The Last Guardian ani na TGS nebude

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (21)
Ale jo,tak za 20 let by to vyjít mohlo... Kam spěchat,že :D
kdepak je ten pan statečný, který se chtěl kozou nechat sežrat a psíkem pokálet ??? [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]
RobotCZ napsal(-a) 08. 08. 2014 06:11
Jináč je to na tuty The Last Guardian .....tentokrát jsem si na 100% jistý a jestli ne, tak ať mě sežere koza a pokálí psík
426kahemi & Heymi9615 & Milhaus & Davik76 & Martinrush..
Jaká šaškárna? Jaký trapas? Jaký pracovat na tom radši v tichosti? Oni snad na tom vývojári a SONY nepracují v naprostý tichosti? Já teda nevím chlapi, možná mám halucinace, ale jak tak koutkem oka sleduju dení kolem THE LAST GUARDIAN, tak jediný, kdo o týhle videohre neustále mele a šaškuje pred každým herním veletrhem není spolecnost SONY a vývojári, ale jsou to jenom a jenom fanoušci/odpurci týhle hry, která byla pred nekolika lety oznámená [s14]
Trapas, trapárna, ubohost? No, pokud jsou tím myšlený ty internetový plky, který clovek u tématu THE LAST GUARDIAN neustále cte, tak souhlasím, to je trapná šaškárna. Jinak je snad naprosto pochopitelný, že videohra, která vznikala pro konkrétní systém a po nekolika letech je rozhodnuto, že by mohla vyjít pro nový, modernejší systém, tak nikdo s fungujícím mozkem v hlave nemuže doufat, že to vývojári zbouchnou za víkend. Nebo tady nekdo takový je? Zavolám pro jistotu pana doktora Chocholouška, ceká ho tady (i na jiných herních webech) celkem dost práce [s16]
Mohli by to prodávat jako spořič na počítače..
Presne tak, pocitovo je Rime pre mna nahradou za tLG :)... Proste zrestartovali vyvoj na uplne inu platformu a asi sa im aj dobre rozpadol tim ktory bol za to zodpovedny. Ratam, ze najskor by to mohlo byt zima 2015.
Kazdopadne je to skoda... ale hrat rozhodne budeme mat co, takze to nejak zvladnem. Dalsia zastavka Destiny, popripade NHL ci GTA V, DriveClub, Zaklinac atd atd :) a ani sa nenazdame a je tu TLG ;)
na tohle jde už jen - muheheheh[s15]
Moje laska je vecna :D [s7][s7][s7]
Tady vidite,kolik prace stoji vytvorit opravdu hodne dobrou A.I. :)
v Duka taky nikdo nedoufám, a pak najednou bum byl tu. Očekávání samozřejmě veliká a úspěch jak u koho ... tohle bude dle mě ten samej scénář (i když duke měl další jiné různé peripetie) von to pak někdo do tejdne zbouchne a půjde to do lisu ... jednou :)
toto tromfne aj Duke nukem forever [s6]
za deset let společně s FF XV tohle posadí svět na prdel [s1]
Nevíte někdo o masožravej koze? Potřebuju, aby zblajzla RobotaCZ, toho všiváka jednoho [s6][s6][s6]
Pokud se doře pamatuju tak Shadow of the Collosus byl taky hrozně dlouho ve vývoji a nakonec se z toho vyklubala jedna z nejlepších her alespoň co se PS2 týče takže kdo si počká ten se dočká
Rime nám to všem vynahradí...[s16]
Tahle hra nemůže nikdy vyjít, protož mnoho hráčů má moc velký očekávání...a mezitím tu bylo plno "emocionálních" her...
Bude prdel, až to na TGC vytáhnou, XONE si pak bude moct hodit mašli.
Tak tohle už je fakt trapas.[s6][s6]Musím se smát,protože tuhle hru jsem již oplakal.[s13][s13]
tohle uz je ale vazne trapny.
To bude hra jakou svět neviděl.[s6]
Chudák Guardian,pořád neví,kdy vylítnout,až umře. Souhlasím s šaškárnou,dát k ledu a případně pracovat v tichosti...
Exklusivně na launch PlayStation 5! :D Tohle už je strašná šaškárna... :)
Tahle hra už nebude nikde.