Konzolista.cz

Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer

novinkastředa 4. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Už nějakou dobu víme, že na konzoli PlayStation 4 míří výborná akční MMO hra PlanetSide 2 od Sony Online Entertainment, která nabízí obrovské bitvy až stovky hráčů. Vývojáři zatím tají, kdy hra vyjde, ale vůbec poprvé si ji bude možné na konzoli PlayStation 4 osahat příští týden na E3. Už nyní nás ale lákají první krátkou ukázkou z PlayStation 4 verze, na kterou se můžete podívat níže v novince. Navíc v ukázce je řečeno, že se dočkáme už brzy. Že by spekulace o vydání koncem června byly pravdivé? Uvidíme.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer
Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CZECHpoint_88

Jen mně trochu děsí, že to neprošlo Pre-alfou , Alfou a závěrem Betou. Jestli to bude rozbitý jako Battlefield série, tak to bude na provaz :-)

CZECHpoint_88

Jakmile Planetside vyjde, doufám, že se okamžitě vytvoří nějaká rozumná platoona.

Budu očekávat, že se bude skládat ze starších hráčů, kteří nebudou ve voice chatu hulákat na všechny strany, že dostal za multikill 10 000xp.

Kvůli Planetside 2 si kupuji PS4. Hodně u toho finančně vykrvácim, ale snad to bude stát za to. Věřim, že komunita PS4 hráčů budou srdcaři a pochopí, že to po čem jsme celou dobu toužili je konečně TADY a budou si toho vážit !!!

Zde link na video jak se v Planetside začíná, kdyby to bylo ochuzeno o tutoriál link

Smejdcz

PS3Fanboy: To já mám 220, ale hrával jsem to při startu, poslední dobou už skoro vůbec. Tam právě nic takového ještě nebylo, takže určitě velké plus :)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Smejdcz: Tutorial už tam je. Jinak je to super hra a mám nahráno 246,3 hodin.

Smejdcz

Přesně, hlavně tu hru nechce odsoudit během prvních cca 5 hodin hraní, protože hra totálně postrádá tutoriál a hráč se v ním pěkně vykoupe, než pozná, co k čemu vlastně slouží. Po té už jen stačí najít nějakou dobrou Platoon, co hraje týmově a o srandu je postaráno. Doufám, že ještě dodrží slovo a půjdou přesunout profily z PC na PS4. Už se těším.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Už aby to bylo

Starky
Starky #NaughtyGod
👍5
👎1

Doporucuji vsem konzolistum tohle nepodcenovat a minimalne vyzkouset, graficky to mozna neni nejpritazlivejsi a ze zacatku me to prislo i tezky, ( hrano na PC) ale jakmile se do toho clovek dostane, tak je to ultrazabavny, kam se na to se.e Titanfall. :-)

Související články

Nejčtenější články