Konzolista.cz

Snow dostane nejprve betaverzi

novinkapondělí 15. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Snow dostane nejprve betaverzi
Během Gamescomu oznámilo studio Poppermost Productions free-to-play hru Snow v otevřeném světě pro konzoli PlayStation 4 na CryEnginu, v níž se bude jezdit na lyžích nebo na snowboardu. Dnes vývojáři prozradili, že ještě před vydáním se budeme moci zúčastnit betaverze, která je naplánována na příští rok. „Myslíme si, že testování je důležitou součástí každé hry. To dává možnost vyzkoušet si celkovou koncepci v živém prostředí před spuštění. Sony udělala dobrou práci nejen, co se týče hardwaru a softwaru s PS4, ale i s obchodními modely, jako jsou free-to-play. Mají pro tyto hry vyhrazen speciální tým, který nám pomáhá, abychom hru v příštím roce dokončili,“ říkají vývojáři.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Padre

Z toho se zena zblazni a uz me k PS ani nepusti :(

žakelin4
žakelin4 #PRO

Free to play?? tak to si nechám líbit [s7]

inmax

super, rád si zahraju [s12]

etj
etj #etj
👍1

Super, lyžování je nejlepší sport, na PS4 hra chybí... Pro dlouhé letní večery... :)