Sony: My nemáme potřebu kupovat hry třetích stran

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (70)
A tri tecky koukam povazuje pro zakazniky za lepsi destruktvni styl podnikani. :-)
Xbot: pro hrace je myslim lepsi, kdyz spolecnosti investuji penize do novych her nez do toho, aby se nejaka skupina hracu k nejake hre nedostala. To prvni je tvorive, to druhe destruktvni. To prvni dela sony, to druhe microsoft.
Chachá Sony nemá prachy jinak by cálovaly.
Já už bych to nějak neřešil..prostě karty sou rozdány,,každá firma se k tomu postavila jinak a očividně Sony daleko líp.MS to má těžký,,s 360 udělal správný krok,započal cestu která se vyvíjela dobře ale postupem času začal z cesty scházet aniž by si to uvědomil..One je toho důsledek..
Sony vzala rozum do hrsti a vědoma si konkurence(narozdíl od MS) jde vývojářům na ruku,,slyší hlasy které MS lehkovážně opomíjí a výsledek se dostavil.
Svým přístupem k hráčům a snahou vyvíjet,podporovat a hlavně držet si svá studia je poprávu odmněněná.Zatímco lokálka MS stojí na mrtvým bodě tak rychlík Sony se stále víc a víc vzdaluje..
Kostej: Neříkám že se to tvrdí tady, ale je to podle mě takový zažitý stereotyp. Je fakt že by prostě člověk čekal že japonci budou hračičky, a všude hello kitty případně playstation logo vytetované na hýždích, ale naopak mi přijde že zrovna třeba ti naši tomu hraní moc nedávají.
PortyCZ : Nikdo tu netvrdi ze co japonec to playstation ... Jen tu rikam ze Japonci jsou daleko pred amikama ...a vede to az k tomu ze playstation vitezi nad xboxem na plne care ... Samozrejme ze trojbotka a par clenu to tezce nesou - skoncil GameCom a je jasno [s6][s16]
Ja si myslim, ze si kazda spolecnost muze zvolit vlastni strategii. Skupovani uspesnych multiplatforem se muze ukazat jako efektivnejsi cesta.
Zdravím,
sice je to značný offtopic, protože se tu už rozjela debata která s tímhle tématem naprosto nesouvisí, ale protože dělám v japonské firmě, tak mi už to srovnávání vůbec přijde jako nesmysl. Japonsko je naprosto jiná kultura, a i ty ždibíčky které vidíme prostřednictvím her, nebo toho co je u nás bráno jako "japonská popkultura" zdaleka neodráží podstatu národa. Tedy pokud Kostěj nežije v japonsku, nebo tam několikrát nebyl. Já osobně s japonci dělám pět let, a kupříkladu náš japonský obchoďák má X360 :D takže co japonec to playstation taky asi úplně neplatí :D
Neviem aký vplyv ma rasová nenávisť na to, že sony vyhráva nad ms :D Druhá vec, je že amíci nemôžu za to, že nemajú dlhú históriu. Niektoré veci sa proste ovplyvniť nedajú :)
Mitsa : Japonsko zeme s bohatou kulturou a historiji - USA bez historie ...a tet si poposedni ocividne si sedis na kablu - srovnavam tu dva narody nic vic nic min ... pokud jsi milovnik USA ok ja ti to neberu . Pravda je takova ze Japonci jsou hodne uznavany narod - a tuhle povest si tezce vydobily ... Tot vse ...
