Ubisoft láká teaserem na Tom Clancy’s: The Division

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
fórum
Think before you sleep
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
Komentáře (11)
já tam vidim ouplný hovno, když nepočítam PR rozesmátý poďobaný ksichty[s14]
Spratekk: snad nevěříš ze prezentace téhle hry skutečně běží na konzolích :-D moc bych si to přál ale opak bude asi pravdou. Až si to přinesu domu moc rad budu překvapen ale spis zklamán:-/
No, já se pořád těšim a věřim, že tahle hra bude pecka, protože Tom Clancy's byl vždy značka kvality. Ještě ta taktická akce RS:Siege nebo co to bylo na E3 ukázaný aby se povedlo a bomba... Ubisoft a Clancy's to je záruka kvality.
A ano, precizní grafiku. Za rok od launche se určitě vývojáři nenaučili z konzole dostat jejich potenciál, kterej maj OBĚ konzole. Ano PS4 je lepší HW, ale X1 určitě může konkurovat, pokud bude dobrý studio dělat dobře svojí práci a neuspěchá vývoj her, nebo nebude dělat rychlokvašky po roce jako CoDy a podobný HloDy....
Downgrade už proběhl, psali to na eurogameru zhruba před měsícem.
Nikdo nic nehatí, jen to vše beru opravdu s velkou rezervou, nevím jstli si pamatujete oznámení Watch Dogs a následný gameplay videa. A skutečnost? Úplně jinde :) Na Division se těším fakt moc, ale pokud čekáte graficky to, co bylo ukazováno v trailerech, tak to asi vypadat nebude.
precizní grafiku???? [s6][s6]
Teď se ukáže,; že X1 má precizní grafiku pokud se na ní umí udělat hra... To, co jsme zatím viděli z dosud vydaných je pořád jen olg generace. Teď přijde snad ta očekávaná next gen. Nechme se překvapit ale než to tu budeme (spíš budete) hanit
Fenix: Naivko [s14] Všichni známe Ubisoft, takže downgrade se konat bude, bez debaty.
Vypadá to zajímavě
Downgrade grafiky se konat nebude , bude to skvělé :)
Jsem zvědavý jak to po downgraundu grafiky bude vypadat. Snad o něco líp nez watch dogs. Chci vypiplanou hratelnost a příběh. Jinak ubi pomalu u mě......