Tutoriálové video k akci Drawn to Death
novinka•úterý 4. dubna 2017•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie





Reklama
















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (14)
Jak hned vsichni chytraci vi, ze se to lidem nelibi jenom kvuli grafice! Me osobne ta hra vubec nezaujala a nebavila me. A jediny co se m na ni libilo, byl prave a bohuzel pouze ten vizual. Takze jen grafikou to nebude...
No proste kokotina
Vyzkoušel.Je to to těžká oddychovka.moc lidi se mi nepripojilo,ale i tak jsem se zatím dost bavil.
Ono kdo by to chtěl hrát, stačí se podívat jak to vypadái když je to v plusku zdarma tak to stejně nebude chtít nikdo hrát!!!
Ja to zkousel hrát vecer, ta hra je parádní ale moc lidí jí nehraje
Ten grafický styl je na tom právě to nejoriginálnější, a za těch skoro 30 let co hraji jsem nic podobného neviděl. Je dost smutné kolik "hráčů" je naprosto bez humoru a fantazie, a nerozumí ničemu co nevypadá jako COD klon.
Tak ono to nemá ultra našlapanou grafiku a hned je to sračka. Musim se smát dnešním romazleným "hráčům" Podle mě je to dost stylový. Mám rád, když se někdo nebojí experimentovat. Ale jak už se někde psalo, tenhle styl můžete buď milovat, nebo nenávidět
Ja vam proste nevim. Mam dost negatibni postoj k tomuto typu her, prijde mi to jsko opovrzeni PS4 ( proste jako sracka )
A toto bylo jako ve vývoji přes dva roky?... škoda talentu
No me to teda moc nelaka ani zadarmo...
Je to hrozná blitka
Je to dobrá sranda.. ale omezený MM jen pro čtyři hráče je možná škoda.. aspoň 4v4 týmy by byly fajn
no pise mi to ze mam bohuzel nat3. Takze jsem si nezahral :D
Bude to prdel,a te krve