Spekulace: Nový díl Call of Duty s podtitulem Patriots za první světové války
novinka•středa 30. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
No neviem neviem. Aby to nedopadlo ako minulý rok s Call Of Duty: Ghosts. Samé sluby a činy nikde. Síce to nerobí Activision ale aj tak to beriem s rezervou a radšej si počkám na gameplay alebo nejaký gameplay trailer a až tak budeme vedieť čo s nového CoD naozaj bude lebo pri toľkých sluboch ohladom CoD sa už veľa ľudí sklamalo.
Taky by se mi první sv. líbila. Zbraně byli v plenkách, letedla v plenkách, tanky v plenkách...no paráda
CoD z 1.sv by me asi po min. ctyrech predchozich, pro me nezajimavych dilech, asi zaujalo. Ale proc tam zase proboha chtej mixovat nejaky podelany fantasy ... To do strilecky z valky nepatri [s15]
Jo docela bych bral odpočinek od Moderních válek , ale pochybuji že se CoD vydá tímhle směrem :/
A ja rikam proc ne...a druha svetova a nudny zbrane?Strilet z Stg 44,Mp 40,Mosinu me bavi o hodne vic nez z naky Mp5,Vector atd...zmenu to chce,ale nebude to tematikou valky ale ENGINU!!!
Este nech tam daju drakov a elfov a bude totalna fantasy hra :D pisem len zo srandy
podla titulky som sa tešil že sa k call of duty vrátim po tych hromadách moderných častí ktoré niesu premna ..toto ma obíde ešte vetším oblúkom ..pre mladých žiadna historická hodnota škoda ostanem u starých dieloch
Tak to by mohl být po dlouhé době nový díl CoD, který by mě zajímal.
Samej Chytrák ,koukám.....
Zadupávaj tu kompetitivní část do země, tohle bude blbost jako prase.
Hlavně ne žádnou 1nebo 2 světovou , to už vážně ne :) Zbraně o ničem , prostě nee
Nezájem.Počkám až na toho třetího v pořadí.
Fantasy elementy? Jasný, za chvíli po sobě budete v onlinu mávat hůlkama a házet Firagy. Uvidíme no
ale mohlo by byt :-)
První světová s takovou helmou ? Leda cestování v čase [s16][s6]