och to sú keci...ako keby v živote nespolupracovali s nejakým iným ako vlastným štúdiom, ďalšie marketingové bludy, v dnešnej dobe už sa firmy chvastajú kadečím
Mitsu CZ : ale prosim te - tady vubec nejde o to jaka je presne hystorie do puntiku - tady rikam jen ze nemam rad USA , ale ja vim ty jsi ten pan nezaujaty xbot a vseci kolem melou kraviny . [s6] Mojim prispevkem chci jen poukazat na ten rozdil mezi USA a Japonskem - nelibi se ti ? dej nesouhlas a pokracuj ve svoji nezaujatosti[s6][s16]
Fanto, Ryse neni znacka s 15letou tradici na PS platforme. Ryse je sracka, ktera nikoho nezajima, proto si nikdo nestezuje👍
Kostej: nechci se tu pouštět do historie, ale tu velkou louži přeplavali evropani [s14]
Je to paradni obdobi Sony jede na jednicku prezentuje jednu hru za druhou - ps4 a jeji funkce se budou rozrustat , zatim co u MS se vse skrta ,slevnuje , kupujou se exkluzivky na zajete znacky a dalsi komadie - Ja se kralovsky bavim - nejlepsi na tom je ze kazdy novi napad od MS skonci but ostudou nebou si postvou zakazniky . Tam kdyby raci zacli vydavat poradne hry - at mi nikdo nerika ze po svete nochodi spousta talentovanych vyvojaru . Ja to rikam furt co chcete po amikach ? Arogance , nadutost vladne a vzdy to tak bude . Nikdo nema sanci na Japonce - japonci uz od dob samuraju vynikaly svouji sikovnosti a kreativytou - je to krasna zeme kde si clovek pripada jak na jine planete - japonci maji vychytane vsechno - zminim treba to ze Tokyo ma vyreseny problem s odpatky a respektuje zivotni prostredi - od japoncu se muze ucit celi svet . A amici ? pff preplavaly velkou louzi povrazdily indiany zabraly obrovskou plochu zeme a jeste mezi nimy bujela a buji do dnes rasova nesnasenlivost . Se pak nedivte ze to pekne dostavaji od Sony a nepomuzou jim ani prachy .Ameriku a jeji polityku jsem nikdy nemel rad - Japonsko ? to je jina liga ... Jsem plejka uz od praveku a vim proc - mam rad japonce a jejich hry a ktomu patri Playstation .... A nezmeni na tom ani kdyby koupily celeho TR - tonouci se stebla chyta , ale steblo je tenke neudrzi tu vahu lzi , arogance a nadutosti a pujde ke dnu - lidi nejsou ovce jak se jim neco nelibi daji to tvrde na jevo - MS mel hnet na startu Xone pochopit uz ze skrtem bazarovek , ze je to hodne tenky led - ale jak je videt nezajem - koupime TR a je to [s16] a zas si natloukli hubu a zase se nepouci - a proc ? Protoze Amik je prece kral Zemekoule ne ? [s6][s6] Gratuluju vsem kdo ma nebo bude kupovat PS4 [s7] a lituju ten zbytek [s6][s16]
link
Já sem spokojenej.
At se snaží přetahují ať vymejšlí utrácejí konkurence se supr.
Nejprodávanější konzole všech dob je PS2 pak začal do toho šťourat X šrot
A já sem za to rád protože buch ví kde by jsme bez něj s našima PlayStatiónkama byli. .. ;)
Fando promin ale ze na to nejde nejakej volant...to me ma posrat? Ty vole tak ty si jasnej....
skapal som:D:D
Fanda má lepší info od insiderů jak drogbazzz. Už dokonce ví, že MS zaplatil vývoj hry, když "má právo rozhodovat" (LOL!)
drogbaz
prosimte kdyz o tom vis hovno tak se do toho vubec neplet :D
Radši DayZ, než Tomb Raider, ikdyž je to škoda.
