Konzolista.cz

Tržby z Destiny za první den 500 milionů dolarů

novinkastředa 10. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Tržby z Destiny za první den 500 milionů dolarů
Na akční hru Destiny se těšil nejeden hráč a Activision se netajil tím, že do vývoje a propagace napumpoval hromadu peněz. Zdá se, že se vše vyplatilo, protože jen za jeden jediný den činí tržby z obchodů 500 milionů dolarů, čímž jde o nejlepší start nové značky ve videoherní historii. Je třeba dodat, že toto číslo bylo dosaženo prodejem krabicových verzí, digitální distribuce není započítána, takže číslo bude ještě daleko větší. „Od začátku jsme byli přesvědčeno, že se naše investice a víra v Destiny vyplatí. Destiny je největší start nové značky ve videoherní historii a také nejrychleji prodávaná hra skrze digitální distribuci. Věříme, že se z Destiny stane kultovní série této konzolové generace. Tento milník představuje další skvělý úspěch pro Activision a demonstruje naši schopnost vytvářet nejúspěšnější herní série na světě,“ stojí v oznámení Activisionu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (36)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Leco77: Pojedeš Raidy a Strike, sbírej Vanguards na Legendary weapon :D

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Mitsu CZ: MP HALO přesně. Je to prostě super... Včera jsem probíhal Měsíc a prostě nádhera, graficky bomba, to světlo luxus. Jak PS tak XKO... Těším se na Venuši

kokodas

Nepřijde někomu, že ta hudba v Destiny je úplně zoufalá ? Asi vyhodili moc peněz za dabing Petera Dinkleage nebo jak se to píše a nezbylo jim na hudbu nebo nevim

risix

Leco : Vždyť ty hraješ hlavně FIFu která je rok co rok skoro stejná 😄

jarda85
jarda85 #PS4
👍3
👎1

tak mám odpařeno 13h 1m a 53s, a musím říct, že je to super. Nechápu co se vám na tom nelíbí, pokud se vám nelíbí žánr MMO tak ok, ale nemůžete pomlouvat hru!!! je to přece kooperace a není nic lepšího než si postřílet pár vesmírných mutantů a robotů s kámošema!! pokud to svámí nechce nikdo hrát (což bych se i divil kdyby někdo chtěl) tak se nedivím že se vám to nelíbí! jinak za mě 9/10, skvělá hudba, parádní grafika, úžasná hratelnost, zatím jsem žádné větší mouchy nenašel, na to je ještě brzo. ;)

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Včera další zátěžový test. Ani jeden pád nebo zásek, hudba, coop, děj - opět mě to překvapuje a super věc. Koho Destiny ala Halo nebaví, tak to neřešte. Bungie ukázalo, že to umí. Tohle pochopí jen pár lidí. Jsem rád, že jsem koupil limitku. Jiné hry mě prostě neseděj. XONE jsem koupil kvůli Destiny, zbytek bude pro mě už jen + a třešnička na dortu :D

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍1
👎1

Ty voe zfackujte me vcera se videl u kamose cerstvou bilou krasnou Ps4 a pusobi uplne jinak nez ten kepl co mam doma. Mnohem kvalitnejsi zpracovani v kazdym ohledu, vcetne Dualshocku. Zadny vrzani a prisla mi o neco malo tissi. Premejslim, jestli se svyho keplu rychle nezbavit, ze ja nepockal :( :D Tohle je to vono co sme vod Sony chteli!

vespilo
vespilo #Both
👍1

Mjolnir: Ty mi prosím tě říkej něco o mozku protože to není o tom, že má hra nucený online, ale o tom, že takový přístup zvolili vývojáři, navíc si každý hru mohl několikrát vyzkoušet a tak si udělat obraz o hře sám, ale jsem rád, že já jsem ten hloupý a "nobrain" skvadra mi to dala patřičně najevo.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Ještě jsem nehral,ale mam v planu,kazdopadne gratulace[s12]

bf333
bf333 #Ravens
👍3

Pises o past gen CoD a hned na to o Titanfail jako o next gen? tvl[s6][s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍2

leco77_A jake ,,píčoviny,, hrajes ty...flopzu,dr,ryse?

