Ubisoft oznámil Season Pass pro akční hru Far Cry 4
novinka•pondělí 20. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (9)
Season Pass za 800kč. je fakt moc, Ubisoft je nenažranej, počkám na slevu, ale na plnou hru se už fakt dost těším, doufám že nebudu zklamaný už se mi to parkrát stalo když jsem se moc těšil na nějakou gamesu[s16]
Ale vy jste ubečení FC3 Byla naprostá šupa a hrál jsem ji s bryndáčkem na krku až jsem ji dohrál 3x ,k vůli FC4 jsem zvedl prdel z gauče a šel si koupit PS4 nemám nejmenší pochybnosti že se nebudu do vánoc nudit tohle je pro mě záruka zábavy a kvality.
Repete 3ky ??? Nikdy... [s10][s10][s15]
Další UBI hra přes kopirak :) Stačilo mi vidět pár minut z gameplay videa kde jsem spatřil mapu a těch 6tisic pokladů, závodu, kempu jeden jak druhej atd...fakt se mi úplně zatáhnul žaludek při představě absolvování další generické prcacky alá trojka. Bez XP člověk nafasuje tak 40% skillu ve hře jenže cesta za XP je jak Korea MMO a samotná story(navíc blba) bude na par hodin...
Už jsem si říkal, že jim dlouho trvá to oznámení že tam bude YETI, který se tak do této hry „vyloženě hodí“ jako mrtvému zimník. To prostředí k tomu úplně evokuje, to by nebyl UBI aby ho tam nedal.
aaale hra od UBI a season pass? jak nečekane, to už by mně meně překvapili s 4AC ročně ...
No s tim season passem jsi to ještě rozmyslim,ale hru kazdopadne poridim
Bude tam aj Yeti ? :D
yeti [s6]