Sony opustila ochrannou známku na The Last Guardian
novinka•pondělí 16. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (22)
No co se dá dělat 👄
Tady konči nejeden SEN :D :D....[s13][s8]
Dočkáme se snad ještě hry od Team ICO, nebo to je už mrtvý jak TLG?
A já bych to zase tak černě neviděl,jsem věčný optimista. Hra bude, to je jasný, ale těžko odhadnout kdy. Je to jen změna názvu jsem si na 100% jistý.
Tuhle hru jsem nikdy nechtěl hrát, takže žádná škoda .....
¨
P.S. Kolik máme dosáhnout komentářů? Sto ??? [s1]
Snad dojde maximálně k přejmenování, jako se tak stalo u FF XIII Versus na XV.
Pokud na tom opravdu pracovali, tak doufám, že to dokončí ať to dopadne jakkoliv.
Fakt se mi nechce věřit že by lidi z tak skvělýho vývojářskýho týmu seděli na prdeli a četly si japonský komiksy.
sega: Řekl bych, že tak jak si představoval MS plnou funkčnost Kinectu, tu jeho hlavní úlohu, tak asi nefunkční je, teď se jen hodí na hraní her[s6]
kdyby to koupil MS tak z toho udělá maximálně patlaninu na nefunkční kinect, ale peněz by v tom utopil dost s tím souhlasim :D
Táto hra je už dávno mŕtva....
Tak to uz je asi fakt konecna :( a mega trapas pro Sony ze u takovyho projektu to nedokazala dotahnout do zdarneho konce a neobtezuje se ani s nejakym oficialnim vyjadrenim sasci pocmarani.
KladivoNaPlejky .... Bože....[s8]
No nic , i bez TLG bude dost dobrých her , škoda.
Ja stale verim :). Aj ked su tu dve protichodne argumenty...
1.) Ziadna firma na svete, by nechcela platit niekolko rokov problematicky vyvoj hry s neistym koncom.
2.) Ziadna firma na svete, by sa nemala vykasalat na tak sympaticku znacku akou sa javil The Last Guardian. Keby na tom malo pracovat aj samotne Naughty Dog po vydani U4, tak by sa to podla mna vyplatilo, lebo ta hra posobila fakt krasne :/
konečná
jestli k tomu sony nic neřekne tak už to nechápu,už je to trapný
Jen změna názvu, protože TLG už má dost negativní reklamu. Tedy podle mě.
Já stále věřím[s6]
Muj tip, tak pres 120 komentu [s6]
Ja si myslim, ze by to byla dobta hra. Ale ocekavani jsou tak moc vysoka, ze uz to vyjit proste nemuze...
Škoda... :(
Nechápu, proč se kolem té hry tolik mlží. Minimálně jedno oficiální prohlášení, by za ta léta mohla Sony vydat. Třeba jen malé interview o hře.
Bude se to jmenovat Neverrelased Story.....[s6]