Spuštěna produktová stránka na God of War Ragnarök

novinka  30
Martin Šmíd, 21. 10. 2021 11:52
Sony včera oznámila, že se hra God of War z roku 2018 dostane i na PC, přičemž fanoušci určitě očekávají hlavně druhý díl, který se jmenuje God of War Ragnarök a je slíben na příští rok. Sony oznámení prodejů a PC verze využila i ke spuštění produktové stránky pro God of War Ragnarök, kde je možné najít popisek hry s novými informacemi, ale také nové obrázky. Na vše se nyní můžete podívat níže v novince. Hra God of War Ragnarök vyjde pro konzole PlayStation 5 a PlayStation 4.

Z oficiální stránky PlayStationu

Kratos a Atreus se vydávají na bájnou výpravu za odpověďmi a spojenci, než nastane Ragnarök.

Santa Monica Studio přichází s pokračováním úspěšné hry God of War (2018). Kratos a Atreus se musí vydat do každého z devíti světů, aby hledali odpovědi a připravili se na předpovězenou bitvu, která ukončí svět.

Kratos a Atreus se společně vydávají hluboko do devíti světů hledat odpovědi, zatímco se ásgardské síly připravují na válku. Během cesty budou prozkoumávat úžasné mytické krajiny, verbovat spojence z různých světů a čelit strašlivým nepřátelům v podobě severských bohů a monster.

Hrozba Ragnaröku se stále víc přibližuje a Kratos a Atreus se rozhodují mezi bezpečím své rodiny a bezpečím světů...

Ti, kteří překonají osud - Atreus pátrá po znalostech, které by mu pomohly pochopit proroctví o Lokim a jeho roli v Ragnaröku. Kratos se musí rozhodnout, zda se nechá spoutat strachem z opakování svých chyb, nebo se osvobodí od své minulosti a stane se otcem, kterého Atreus potřebuje.

Válečné zbraně - Sekera Leviatan, Čepele chaosu a Ochráncův štít se vracejí spolu s řadou nových schopností Krata i Atrea. V boji proti bohům a monstrům z Devíti světů při ochraně své rodiny budou Kratovy smrtící spartské schopnosti prověřeny jako nikdy předtím.

Prozkoumej světy - Vydej se s Kratem a Atreem hledat odpovědi a spojence do nebezpečných a ohromujících krajin a postav se s nimi nejrůznějším nepřátelským stvořením, monstrům a severským bohům.

Zdroj: Tisková zpráva

God of War Ragnarök

ps4ps5
Sony Interactive Entertainment, Sony Santa Monica Studio
Datum vydání hry:
9. 11. 2022
KARTA HRY
10/10

Komentáře