bf333
bf333 #Ravens
👍6
👎1

Tak ted nevim komu verit,Drogba insider,dopoledne tvrdil ze je to odpad a vubec se neprodava.Asi myslel x0 verzi,jinak nevim[s6]

Thoma.SS
👍2

Mě tato hra tedy vůbec nenadchla musím.říct.mam rad jiné žánry

aAaMlatickaaAa
aAaMlatickaaAa #ooMLATICka
👎5
👍1

Me se ta hra neliby ani halo 1,2,3 ale 4 byla nejlepsi Bungie umej hovno a ne hry

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4

Pecka hra - 12 lv a kralovsky se bavim ... Destiny [s7]

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

mjolnir.. a co nutí všechny ty lidi koupit to první den, když teda tu potřebnou recenzi ještě nemají namísto toho si pár dní počkat na recenze? Navíc oproti jiným hrám měl prakticky každý možnost hru zahrát v betě. Já osobně nejsem kupujícím .. zatím.. takže ten jejich tah jim minimálně u mě nevyšel :o)

soboldaHK
soboldaHK #soboldaHK
👍2

hra je to paradni ... pro me je to takovej Warframe v hezcim kabatku ...

stale nerozumim tomu proc nekdo pise ze je to odpad kdyz je do riti jasny ze kazdyho bavi neco jinyho

ventilujte si svoji frustraci z nudnyho zivota na nejakym jinym serveru .. zkuste IDnes [s3]

Arrozo
Arrozo #PS5

Na tohle jsem nějak závratně moc reklamy ani hypu nezaznamenal...myslím v porovnání s WD...

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Hrala se skvele a bavila,diky za tu hru :) Treba v budoucnu z toho vznikne neco vic

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍6
👎1

Nejlepsi next gen hra, nejlepsi hudba, nejlepsi grafika! Vsechno je vic nez zaslouzeny! upsech hre preju a tesim se na novej vobsah co Bungie planujou na 10 let. Tenhle vesmir je super :D

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍7

Ta hra si to zaslouží, MRDA JAK SVINĚ! [s7]

REK-CZ
👍16

Jezis lidi vy taky nadelate. Hra se neprodava = shit. Hra se prodava = prehypovany shit. Kdybych mel kupovat hry podle vasich uvah, nekoupim skoro nic. Exkluzivni konzolova hra se dobre prodava... a to je spatne? Meli bychom byt hrdi, ze mame doma masiny, na ktere jsou hry, o nez je zajem a ne takhle laterit. Trochu optimismu bych prosil...

MARTASLJ
👎2

A tak z 500 miliónov dali do hry 100 miliónov a zvyšných 400 miliónov do reklamy, aby ľuďom vymyli mozgy.

vespilo
vespilo #Both
👎2

MjolniR: Jak nucený online oddálí recenzi na hru, když to šlo hrát od prvního dne bez problému ? :D

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎4
👍1

MjollniR: Ta hra je naprostej nudnej odpad.

kokodas
👍1
👎1

Už to hraju 2. den, není to tak špatný, ani tak super. Na hře je vidět, že měli hodně nápadů, ale museli je razantně zkrouhnout a celkově hra působí trochu nedodělaně. Ohodnotil bych ji 7/10

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1

Nějak jsem tu reklamu moc nepostřehnul. To víc mě štvala reklama na Watch Dogs. To bylo VŠUDÉÉÉÉ.

xRay
xRay #Really?

Taky poridim jakmile budou finance :D

vespilo
vespilo #Both
👍4

Zcela zaslouženě, ta hra měla sice velkou reklamu, ale tak masivní a přehnaná jak u WD nebyla + vyzkoušení v betě taky udělalo hodně. Ten kdo má rád Halo a jemu podobné hry, rpg prvky, "MMO" žánr tak si bude libovat neboť tahle hra je prostě libová a v kooperaci neskutečný zážitek.

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer
👍1

Taky v říjnu přikoupím,jasná pecka..

Související články

Nejčtenější články