Sezóny v konzolovém Diablu 3 odstartují koncem března

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Z id Software by se mohlo stát jen podpůrné studio, případně by mohlo vyvíjet další hry na Unreal enginu
novinka
Studio Obsidian Entertainment zrušilo pokračování Avowed, začalo připravovat nový Fallout
recenze
Assassin’s Creed: Black Flag Resynced
novinka
Propuštění desítek vývojářů v Bethesda Game Studios by mohlo zpozdit vydání The Elder Scrolls VI
novinka
DOOM: The Dark Ages dostal rozšíření Revelations, vývojáři ho představují ve videu
novinka
Podívejte se na launch trailer dnes vycházející hry Assassin's Creed Black Flag Resynced
novinka
Jason Schreier tvrdí, že si na The Elder Scrolls VI počkáme minimálně dva nebo tři roky
novinka
Studio Cygames stále pracuje na hře Project Awakening
novinka
Microsoft plánuje vydávat více svých her exkluzivně pro konzole Xbox, chce dát hráčům důvod si je koupit
novinka
Assassin's Creed: Black Flag Resynced dostává vysoká hodnocení
Komentáře (22)
Ja pořídil v neděli d3 na store za 503kc a hraju poprvé, zatím max. Spokojenost 🙂
Ja to mel taky na pc ,kde jsem v tom nechal mnoho hodian a proto zvazoval porizeni na xbox.Reknu vam ze se to na xku hraje uzasne a na pc to uz nezapnu kazdemu kdo vaha doporucuju pro konzole jinak Marty gratulace
Nevim, zpátky mě to asi nepřitáhne. Diablo je dobrá hra, ale po chvilce omrzí. Tou chvilkou myslím paragon přes 300.
Tak tak a nemluvě o tom, že D3ROS se na konzolích prostě strašně dobře hraje.
Na konzolách nebude taká konkurencia na dostanie sa do rebríčkov. A nebudú tam boteri,ktorých aj tak Blizzard vždy pred koncom sezóny zabanuje,takže podvádzajú na PC zbytočne
To jsou ale interní herní achievementy. Ty budou zcela určitě i na PS4 a Xboxu. Ostatně teď jak byl patch s retro dungeon tak ty achievementy tam jsou.
Dúfam že to Blizzard technicky zvládne a nebude to lagovať. Asi to pôjde pre všetky kontinenty na jednom servery,keďže konzol nie je toľko ako PC. Ak to bude lagovať,tak zbohom hardcore hranie.
Postavu ze sezony ti to prevede na normal. A sezona skonci. Pak je nova sezona od nuly.
Jak je to když se ukončí sezóna vše jde od znovu a to i paragon level? Nebo se jen postava uzamkne do nové sezóny.
Na PS4 to je vyrazne jednodussi - edituje se save postavy, takze si frajer nastavi na zbran ze kazdym uderem dostane 100.000.000 expu. Skoci do hry je automaticky v parte, 4x mavne a mate po hre.
Blizzard povolil přenos postav z předchozí generace konzolí do nové. Takže není nic jednoduššího, než během přenosu si na PC naeditovat výbavu ze "super" vlastnostma.
Ahoj.Ja uz dlouho d3 nehral.V cem spociva ten cheating??Ja myslel (myslet hovno vedet:))ze to jde jenom na PC.dik
To Moneta: sezony mozno zazrak niesu ale na konzolach je to ako fresh clean start celej hry. Presne ako pise Unholy, hra nehratelna online vdaka individuam. Pre mna je tento update ako datadisk z nazvom cheaters end :)
je velka ostuda jak dnes multak funguje sam podvodnik...d3 je hratelne pouze s kamosem pac kdyz jdete do mutaku ani se nepohnete a mate paragon 5000
to brzo teda :D
Moneta: Sezony jedou na serverech Blizzardu, takže konečně konzolová verze bez cheaterů.
Yes. To je vše co jsem k tomu chtěl říct. :-)
Konečne sa to prečistí,je fakt hanba že aj CzSk komunity na PSN boli plné číterov
Pravy cas naskocit zpet do hry :)
No konecne se rozhoupali
Co to vubec znamena, to pojedeme zas od 1 lvl ? Da se to hrat v co opu ?
no konecne uz se tesim