Konzolista.cz

The Crew bude mít i 4 hodiny dlouhý závod

novinkaúterý 11. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Crew bude mít i 4 hodiny dlouhý závod
V minulém roce na E3 oznámil Ubisoft závodní hru The Crew, která se bude odehrávat ve velkém otevřeném světě. Ačkoliv o ní v poslední době moc informací nemáme, vývojáři na ni usilovně pracují, aby se co nejdříve dostala k hráčům. Nyní jsme se dozvěděli, že nejdelší závod v The Crew bude mít čtyři hodiny. „Máme závod od pobřeží k pobřeží, který zajedete s nejrychlejšími vozy po silnici zhruba za hodinu a půl. Pokud si to dáte off-roadem, bude cesta trvat o hodinu dále. Máme dokonce jeden závod pro maniaky, který se nejede po hlavních cestách, ale po obvodu země, a trvá zhruba čtyři hodiny,“ řekl dnes Julian Gerighty. Závodní hra The Crew zatím nemá stanovené datum vydání, ale očekává se, že vyjde nejpozději na podzim pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (20)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
IvoryCZ

Zatim se mi to moc libi.Kez by vyslyseli moje prani a dali tam pohled zevnitr,to uz bych chrochtal.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

doufam,ze to pujde stopnout....aby se to u toho clovek nep...[s16]

jesterkacz

motlick:[s6][s6] hned jsem si vzpomněl na nfs rivals jak si tam házel tím ovladačem :D

motlick
motlick #IAMSTIG

Jestli se vyflákám před cílem, tak asi vím, že budu bez ovladače :D

RobotCZ

Jo Rek má pravdu já si pamatuju 24hodinovku Le mans v GT4...ty vl to byla taky tenkrát story doma :-D(po druhý bych to asi už nejel)......No asi budu taky pěkně nasranej když v čase 3:59 samozřejmě povedu jako vždy závod :-D :-D :-D a pak mi to v poslední zatáčce někdo nandá. Kurňa to budu nasranej jak žumpa :-D

Jináč já teda úplně na tuhle hru zapoměl. Nikde ani vidu ani slechu....no uvidíme

REK-CZ

No... pokud si dobre pamatuji, tak v Gran Turismu byly i delsi zavody...

CeskyLev1886
👍2

4 hodiny dlouhý závod? Za dokončení na prvním místě by měla být platina. :D

One
One #☯☯☯

Tak to ve více lidech.

jesterkacz

Zaseknem se spolu :-D aspoň budu vědět že nejsem jediný :-D

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1

jesterkacz: V tomhle závodě se asi zaseknu na několik dní :D

miky20
miky20 #One& only
👍1

Ubisoft je prostě nejlepší.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Arrozo:to je mp hra proti zivím spoluhráčům akorát nevím kolik bude závodníků ve hře.

jesterkacz
👍1

Blacksheep: jak sem přečetl nadpis už mě napadlo jak se vypleskam před cílem :-D jako v nfs rivals sem jel grand tour 2 km před koncem jsem skončil smutný ještě bylo že sem se vysekal o benzinku :-D

Arrozo
Arrozo #PS5

Tak to je hodné zajímavé oznámení...budou tam i podobné MP online závody?

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Tohle mě neskutečně láká. Jeden jediný důvod proč mám rád NFS Run, je právě ta možnost, jet napříč Amerikou. Škoda jen, že tam moje Lamborgini dává New Yorkské metro XD Už aby bylo dost obrázků a videí, na next-gen by to mohlo vypadat skutečně dobře :-)

DoomedVítek

Tak to bude prdel 4hodinovej závod :D

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍1

Hlavně ať protivníci jezdí odpovídajícím způsobem dle auta a ne že jim ujedu o 10 minut, aby mě s nějakým prskoletem náhodou před cílem dojeli

Kimi
Kimi #Z.M.R.D.I
👍2

na toto se hodně těšim!! věřim jim, že to neposerou a bude to pořadny nařez!!!

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍8

Tak tohle bude hardcore, už vidím jak se po čtyřech hodinách vypleskám před cílem a všichni mě předjedou :)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Super...To bude něco na mě.

Související články

Nejčtenější články