Ubisoft oznámil hru Prince of Persia: The Lost Crown
novinka•čtvrtek 8. června 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (24)
Tvl. Prince of Bel Air spíš 🤣
Tak tomu rikam next-gen, vypada to jako pro mobil tvl...
Me to prijde docela dobry, dokonce me nevadi ani ten hip hop, budu sledovat.
Ako tu už padlo, ten účes je odveci. Ale inak to vyzerá dobre. Mohli by tam dať možnosť úpravy postavy :D
Plošinovka to bude možná dobrá a vyzkouším. Ale co to je OMG za hudbu a účesy? To je nějaký Princ budoucnosti nebo co?
Tvl co to je za účesy postav? Tady si někdo spletl starověkou Persii s barber shopem na Andělu ne?
Jinak hra pusobi zoufale prumerne a sterilně. Kvalita ala Ubi. Akcionari to uz ocenili :-)
princ zacal jako 2d, vsechny hry nemusi byt 3d….
link
Muze to byt nahodou zabačva hrat. Ale asi bych to pojal jinak. Tak, ze se to nebude jmenovat prince of persia, nebude to stat 1800 a do traileru bych dal jinou hudbu😄
:D mám dost
za 1200 to klidne vemu,libi se mi to…
Jako vždy Ubisoft nezklamal a ukázal jak hry se nemají dělat a jakým je vývojářským outsiderem.Jednim slovem HNUS
Ubisoft je 10 let zpátky.
Hlavně co ta hudba která se k tomu absolutně nehodí. To nemohli zvolit něco v tomhle směru? link
link
Příšerný. Frikulínskej pokus o cosi.....jako God of Prince...ty chvaty. Ubi je hodně v hajzlu, ale že až tak moc.
ehm. princ je moja srdcovka ale toto je čo? trailer na black panther?
Tohle bych pochopil technologicky ještě na Switch, i když ani tam by to proti Metroidu Dread nemělo šanci. Ubi stále hledá svoje dno.
taky libi
Tak mě to přijde v pohodě, ale vyrostl jsem ještě na klasických 2D hopsačkách a klasickým princovi, Takže asi tak.Ale to prolínání 2D a 3D se mi líbí.
Plošinovky mám rád mě se to líbí
Na konzolích nové generace,to pojede jedna básen :-D
Chci remake pisku casu a ne toto...
Tvl.. za nového prince se modlím už roky ale po tomhle traileru se mi chce blit a na střídačku brečet.