Sony láká na brzké vydání PlanetSide 2 pro PS4 - první trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie
































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (7)
Jen mně trochu děsí, že to neprošlo Pre-alfou , Alfou a závěrem Betou. Jestli to bude rozbitý jako Battlefield série, tak to bude na provaz :-)
Jakmile Planetside vyjde, doufám, že se okamžitě vytvoří nějaká rozumná platoona.
Budu očekávat, že se bude skládat ze starších hráčů, kteří nebudou ve voice chatu hulákat na všechny strany, že dostal za multikill 10 000xp.
Kvůli Planetside 2 si kupuji PS4. Hodně u toho finančně vykrvácim, ale snad to bude stát za to. Věřim, že komunita PS4 hráčů budou srdcaři a pochopí, že to po čem jsme celou dobu toužili je konečně TADY a budou si toho vážit !!!
Zde link na video jak se v Planetside začíná, kdyby to bylo ochuzeno o tutoriál link
PS3Fanboy: To já mám 220, ale hrával jsem to při startu, poslední dobou už skoro vůbec. Tam právě nic takového ještě nebylo, takže určitě velké plus :)
Smejdcz: Tutorial už tam je. Jinak je to super hra a mám nahráno 246,3 hodin.
Přesně, hlavně tu hru nechce odsoudit během prvních cca 5 hodin hraní, protože hra totálně postrádá tutoriál a hráč se v ním pěkně vykoupe, než pozná, co k čemu vlastně slouží. Po té už jen stačí najít nějakou dobrou Platoon, co hraje týmově a o srandu je postaráno. Doufám, že ještě dodrží slovo a půjdou přesunout profily z PC na PS4. Už se těším.
Už aby to bylo
Doporucuji vsem konzolistum tohle nepodcenovat a minimalne vyzkouset, graficky to mozna neni nejpritazlivejsi a ze zacatku me to prislo i tezky, ( hrano na PC) ale jakmile se do toho clovek dostane, tak je to ultrazabavny, kam se na to se.e Titanfall. :-)