Konzolista.cz

Street Fighter V je teprve na začátku vývoje

novinkačtvrtek 12. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Street Fighter V je teprve na začátku vývoje
Čtvrtý Street Fighter byl pro Capcom obrovským úspěchem, ostatně se můžete podívat, kolik DLCček a nejrůznějších edic po jeho vydání vypustil mezi fanoušky. Ti by si určitě přáli více než nové edice regulérní pátý díl, který by přinesl hromadu novinek. Ten ale jen tak nevyjde, protože je stále na začátku vývoje, jak dnes napsal na twitteru Yoshinori Ono. Informace se máme dozvědět až později. Zřejmě ale bude Street Fighter V určen už pouze pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RadarKKK
👍2

jj nejlepsi bojovka tesim se i kdyz ted me zamestnava ultra [s6]

drogbazzzz:ono je potreba hrat online ne jen z troubama z okoli co to videj poprvy

senator

Už teď se těším, SF je prostě perfektní (i když pro mě docela těžká[s6]) bojovka.

sephiroth_-77
👍1

Já teda ani v nejmenšim nečekal sebemenší zmínku o SFV. Tahle zpráva mi tedy dává naději, že hra vyjde podstatně dřív, než bych čekal.

Související články

Nejčtenější články