The Crew bude mít i 4 hodiny dlouhý závod
novinka•úterý 11. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (20)
Zatim se mi to moc libi.Kez by vyslyseli moje prani a dali tam pohled zevnitr,to uz bych chrochtal.
doufam,ze to pujde stopnout....aby se to u toho clovek nep...[s16]
motlick:[s6][s6] hned jsem si vzpomněl na nfs rivals jak si tam házel tím ovladačem :D
Jestli se vyflákám před cílem, tak asi vím, že budu bez ovladače :D
Jo Rek má pravdu já si pamatuju 24hodinovku Le mans v GT4...ty vl to byla taky tenkrát story doma :-D(po druhý bych to asi už nejel)......No asi budu taky pěkně nasranej když v čase 3:59 samozřejmě povedu jako vždy závod :-D :-D :-D a pak mi to v poslední zatáčce někdo nandá. Kurňa to budu nasranej jak žumpa :-D
Jináč já teda úplně na tuhle hru zapoměl. Nikde ani vidu ani slechu....no uvidíme
No... pokud si dobre pamatuji, tak v Gran Turismu byly i delsi zavody...
4 hodiny dlouhý závod? Za dokončení na prvním místě by měla být platina. :D
Tak to ve více lidech.
Zaseknem se spolu :-D aspoň budu vědět že nejsem jediný :-D
jesterkacz: V tomhle závodě se asi zaseknu na několik dní :D
Ubisoft je prostě nejlepší.
Arrozo:to je mp hra proti zivím spoluhráčům akorát nevím kolik bude závodníků ve hře.
Blacksheep: jak sem přečetl nadpis už mě napadlo jak se vypleskam před cílem :-D jako v nfs rivals sem jel grand tour 2 km před koncem jsem skončil smutný ještě bylo že sem se vysekal o benzinku :-D
Tak to je hodné zajímavé oznámení...budou tam i podobné MP online závody?
Tohle mě neskutečně láká. Jeden jediný důvod proč mám rád NFS Run, je právě ta možnost, jet napříč Amerikou. Škoda jen, že tam moje Lamborgini dává New Yorkské metro XD Už aby bylo dost obrázků a videí, na next-gen by to mohlo vypadat skutečně dobře :-)
Tak to bude prdel 4hodinovej závod :D
Hlavně ať protivníci jezdí odpovídajícím způsobem dle auta a ne že jim ujedu o 10 minut, aby mě s nějakým prskoletem náhodou před cílem dojeli
na toto se hodně těšim!! věřim jim, že to neposerou a bude to pořadny nařez!!!
Tak tohle bude hardcore, už vidím jak se po čtyřech hodinách vypleskám před cílem a všichni mě předjedou :)
Super...To bude něco na mě.