Sony Japan Studio vyráží na PlayStation Experience, objeví se The Last Guardian?
novinka•čtvrtek 4. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (13)
román na pokračování , [s8]
Proč se netěšit na TLG vždyť už je tak dlouho ve vyvoji.Tato hra vyjde exkluzivně na PlayStation 5.[s16]
Tentokrát ukáží určitě gameplay video. Jsem si na 100% jistý a jestli ne ,tak ať mě posere orel a pochčije sousedovic nukleární psík
Já si myslím že tam TLG nebude. Jestli to někde vytáhnou tak na nějaké mega akci jako třeba E3 a kdyby to fakt bylo tak nějaké mini upozornění že se na TLG ještě nezapomělo. Já se na TLG těším už 5 let a asi se ještě nedočkám. [s13][s13][s13]
No sakra už by mohli! Doufám, že to nakonec bude.
Mohli by Last guardian vydat aspoň jako dynamické téma na plochu :) V něco víc už tak nějak nevěřím...
Tohle pro me byla jedna z nejocekavanejsich her na ps3, bohuzel komedie okolo tehle dnes uz legendy trva tak dlouho, ze kazda nova zprava typu "mohl by se objevit" nebo "mozna bude odhalen" je pro me jakozto fanouska SotC hrozne smutna. Vite proc? Jednoduse uz jsem prestal verit, ze tato hra nekdy spatri svetlo sveta. Je to dost smutna situace, protoze uz jsem se vlastne prestal tesit a tak trochu jsem vzdal tohle cekani na nic...
Moc rad bych se pletl, ale SONY by se mela pochlapit a konecne oficialne prohlasit, ze je konec.
Arozzo ma pravdu, ocekavani uz jsou tak enormni, ze je v podstate nemozne je naplnit. Cim dele to bude trvat, tim vice to nakonec odnese samotny The Last Guardian (pokud vyjde) a to by bylo jeste smutnejsi...
ak by aj NAHODOU sa ta hra nezrusila a previedla na ps4 ,tak nas cakaju dalsie 3 roky tragikomedie medialnej [s16]
Nevim, čekal jsem, že oznameni by mohlo prijit na E3, Gamescom nebo Tokio Game Show a nic, ted SONY odlavuje 20let Playstation, poradaj obrovskou herni akci PlayStation Experience a tohle je hooooodne velka priležitost, že by mohl bejt konečne oznamen The Last Guardian, jestli ne, tak ja už nevim, kdy by mohla bejt vhodna priležitost na oznameni :)
Dobrej vtip...Last Guardian už asi nemůžou vydat, protože by už bohužel nanaplnil příšerně velká očekávání...A jestli to vydaj a splní to moje očekávání, tak si tu hru koupím rovnou 10x
Knack 2 je pro mě jedna z nejočekávanějších her...[s7]
Budeme rádi za cokoliv jinýho než Knack 2
Team Ico spadá pod Sony Japan .... ale je fakt že to ještě nic neznamená :) ... může to být nová Siréna nebo nová značka taky ....