Konzolista.cz

Snow vyjde pro PS4 příští týden skrze betu

novinkačtvrtek 20. října 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Snow vyjde pro PS4 příští týden skrze betu
Před dvěma lety byla oznámena pro konzoli PlayStation 4 sportovní hra Snow, v níž si můžete zablbnout na lyžích, ale také snowboardu nebo sněžném skútru. Dnes vývojáři oznámili, že po letech vývoje je hra připravena k vydání, do bety se budete moci dostat už příští týden zakoupením speciálního Founder's Packu, který vás vyjde na zhruba 20 euro. Kromě přístupu do samotné hry získáte i speciální ingame předměty, které byste normálně zakoupili za nějakých 30 euro. Pokud vlastníte PlayStation Plus, získáte navíc bonusové předměty inspirované osmdesátými léty. Níže v novince se můžete podívat na nový trailer.
YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Mazaci_Hlava

offtopic byl jsem registrovanej na closed Betu Steepu na email mi prislo ze jsem byl vybran a kdyz jsem kliknul na odkaz pro klic tak mi to napsalo ze sorry ze pro me zadnej klic nemaj ........

Darkzur
Darkzur #PS5

Nová doba : neměla by být,na forech ani ofiko strankach ani zminka o odkladu

FatyCZ

steep byla uz beta uzavrena. musim rict je to pekna srajda. snow sem nehral ale v porovnani s Whitem snowboarding co delal taky ubi na ps3 je steep nuda (až na velikost mapy ta je super)

redfire
redfire #Objection!

Metal Lord: protože je ta hra pořád v early access, jakmile vyjde, tak bude stát peníze

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025

žakelin: bude F2P, nahoře je jen psané, že přístup do bety budeš mít koupením balíčku

redfire
redfire #Objection!
👍1

Je to zajimava hra (zkousel jsem na PC v early access), akorat se mi nelibi, ze tam tlaci mikrotransakce. Steep je ale o neco lepsi, i uzavrena alpha verze, ktera pred tydnem probehla byla podle me vic dokoncena jak tohle.

Nová doba
Nová doba #Guten tag

Darkzur: neni nahodou Steep odlozenej?

Slim Jim

A neví někdo kdy má být ta beta Steep?

Darkzur
Darkzur #PS5
👍2

Trochu spatne načasování kdyz ma vyjít Steep,ktery si myslim bude zábavnější ....

žakelin4
žakelin4 #PRO

a jak to teda je se samotnou hrou? neměla být F2P??