TGA 2014 – Nové záběry z ambiciózního indie titulu No Man’s Sky
novinka•sobota 6. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Hello Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (6)
Tuhle zajímavou videohru porídím jako oddychovou záležitost, na obcasný "kochání se" vesmírným putováním, takže i když tam nepujde o nic jinýho než cestování a objevování, vadit mi po v tomhle prípade nebude ani trochu [s14]
Naše generace se nepodívá dál, než kam vedou cesty na naší - stále ješte krásný - planete Zemi a hloubeji do vesmíru se možná lidi dostanou za 500-600 let (pokud se drív neznicí, stupidních hlupáku je tady spousta už ted'), takže proc alespoñ ve videohrách proste nesednout do kokpitu vesmírnýho plavidla a nevyrazit v klidu a míru ke hvezdám, jenom tak "na čumendo"?
Proc jenom neustále hloupe nicit, válcit, plenit, okupovat, podrobovat a nenávidet? Proc pro jednou nezkusit jen objevovat, obdivovat, poznávat, kochat se, žasnout a snít? [s14]
Podle mě si vzali až moc velké sousto a ušili na sebe moc velkej bič... každopádně kdyby to vyšlo tak by to byla taková menší revoluce ve hrách!!!
To je hrozný, jak tam všechno doskakuje. No jo, next-gen.
Ty trailery jsou porad stejny, hratelnost zustava otazkou, ve trech lidech tam nalit herni obsah je skoro nemozny. Kazdopadne hezky.
Hodne dobry [s12] Ted aby to herni jadro bylo zabavne,netusim co tam budu delat
Mám ovšem obavu, že krom prozkoumávání galaxie, to bude nuda.