28 minut z akce Drawn to Death
novinka•neděle 2. dubna 2017•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie





Reklama
















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
Ta stylizace je opravdu odporná...
Je to hovadina :-(
Cartman: Já se právě bojím, že kvůli té stylizaci to moc velkou základnu hráčů nebude mít. Ono když se člověk podívá na ty nejhranější multiplayerové hry tak všechny mají spíš dětskou, infantilní stylizaci: Rocket League, Overwatch, League of Legends, Heartstone, apod.
Mě ta stylizace spíše ruší, než že by mě nějak zaujala. Zkusim a uvidim.
zelvik44 : Za cca 50 dní vychází Nex Machina.
Ja bych si pral nejaky resogun 2 ale tomuto dam taky sanci
V multplayeru žádná revoluce. To už jsme tady několikrát měli. Není důvod proč hrát. Vizuál ale moc pěknéj. V tom je vizuálu je to jak svěží vánek.
Od posledního Plants vs Zombies jsem žádný MP nehrál, takže se dost těším. Věřím v to, že to bude "zakuklená" pecka ala Rocket L. a Garden Warfare.
Rasputin: Jestli myslíš Twisted Metal, tak to cítíš dobře, protože to taky dělal autor tohoto. Nedělali na tom žádní zobáci, což je jeden z důvodů mé víry.
Vypadá hrozne hnusne , líbí se mi , tesím se az jí vyskousím
Tohle se mi líbilo už od oznámení. Já si přesně pro tohle platím PS+. Hry které chci tak si stejně koupím day one a takovéhle hry a úletovky si nechávám pro PS+ a občas příjemně překvapí viz. Rocket League.
Hrozně se těším. Tohle bude nářez a skvělá odreagovačka po dlouhém dni v práci. Pustím si na plné koule AC/DC a dám si na několik kol deathmatch.
Vypadá to parádně a hodně mi to připomíná podobnou hru s klaunama?, která byla na trojce. Neví někdo název???
Tohle je presne to co vyhledávám. Hra s ujetou stylizaci. Herni koncept vypada taky dobre. A od Jeffa necekam nic tragickyho. Jen asi dost lidi odrati to jak to vypada. Ale ja se uz tesim. Do prace na nocni to bude cajk. Teda zatim to tak vypada. necham se prekvapit.
Dobrej ulet 😃
Aspon knihovnu si to zaslouzi 😂
Bože to je hrůza.Jak toto může někdo hrát...
Jako mě to překvapilo a docela se těším :D