Trailer na akční hru Call of Duty: Modern Warfare II - UPDATE

UPDATE: Dodatečné informace
Activision trailer doprovodil trailer i tiskovou zprávou s prvními podrobnostmi. Hra Call of Duty: Modern Warfare II bude navazovat na svého předchůdce z roku 2019 a zaměří se na nově zformovanou jednotku Task Force 141, která bude čelit zcela nové globální hrozbě. „Hráči budou bojovat po boku nejznámějších postav ze hry Call of Duty: Modern Warfare, jako jsou kapitán Price, Ghost, Soap, Gaz a Laswell, a setkají se také s řadou nových spojenců, jako jsou mexické speciální jednotky nebo plukovník Alejandro Vargas.“
- Hra bude obsahovat příběhovou kampaň, multiplayerovou část i kooperativní mise Special Ops.
- Společně s MW II bude vydána i nová battle-royale část Call of Duty: Warzone 2.0, která přinese spoustu novinek.
- MW II i Call of Duty: Warzone 2.0 bude postaveno na jednom moderním enginu.
- Vývojáři slibují revoluční umělou inteligenci napříč kampaní i battle-royale.
- Před vydáním Call of Duty: Modern Warfare II bude dostupná otevřená beta pro všechny hráče zcela zdarma. Hráči, kteří si hru předobjednají, budou mít do bety přístup o něco dříve.
- Hru vyvíjí studio Infinity Ward, ale pomáhají mu i studia Beenox (PC verze), Raven, High Moon, Toys for Bob a další.
Trailer
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (29)
@the edge: tohle COD už má být uzpůsobený pro WZ atd. takže 200gb určitě ne. Psali to na Twitteru myslím...
dalsi 200gb hra s 5 hodinovym singleplayerem,ne dikyedit vlastne to bude na next gen takze 300gb
bude skvělé mít ho s celou kolekcí COD v GP :)
@QaiGonJinn12: Toho tragéda vůbec neřeš
@Moneta: Tolar Rudolf II 1598 cena 79000,- tak nevím s tím přirovnavaním aj ty sračkovy stojí 4000 ty Tolárku.
Super ale 7hodinovej singl mě nezajímá. Leda by to udělali plnohodnotně jako kdysi. Chtěl bych vidět hlavně mulťák. Doufám ,že se vrátí i ten velkéj mód válka i s technikou. Jestli to tam nebude tak to nekoupím. Potřebuju totiž náhradu za battlefield a ne pobíhat dokola jak blb v malých arenkach.
@Smeta: nechapu, jak nekdo muze vydrzet cekat na hru treba dva roky 😁 mas muj obdiv 👀
@NuDiXs: coze. :D ? Cod mw 2019 sem koupil za 390,- v jrc jako bazarovku...
@Smeta: COD v akci za 500?Toho se nedožiješ.
Pockam az to bude za 500,- v akci nekde.Jelikoz cod MP me nebavi a dat 2100,- za 5h kampan muze jenom naprostej blazen...jinak grafika vypada pekne,doufam ze kampan bude stejne dobra jako u MW 2019.
Ty pičec to bude hodně prudký! 🤘 Tady by ta single kapman mohla dopadnout dobře 😀
Vypadá to krásně a pokud to doplní o dobrý single , tak si třeba po x letech i Call of Duty koupím. Mám to asi naopak než ostatní , ale MP mě nezajímá.
Hm…To vypadá dobře
Nechápu co na tom ty lidi zajímá.
Singl nezájem, zamakejte na Mp ..
Zdálo se mi to nebo Ghostovi něco chybí?( Třeba Koule páč se mi v tom jednom úseku zdálo že ho mluví baba)
Jsem zvědavý na betu.
Nuda jak v Battfielc 😣
Zííív
Doufám že bude luxusní mulťákžena bude mít radost 🤣 100vky hodin zas
o ničem, generická cod akce a k tomu debilní hudba
Super
Call of Duty jak má být! 🫶🏻
Návrat krále edit: v prvním DLC mise Find and kill fucking Putin
Mega top miluju MW.
Já věděl že budu zase na max hypu a pak budu "meh." No uvidíme až bude pořádný gameplay a více informací.
Těším se. Konečně moderní válka + kvalitní singl! (Doufejme)
Remember no russian
Velká paráda