Konzolista.cz

Ubisoft láká teaserem na Tom Clancy’s: The Division

novinkaneděle 10. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ubisoft láká teaserem na Tom Clancy’s: The Division
Příští týden vezme Ubisoft na GamesCom do Kolína nad Rýnem spoustu očekávaných her, mezi nimiž nebude chybět ani ambiciózní akční MMO hra Tom Clancy’s: The Division, která budí s každým novým záběrem velké nadšení. Na GamesComu sice nebude tato hra hratelná přímo na výstavní ploše, ale během tiskové konference Microsoftu bychom se měli dočkat nových záběrů pocházejících vůbec poprvé z Xbox One verze, a pak další záběry budou promítány během GamesComu ve speciálním kině. Pokud se chcete na Tom Clancy’s: The Division navnadit, můžete níže v novince, kde naleznete nový teaser.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

já tam vidim ouplný hovno, když nepočítam PR rozesmátý poďobaný ksichty[s14]

DARKRAMM1988
DARKRAMM1988 #PS5 Pro

Spratekk: snad nevěříš ze prezentace téhle hry skutečně běží na konzolích :-D moc bych si to přál ale opak bude asi pravdou. Až si to přinesu domu moc rad budu překvapen ale spis zklamán:-/

Spratekk_CZ

No, já se pořád těšim a věřim, že tahle hra bude pecka, protože Tom Clancy's byl vždy značka kvality. Ještě ta taktická akce RS:Siege nebo co to bylo na E3 ukázaný aby se povedlo a bomba... Ubisoft a Clancy's to je záruka kvality.

A ano, precizní grafiku. Za rok od launche se určitě vývojáři nenaučili z konzole dostat jejich potenciál, kterej maj OBĚ konzole. Ano PS4 je lepší HW, ale X1 určitě může konkurovat, pokud bude dobrý studio dělat dobře svojí práci a neuspěchá vývoj her, nebo nebude dělat rychlokvašky po roce jako CoDy a podobný HloDy....

pitrsone
pitrsone #Trololo

Downgrade už proběhl, psali to na eurogameru zhruba před měsícem.

Offon
Offon #Close it.

Nikdo nic nehatí, jen to vše beru opravdu s velkou rezervou, nevím jstli si pamatujete oznámení Watch Dogs a následný gameplay videa. A skutečnost? Úplně jinde :) Na Division se těším fakt moc, ale pokud čekáte graficky to, co bylo ukazováno v trailerech, tak to asi vypadat nebude.

Qarii
👎1

precizní grafiku???? [s6][s6]

Spratekk_CZ

Teď se ukáže,; že X1 má precizní grafiku pokud se na ní umí udělat hra... To, co jsme zatím viděli z dosud vydaných je pořád jen olg generace. Teď přijde snad ta očekávaná next gen. Nechme se překvapit ale než to tu budeme (spíš budete) hanit

Offon
Offon #Close it.
👍1

Fenix: Naivko [s14] Všichni známe Ubisoft, takže downgrade se konat bude, bez debaty.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Vypadá to zajímavě

Fenix

Downgrade grafiky se konat nebude , bude to skvělé :)

pitrsone
pitrsone #Trololo

Jsem zvědavý jak to po downgraundu grafiky bude vypadat. Snad o něco líp nez watch dogs. Chci vypiplanou hratelnost a příběh. Jinak ubi pomalu u mě......

Související články

Nejčtenější články