The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je podle prvních recenzí triumfální pokračování fantastické hry

novinka  82
Martin Šmíd, 11. 5. 2023 14:09
Už zítra vychází hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pro konzoli Nintendo Switch a delší dobu bylo jasné, že půjde o jednu z největších událostí letošního roku. Před malou chvilkou padlo embargo, takže se začínají objevovat první recenze. Ty zmiňují, že jde o triumfální pokračování, které je ve všem lepší než už tak fantastický předchůdce. Většinou padají velmi vysoké známky za ohromující otevřený svět se spoustou aktivit, nové herní mechaniky, emocionální příběh i řadu jedinečných momentů, které v minulosti nebyly v sérii k vidění.

„Tears of the Kingdom je triumfem v designu open-world her, který vzdává hold nejlepším částem historie série Zelda.“ – 10/10 (Gamespot)

„Tears of Kingdom nakonec může být jednou z nejlepších her, jaká kdy byla vytvořena, s bezkonkurenčním průzkumem, který nabízí svobodu a kreativitu v dosud nevídaném měřítku.“ – 10/10 (God is a Geek)

„The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je pokračování, které zvedá laťku ještě výše do oblak." – 10/10 (IGN)

„The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je mistrovské dílo.“ – 10/10 (The Gamer)

„The Legend of Zelda Tears of the Kingdom je jedna z nejlepších her konzole Nintendo Switch.“ – 10/10 (VGC)Hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom má v současnosti 97% na OpenCritic a 97% na Metacritic.


Zdroj: TZ

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

nsw
Nintendo, Nintendo
Datum vydání hry:
12. 5. 2023
Žánr:
Adventura
KARTA HRY
10/10

Komentáře