Tržby z Destiny za první den 500 milionů dolarů

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (36)
Leco77: Pojedeš Raidy a Strike, sbírej Vanguards na Legendary weapon :D
Mitsu CZ: MP HALO přesně. Je to prostě super... Včera jsem probíhal Měsíc a prostě nádhera, graficky bomba, to světlo luxus. Jak PS tak XKO... Těším se na Venuši
Nepřijde někomu, že ta hudba v Destiny je úplně zoufalá ? Asi vyhodili moc peněz za dabing Petera Dinkleage nebo jak se to píše a nezbylo jim na hudbu nebo nevim
Leco : Vždyť ty hraješ hlavně FIFu která je rok co rok skoro stejná 😄
tak mám odpařeno 13h 1m a 53s, a musím říct, že je to super. Nechápu co se vám na tom nelíbí, pokud se vám nelíbí žánr MMO tak ok, ale nemůžete pomlouvat hru!!! je to přece kooperace a není nic lepšího než si postřílet pár vesmírných mutantů a robotů s kámošema!! pokud to svámí nechce nikdo hrát (což bych se i divil kdyby někdo chtěl) tak se nedivím že se vám to nelíbí! jinak za mě 9/10, skvělá hudba, parádní grafika, úžasná hratelnost, zatím jsem žádné větší mouchy nenašel, na to je ještě brzo. ;)
Včera další zátěžový test. Ani jeden pád nebo zásek, hudba, coop, děj - opět mě to překvapuje a super věc. Koho Destiny ala Halo nebaví, tak to neřešte. Bungie ukázalo, že to umí. Tohle pochopí jen pár lidí. Jsem rád, že jsem koupil limitku. Jiné hry mě prostě neseděj. XONE jsem koupil kvůli Destiny, zbytek bude pro mě už jen + a třešnička na dortu :D
Ty voe zfackujte me vcera se videl u kamose cerstvou bilou krasnou Ps4 a pusobi uplne jinak nez ten kepl co mam doma. Mnohem kvalitnejsi zpracovani v kazdym ohledu, vcetne Dualshocku. Zadny vrzani a prisla mi o neco malo tissi. Premejslim, jestli se svyho keplu rychle nezbavit, ze ja nepockal :( :D Tohle je to vono co sme vod Sony chteli!
Mjolnir: Ty mi prosím tě říkej něco o mozku protože to není o tom, že má hra nucený online, ale o tom, že takový přístup zvolili vývojáři, navíc si každý hru mohl několikrát vyzkoušet a tak si udělat obraz o hře sám, ale jsem rád, že já jsem ten hloupý a "nobrain" skvadra mi to dala patřičně najevo.
Ještě jsem nehral,ale mam v planu,kazdopadne gratulace[s12]
Pises o past gen CoD a hned na to o Titanfail jako o next gen? tvl[s6][s6]
leco77_A jake ,,píčoviny,, hrajes ty...flopzu,dr,ryse?
Tak ted nevim komu verit,Drogba insider,dopoledne tvrdil ze je to odpad a vubec se neprodava.Asi myslel x0 verzi,jinak nevim[s6]
Mě tato hra tedy vůbec nenadchla musím.říct.mam rad jiné žánry
Me se ta hra neliby ani halo 1,2,3 ale 4 byla nejlepsi Bungie umej hovno a ne hry
Pecka hra - 12 lv a kralovsky se bavim ... Destiny [s7]
mjolnir.. a co nutí všechny ty lidi koupit to první den, když teda tu potřebnou recenzi ještě nemají namísto toho si pár dní počkat na recenze? Navíc oproti jiným hrám měl prakticky každý možnost hru zahrát v betě. Já osobně nejsem kupujícím .. zatím.. takže ten jejich tah jim minimálně u mě nevyšel :o)
hra je to paradni ... pro me je to takovej Warframe v hezcim kabatku ...
stale nerozumim tomu proc nekdo pise ze je to odpad kdyz je do riti jasny ze kazdyho bavi neco jinyho
ventilujte si svoji frustraci z nudnyho zivota na nejakym jinym serveru .. zkuste IDnes [s3]
Na tohle jsem nějak závratně moc reklamy ani hypu nezaznamenal...myslím v porovnání s WD...
Hrala se skvele a bavila,diky za tu hru :) Treba v budoucnu z toho vznikne neco vic
Nejlepsi next gen hra, nejlepsi hudba, nejlepsi grafika! Vsechno je vic nez zaslouzeny! upsech hre preju a tesim se na novej vobsah co Bungie planujou na 10 let. Tenhle vesmir je super :D
Ta hra si to zaslouží, MRDA JAK SVINĚ! [s7]
Jezis lidi vy taky nadelate. Hra se neprodava = shit. Hra se prodava = prehypovany shit. Kdybych mel kupovat hry podle vasich uvah, nekoupim skoro nic. Exkluzivni konzolova hra se dobre prodava... a to je spatne? Meli bychom byt hrdi, ze mame doma masiny, na ktere jsou hry, o nez je zajem a ne takhle laterit. Trochu optimismu bych prosil...
A tak z 500 miliónov dali do hry 100 miliónov a zvyšných 400 miliónov do reklamy, aby ľuďom vymyli mozgy.
MjolniR: Jak nucený online oddálí recenzi na hru, když to šlo hrát od prvního dne bez problému ? :D
MjollniR: Ta hra je naprostej nudnej odpad.
Už to hraju 2. den, není to tak špatný, ani tak super. Na hře je vidět, že měli hodně nápadů, ale museli je razantně zkrouhnout a celkově hra působí trochu nedodělaně. Ohodnotil bych ji 7/10
Nějak jsem tu reklamu moc nepostřehnul. To víc mě štvala reklama na Watch Dogs. To bylo VŠUDÉÉÉÉ.
Taky poridim jakmile budou finance :D
Zcela zaslouženě, ta hra měla sice velkou reklamu, ale tak masivní a přehnaná jak u WD nebyla + vyzkoušení v betě taky udělalo hodně. Ten kdo má rád Halo a jemu podobné hry, rpg prvky, "MMO" žánr tak si bude libovat neboť tahle hra je prostě libová a v kooperaci neskutečný zážitek.
Taky v říjnu přikoupím,jasná pecka..