dodatečných balíčků. První The Syringe bude dostupné pouze pro Season Pass, přičemž nabídne novou misi, určenou pro jednoho hráče nebo pro kooperaci, v níž se bude bojovat proti ničivé síle povstalců. Druhé rozšíření Escape from Durgesh Prison nabídne útěk z vězení, Hurk Deluxe Pack bude obsahovat pět misí, hratelných v jednom i kooperaci, ale také nové zbraně, včetně harpuny pro Hurka. Rozšíření Overrun dodá nový režim pro multiplayer, který bude o zabírání bodů v divočině a následném bránění. Poslední rozšíření Valley of the Yetis se bude odehrávat po pádu vrtulníku v nelítostném himálajském hřebenu, takže hráči budou prozkoumávat zamrzlé prostředí, hledat zásoby pro zdokonalení tábora, který bude v noci nutné bránit. Prozkoumávat navíc půjde jeskyně, kde by se měl nalézat i jeden bájný tvor.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Draken

Season Pass za 800kč. je fakt moc, Ubisoft je nenažranej, počkám na slevu, ale na plnou hru se už fakt dost těším, doufám že nebudu zklamaný už se mi to parkrát stalo když jsem se moc těšil na nějakou gamesu[s16]

JohnDoe82Cz
JohnDoe82Cz #My name is Neo.

Ale vy jste ubečení FC3 Byla naprostá šupa a hrál jsem ji s bryndáčkem na krku až jsem ji dohrál 3x ,k vůli FC4 jsem zvedl prdel z gauče a šel si koupit PS4 nemám nejmenší pochybnosti že se nebudu do vánoc nudit tohle je pro mě záruka zábavy a kvality.

DeaddySvk

Repete 3ky ??? Nikdy... [s10][s10][s15]

J3Ns
👍2

Další UBI hra přes kopirak :) Stačilo mi vidět pár minut z gameplay videa kde jsem spatřil mapu a těch 6tisic pokladů, závodu, kempu jeden jak druhej atd...fakt se mi úplně zatáhnul žaludek při představě absolvování další generické prcacky alá trojka. Bez XP člověk nafasuje tak 40% skillu ve hře jenže cesta za XP je jak Korea MMO a samotná story(navíc blba) bude na par hodin...

Predator

Už jsem si říkal, že jim dlouho trvá to oznámení že tam bude YETI, který se tak do této hry „vyloženě hodí“ jako mrtvému zimník. To prostředí k tomu úplně evokuje, to by nebyl UBI aby ho tam nedal.

Krox
Krox #noping out
👍2
👎1

aaale hra od UBI a season pass? jak nečekane, to už by mně meně překvapili s 4AC ročně ...

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

No s tim season passem jsi to ještě rozmyslim,ale hru kazdopadne poridim

TombRaider
TombRaider #Legenda

Bude tam aj Yeti ? :D

gambit
gambit #gambit
👍3

yeti [s6]

Související články

Nejčtenější články