Sony vydala 18 minut dlouhé gameplay video z akce Bloodborne
novinka•pondělí 2. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (25)
No nechci nic říkat, ale první čtvrtina videa je skoro na spoiler alert [s2] Každopádně ukázka parádní, těžko tomu něco vytknout! Když budu hnidopich, tak možná všudypřítomný jaggies / nulovej anti-aliasing, což moc next-gen nepůsobí. Ale nevadí, o tomhle Souls hry opravdu nikdy nebyly. Tož předobjednáno jest... [s14]
Ten boss,to je pro mě oříšek. Toho budu řezat půl hoďky svým stylem a stejně pak zdechnu. Jak říká Kosťa z toho je cítit Deamon Souls na sto honů. Tudíž nic pro mě. Ale hra vypadá fantasticky, atmoška z toho jen tryská....no paráda
CARDONASTRA sry, ukliknul jsem se spatne [s14]
RadarKKK: Uvidime jak to vse bude - verim ze budem spokojeni . Je dobre ze nas ceka jeste Dark Souls 2 na ps4 - jsem zvedavi jak hra prokoukne v novem kabatku - tesim se ...
Czzero : pribeh se bude tocit kolem krve kde budou existovat jeji varianty cista a necista,ten kdo propadne neciste krvi stane se bestii...
Kostej-cz: nevim to jsem typl s toho ze nikde zatim zadny tyto statistiky nebyly myslim defenzivni utocny jo
Je z toho hodne citit Demons Souls - no ja u toho budu sedet jak prikovany . Menu pekne prehledne , cekam covenaty nebo neco podobneho a hlavne chci PvP a ne jen arenu , ale hezky po staru ... Jako na svinu v te nejhorsi situaci se ti napise cerveny napis , ze te napada druhy lovec - tohle miluju . Trosku me mrzi ze nebudou stity , ale neva bude to vic HC . Jen tak mimochodem ten souboj s tim bossem krasna ukazka jak to dela spatne - zamerit bossa na hlavu je chyba , malo mista a kamera se zveda a nema prehled co prave dela boss - kdyz je tak malo mista je lepsi nezamerovat peclive sledovat kazdy bossuv pohyb a tocit si obratne s kamerou . RadarKKK - armor bude mit defens bude mit i ochrany , ohen , jed atd . preci jen je to rpg a nezda se mi ze by to tvurce tak osekl ...jinak bych byl sklamany . Jde vydet ze tam budou stare zname veci trochu jinak a spousta novich veci . No samozrejmne hru beru v den D a bral bych i peknou figurku k tomu . Bloodborne - PlayStation 4 poradne HC temne rpg ktere nema zadna konzole [s7]
Nevíte někdo jak to bude s příběhem v Bloodborne ? Bylo by fajn kdyby byl na podobném principu a podobně propracovaný jako v Dark Souls.
man004 proc si dal zrovna me nesouhlas ty asi hrajes na xboxu one a jestli jo tak nesud tuto hru je to exkluzivita playstation 4..........................................Harnet a proc si me dal nesouhlas ty to uz vubec nechapu oba hru kupujem ja kupuji day one a mam proto nesouhlas to nechapu cau ve hre Harnete
scalebound vypada o moc lepšie ! :)
Jestli tohle je úvodní boss tak co těm kupují přeji pevné nervy, rychlé prsty a dostatek energie :D Já na tohle nemám ani jedno tak to přenechám jiným, ale hra vypadá báječně, hlavně hudba to je kapitola sama pro sebe [s7]
Preobjednano day 1 [s7]
GAME MANIAC: Klidně se podívej, jsou to stále stejné záběry jako v alfě, akorát s novou/jinak oblečenou postavou ;-)
pishin: Na to musíš přijít sám. Užívej nápisu YOU DIED!
Hře Darksouls bych vytkl jediné - na dnešní poměry zastaralá grafika. Bloodbourne tento nedostatek s přechodem na novou generaci dokonale odstranil. Jediné nad čím v případě Bloodbourne pochybuju je, jestli mi sedne to hororovo/krvavo/viktoriánské prostředí. Přeci jen jsem spíš na hrady, meče, draky a princezny :-D. Ale to je jen můj problém. Uvidím, ale těším se moc. Jedna ze 3 mých top očekávání tohoto roku... [s7]
Tak jste mě překecali :D Beru Day1 :)
Ne,nebudu se koukat! Nechám se překvapit. Hře věřím. [s16]
v kazdym videu zdechnou u tohodle bosse ...coz takhle ukazat jak ho pokori :)
Krásná grafika , povedené prostředí , temná a ponurá atmosféra + na oko viditelné prvky a mechanismy z předchozích Souls her. Jestli tahle hra nebude pecka , tak mě poserte na holý záda.[s6]
RadarKKK:v předchozích videiích jsem si nevšiml farmení duší,takže svůj koment ohledně ekonomiky a levelingu beru zpět...:-)
oldman :vzdyt je to jasny ten hrbitov kam se dostanes po smrti je neco jako Nexus v demons souls(obchod,kovarna vse je videt na videu) vubec bych se nedivil kdyby ten dedek na kryplkare zvysoval tvoje levely atributu je 6+jeste nejaky specialni a jsou videt na videu pravdepodobne nebude zadnej armor na defens ale jen z estetickyho hlediska ale to je zatim jen ma domenka kazdopadne se tesim vypada to dobre uz aby byl konec brezna
]Super Bomba suprova games uz mam predobjednano[s7][s7][s7][s7][s7]
Je možný že se mi ta hra líbí víc a víc? :D Ten začátek my trochu připoměl Nightmare Creatures 2
Vypada to suprovo, aj ked po Alienovi mi aj toto pripada strasidelne asi ako super mario :D:D... Koxo, ze ja magor som si vobec toho Aliena kupoval.... :D:D:D...
Prostredie + atmoška, nádhera v spojení s konceptom DS nieje o čom..
Ty kšandy jsou vtipný :D
A budu dál hnidopich, zubaté hrany bijou do očí.
Aaaaa sakra, já se těším! [s14]
Jsem zvědav,jak bude ve hře řešena ekonomika a leveling.Jinak to bude pecka-o tom žádná!!!