Sony potvrdila dubnový PlayStation Plus
novinka•pátek 28. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
Komentáře (29)
To jako Pro Evo nevyjde na PS4 ? Hlavne at to nepokurvej jako posledni dil ...
hry se nebloknou, dokud platis PS plus tak muzes hrat hry ktere jsi si v dannem nebo nejakem minulem mesici stahnul. pokud platit prestanes uz si nezahrajes :)
Jak to vlastně celé funguje? To vždy v daném měsíci člověk může ty určené hry zdarma stáhnout a hrát a jakmile začne nový měsíc tak se nějak "bloknou" a dále je člověk může hrát, když si je koupí? Nebo prostě člověk tu hru vyloženě dostane a dokud PS plus platí, tak budou pořád jeho a hratelné?
hmm tak to nepotěšili tedy...slye mam dohranýho a zplatinovanýho..2x :D Pro evo budiž. sem tam si člověk dá jeden zápas...ale kurva kdy už daj do plusu Dungeon Hunter :D
skoda ze neni ten SOUL C
JJJ na Vanoce bude tolik her na PS4 Vetsinu koupim a budu muset vlezt do meho trezoru kurva to padne penez :)
kings mercenary k smíchu na ps4 [s6][s6][s6]
Zase degešové hodnotěj hru podle grafiky traileru, no hotovo :D Kdy už se, děcka, naučíte, že hra není jen o grafice?? Navíc je to zadara kurvadrát, no ni? Bliju z týhle komunity [s15]
paráda :) takže vita 3 hry PS4 jedna kdo to má stíhat hrát :P natož pracovat a starat se o rodinu :D
klajdak: Můžeš se těšit, jelikož je to Cross buy, zahraješ si Slye i na Vitě
Nahodou Sly je na vita bozi doporucuju vsem
Tak to je paráda PES vyzkouším a Sly je jistota a hlavně MotoGP pro Vitu... :) Ještě, že jsem konečně sehnal 32GB do Vity...
xpastic : tak tím se v případě kahemiho, hodně vysvětluje[s6]
Kecy vole Kachlo, priznej si, ze kazdej mesic o ps plus vis diky me....
ty jo snad bude Sly CZ ten dabing je hustej [s16]
kahemi je spartan,tak to už samo o sobě znamena menši IQ[s6]
kahemi je jen prostě frustrován z chování sony, nic víc
Ps plus je proste takovy zajic v pytli no. Ne kazdymu se trefi do vkusu
Nezdarek Plusari,nevim proc se rozcilujou nad vyberem.U PS3 jsem spis cekal Soul Calibur a Night,ale i tato volba je dobra.PES byl super na PS2 a od r.2010 uz jsem zas Fifar,ale SLY me udelalo obrovskou radost.Ted jen pockat a pripravit chechtaky pro HD Trilogii.Zaspominat na PS2 je vzdy svatek.Takze pro ty co PS2 nikdy nehraly to muze byt dobra volba pri kupu HD Trilogie a muzu rict,ze na PS2 patri k nejlepsim,sam vlasnim pres 1000 titulu a pokud vyjde HD verze tak prodavam PS2 hry.Vyjimkou je u me METAL GEAR SOLID to neprodam nikdy.
426kahemi za 1300kč ročne, beru hry jakekoliv, i kdyby ročne vyšli na PS4 jen 2 AAA tituli a zbytek indie hry, stejne dostaneme hodne hudby za malo penez, tak ja nechapu, o co ti jde, jede 5mesic od startu konzole, tak co by si chtel [s14] a když nechceš, PS PLUS neni nutnots, tak to neplat!
bwt Mercenary Kings vypada libove, určite to bude pecka jako Metal Slug :D
Kahemi, pokud nemáš co hrát na ps4 tak ti klidně pujcim ZX Spetrum. Je to super old school pecka. :-) Dizzy atd..
osobně jsem spokojenej co jsem se tady dočetl dříve tak mercenary by měl bejt COOP což je pro mě určitě plus. S PS Vita Hotline určitě spokojenost, Moto no nevím nadšenec nejsem ale určitě rád pozkouším a ještě otázka můžu se tedy těšit i na Slay? ikdyŽ PS3 nemám ale hodim si to do dwn listu ?
a stejně tak nechápu proč tady pořád někdo brečí že jsou takovýhle hry ja jsem rád za každou hru "zadarmo"
Super ja jsem spokojenej na PlayStation 4 to bude 2D akce Mercenary Kings a na PS3 MotoGP 13. Opět vydařený měsíc....
docela bídný měsíc
kahemi a můžeš nastínit, co by si si tak představoval, co by tě uspokojilo?
426kahemi: hra je za poplatok 1000 kč +- ročne... to si uvedom v*le!!!
EDIT: nie že by som tieto tituly hltal to ani náhodou ale proste tam nieje čo vydávat momentálne a kto to nechápe tak by si mal skočit asi k doktorovy alebo prejst ku konkurencii ta mu určite posluži lepšie.
EDIT2: viem že to asi nieje vyhra ale tento mesiac su vlastne 2 hry na PS4 takže aspon niečo
426kahemi: Nebreč, opakuje se stejná situace jako se všema ostatníma novejma konzolema ve všech generacích až do herního pravěku, her není tak moc na novou platformu a budou přibývat až později (pořádně se to rozjede až tyhle vánoce).
Nesnáším uřvaný děcka. Cos čekal, že ti budou dávat první měsíce v PS+ uživateli 426kahemi? AAA hry zadarmo hned po vydání?
Proč sis kupoval PS4 ty, když bylo dobře známo, který hry vycházej. Že bude teď jen Infamous a do podzimu s Xboxem bída.
A k novince, takže PS4 má vlastně dvě hry, i to Hotline Miami?
Lidi nekupovali PS4 kvůli takovým píčovinám, ať už si to v Sony někdo uvědomí tve...!!