Sledujte od 19:00 GamesCom tiskovou konferenci Sony

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (23)
Druhá nej konference po minulé E3 :)
Jsem zklamán... Jedině The Order se mi líbilo, jinak pro mě nuda. Microsoft konference mi přišla zábavnejsí.
Hmmm Dean Hall...
Marllone - děkuji [s12]
Na IGN to běží:
link
Textový přenos na gamespotu:
link
zatim nefunguje [s8]
na IPhone a na Ipade my to ide ale na PC nie
Mi to taky nejde...ale i tak [s7]
funguje někomu ten přenos? ms měl konferenci o ho.ně, ale aspoń jim přenos šel pustit.
Začínám být nervózní...už se to blíží. Sám sebe se ptám. Bude tam Last Guardian??
fanda : link
....a už to bude?
[s7][s7][s7] SONY...pojdme pohrbit xbox :D :D :D
[s7][s7][s7]Bloodborne[s7][s7][s7]
no já se spokojím s tím když ukážou Uncharted 4 to mi bude bohatě stačit :D :)
UNCHARTED,jinak me asi klepne [s6]
snáď to nebude tak ukrutánska nuda ako MS konferencia, keby neoznámili exkluzívny TR tak zaspím... obyčajný recyklát E3 konferencie... nič viac, nič menej... kto v tom vidí viac je teľa a ovca... keby nebolo TR tak je to natiahnutá E3ka
tí keby ukázali hoci aj Worms remastered a bolo to všetko tak to bude nadstroj a v komentároch zaznie [s7][s7][s7][s7] na milión spôsobov, takže novinku o tomto celom na konzolistovi určite vynechám, prenos si pozriem, teším sa
budu a těším [s5][s11]
Doufám že budou záběry z GTA5 a Far Cry 4 či Dead Island 2
Bloodborne[s7] Vic nepotrebuju:)
Taky,MS neměl dobrou konferenci (mimo QB),teď je pravý čas na doražení.[s6]
Akorát přijdu domů :D