Wau zaujímavé čítanie. PanT to si dal luxusne len si choď ti kurvicko :D som sa dobre zasmial :D. No keď som pozeral toho trapka a povedal TR only X1 som ostal šokovaní a chcelo sa mi grcat. A teraz k MS to že kupujú multiplatformove hry im musí ozaj pekne jebat na gebulu na miesto toho už mohli zozbierať vývojárov na čo peniaze majú a mať vlastné štúdio a môžem kľudne povedať aj viac štúdií a mať nové značky. A čo tu dáva ta skupina X..... tak mám dosť to je čistá závisť
Mitsu: to je otázka ekonomické návratnosti. V dnešní době, kdy vývoj hry stojí desítky milionů dolarů a prodeje musí být v mnoha milionech kusů, aby se zaplatila, si nemůže nikdo jen tak zaplatit tak velkou exkluzivitu, protože se mu to nikdy nevrátí. A to ani MS ne, protože vyhodit desítky milionů dolarů oknem jen abych uškodil konkurenci, to by se akcionářům nelíbilo. Už tak je profitabilita xboxové divize sporná. Tudíž tvrdit, že kdyby sony "měla možnost" nebo články na hrej typu "MS si to může dovolit, protože má peníze" jsou výplodem naivních mozků bez jakéhokoliv povědomí o ekonomice.
Nedivím se, pokud se bouří i akcionáři Square Enixu, když vidí ten rozbíhající se bojkot na jejich produkty.
PanT....máš pravdu. Já málem spadnul ze židel, když to na koferenci říkali. Otevřel jsem hubu "Cože, jsem asi blbě slyšel?" a chvíli jsem byl jak opařenej. První co mě napadlo bylo " To jsou fakt normální kurvy nenažraný v tom MS".....no mě to osobně teda pěkně popíchlo
Nejlepší je se soustředit na nový značky a ne krást ty starý. Radši kdyby ukázali nový věci k exkluzivkám a ne "ukradenej" Tombraider.....Takováhle politika, to je politika co stahuje do pekla.
J3Ns: jediné v čem minulou generaci MS vládl, byl ,,červený kruh smrti,,
Mitsu CZ: Rozdíl je v tom, že na rozdíl od Destiny to je celá hra, a hlavně je to značka která má tradici, a jde o pokračování. Kdo má v plánu kupovat XO to může chápat jako lákadlo, ale bude dost těch, kteří exkluzivní TR chápou jako nátlak a vydírání ke koupi konzole kterou nechtějí, nebo na ni nemají. Těm pak nezbude než říct Laře: "Tak si běž ty kurvičko!" ;-) link
Jó, tohle není nové IP ke které člověk zatím nemá vztah, tohle je značka s fanoušky, proto ty prudké emoce.
drogbaz ja sa SONY urcite zastavat nebudem, ale mas to kus popletene. Exkluzivitu mal iba MGS a to je vsetko. PES vychadzal aj na PC a SE aj Konami sa sami rozhodli pre PS nakolko PS a PS2 mali taky obrovsky podiel na trhu, ze ostatne konzoly boli zanedbatelne. SONY im za to vsak nedala ani vindru. Akonahle si MS dokazal vybudovat hracsku zakladnu dostal aj on tie hry... A exkluzivita TR z r. 1997 bola na smiech, bo to vychadzalo zaroven na PC a s oneskorenim aj na zvysok. Navyse "trpela" len SEGA kedze na Nintendo, kvoli ich fasistickemu pristupu, nechcela drviva vacsina vyvojarov robit hry.
Ano nekupujte hry třetích stran, když nemáte potřebu. Mě zajímá jediné kdy že ta VITA má pohřeb?
drogbazz vytahuje neco,co se stalo jiz x let predtim...lol Ted jiz dlouha leta SONY seka dobrotu :) a zmenila svou strategii a to se ceni :)...jaky to ma dusledek.Plno her na Playstation a vsichni spokojeni...hraci,vyvojari,SONY :D
Kdyby radsi ms tu bezednou penezenku pouzil na desitky suprovych AAA her,pouze na svou xbox platformu ......kurna to bych si moooooc pral,plno novych znacek.Ne je vyhazovat za hry,ktere by vysly i bez nich.Mel bych tak duvod koupit si xbox kdyby meli pristup jako SONY,zatim dlouha leta to vypada tak,ze ma jen par exklusivek a z toho jeste vetsina vychazi i na pc...pral bych si desitky ciste exklusivnich xbox novych znacek