Spekulace: Call of Duty: Modern Warfare 3 vezme hráče po celém světě

novinka  36
Martin Šmíd, 13. 5. 2011 17:08
Od oznámení hry Call of Duty: Modern Warfare 3 nás dělí jen několik dnů. Už nyní se ale server kotaku vytasil s dalšími informacemi, které pocházejí z několika jeho zdrojů. Vzhledem k tomu, že tento herní blog už v minulosti odhalil spoustu her, můžeme všechny informace brát jako hodně důvěryhodné. Asi nejdůležitější informací je, že hra nabídne hned 15 misí, které hráče vezmou skoro po celém světě. Jednu misi budete hrát jako příslušník ruské agentury, další za SAS, chybět nebude ani tankový střelec. Celá hra má začít invazí ruských vojáků na Manhattan a celou šarvátku má ukončit střet v Dubaji. Prozrazeno bylo i několik misí. Třeba ta první, kdy jako ruský agent doprovázíte letadlem ruského prezidenta do USA, aby podepsal mírovou smlouvu. Tomu chce ale zabránit Vladimir Makarov, který na letadlo zaútočí s cílem unést ruského prezidenta a jeho dceru. Nakonec se zmocní jen prezidenta, protože mírová smlouva je podle něj zkažená. Následuje mise, která sleduje kapitána Johna Price, Soapa a Yuriho v Africe, kteří sledují obchodníky se zbraněmi. Poté se rozhodně docela divoký kolotoč, který bude obsahovat následující mise:

Dharmasala – Indie, New York – USA, Město v Sierra Leone, Londýn – Anglie, Mogadišo – Somálsko, Hamburg – Německo, Paříž – Francie, Praha - Česká republika, Hrad na českých horách, Berlín – Německo, Kreml v Moskvě – Rusko, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Washington

Na hru pro jednoho hráče navážeme multiplayerem. Ten bude obsahovat hned 20 map - Alpha, Alps, Bootleg, Bravo, Brooklyn, Carbon, Coast, Dome, Exchange, Hardhat, Interchange, Lambeth, Meteora, Mogadishu, Paris, Plaza 2, Radar, Seatown, Underground a Village. Chybět nebude ani populární kooperativní režim Spec Ops, který bude mít dva herní módy. Prvním je Survival, kde budou mise Carbon, Dome, Radar, Seatown a Village. Druhým módem je Mission, ve kterém jsou levely Civilian Rescue, Flood the Market, Invisible Threat, Little Bro's, Out of Africa, No Fly Zone a Wing Man.

Už podle předchozích odstavců jde usoudit, že jde o jeden z největších úniků před oznámením hry, navíc tak velké. Activision celou záležitost zatím nechce komentovat. Podle informací Kotaku vyjde Call of Duty: Modern Warfare 3 8. listopadu pro Playstation 3 a Xbox 360.

UPDATE: K celému úniku se nyní vyjádřil i Robert Bowling z Infinity Ward. Podle něj nejsou všechny informace přesné, takže doporučuje počkat na oficiální oznámení, které tu bude už brzy. Ale nepopírá, že většina informací opravdu pochází z Call of Duty: Modern Warfare 3.
Zdroj: vg247

Call of Duty: Modern Warfare 3

ps3x360wiids
Activision, Infinity Ward
Datum vydání hry:
8. 11. 2011
Žánr:
Střílečka, Taktická, Adventura
KARTA HRY
8/10

Komentáře