Sony prezentovala partnerům zatím neoznámenou nádhernou hru

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (8)
nechápu to rozčarování z last guardian..videl sem naky trailery a nakej malej typek s opeřeným čoklem..no a co?[s10]
Mitsu: Šlo o deset minut, takže je pravděpodobné, že to byl gameplay.
Moneta: Tak The Order 1886 vypadá skvěle. Chápu o co tvůrcům jde a tohle filmové pojetí mi vyhovuje. Posuzovat v tomhle případě hratelnost je dost subjektivní a nedá se to posuzovat objektivně narozdíl od technické stránky. Možný problém vidím ve znovuhratelnosti. Tam bude záležet na příběhu a postavách. Pokud to bude dobře napsané a podané, tak si to člověk rád zopákne.
kachlo: já teda nemám rád ty netový buzeranty, co sjíždí články a diskuse a hledají přestupky proti pravopisu aby pak mohly dát kázání jak se to správně píše, ale některé věci se fakt nepíší, jako třeba mokrá voda, to všichni ví, že voda je mokrá, nebo nádherná hra od Sony, úplně stačí hra od Sony, to i jelita z údolí ví, že když je od Sony tak je nádherná, jinak ať je to Guardian.
Mjollnir začíná být nervózní, takže by na tom opravdu mohlo něco být. Uvidíme v září na TGS.[s14]
MjollniR: a ze je obchodnik, to znamena, ze nemuze byt hrac?[s14]nebo snad ty pracujes primo v hernim byznysu, ze tady posuzujes hry?[s14]
Sony prezentovala partnerům zatím neoznámenou nádhernou hru, kterou hráči nikdy mít nebudou :D
Ty vl no že by? že by jsme se konečně dočkali? No jsem napnutej jak bradavky u sexbomby v ledničce....no to by bylo fakt něco...Trčíš mi ze sna jak růže snová Guardianová, Guardianová :-D
Tak jestli už tohle nebude oznameni The Last Guardian..... Tokio Game Show [s7]